• hardek
    2.8k
    Čini mi se da sam negdje pročitao da je vjerovatnost da se zabije gol nakon kornera je oko 4% a direkt iz kornera oko 2%. Mi smo ove sezone primili 6 golova, od čega 3 direkt iz kornera odnosno 50%, a i ovaj AEKov penal je došao iz kornera pa možemo to komotno stavit i kao 4 od 6 odnosno 67%. Osim ovih nevjerojatnih brojki, mogli smo primiti brat bratu još barem 2,3.
  • agramZ
    2.5k
    kako da ne, sad kad treba protiv biscana pocinje se registrirati ko ludo..
  • Box
    28
    kolega ako se referiras na mene oprosti molim te. Nemam ja nista protiv Biscana ako komentiram da on nije trener za dinamo. Druga stvar stalno su neke borbe a ja se moram nekada registrirati i dugo to odgadjam jer uvjek je neka borba koja ukazunje na novo registrirane. Naprotiv ja podrzavam rad Šimica i vjerujem koliko god da je u teskoj situaciji i da ga se koci mislim da ce na kraju napraviti dobar posao.
  • marcio amoroso
    36.5k

    Dobrodošao na zonu i samo piši :up:
  • agramZ
    2.5k
    nisam se direktno na tebe referirao, nego sveukupno. svaki put kad se ovakve stvari desavaju, ali normalno uvijek negativne, dodje hrpa novih ljudi koji sasvim slucajno imaju slicno misljenje o temi ili dogadjanjima.. bilo bi lijepo da se tako ljudi i prije toga pojave ili barem poslije doprinose i drugim temama i opcenito forumu, jer uglavnom kako su dosli tako i nestanu..
  • Carrasco
    4.1k
    Uprava je toliko pogubljena da izgleda da je klub bio u boljem financijskom stanju kad su se milijuni i milijuni izvlačili iz njega... nejasno mi je i konstatno trubljenje o štednji i rezanju troškova, kao da ostalim klubovima poručuješ "nemamo za papar, kod nas možete dobiti igrače u pola cijene, može i 1+1 gratis".
  • Box
    28
    sve 5, ali vidis i sam da je zadnje vrijeme stalno "nesto" a covjek se treba registrirati.
  • xavier
    12.1k
    Sigurno je žešći i agresivniji lik, a koliko je nenormalno sposoban napalit navijače znamo još od vremena iz Rijeke.Mlađi referent

    Eto opet to, pa ne mora kapetan biti žestok i agresivan, dapače, nego mora imati poštovanje svlačionice.

    Isto tako, nije posao kapetana "napaljivanje navijača" (što god to značilo).
  • Ivdzo11
    4.2k
    Bišćan više ne uživa povjerenje većine u Dinamu, ako i dočeka Spartu, to će mu biti zadnja šansa!

    Ne dogodi li se to, sad je vjerojatno da će Bišćan sjediti na klupi i protiv Sparte u četvrtak, ali pod posebnim povećalom. To će mu biti zadnja šansa, krene li išta po zlu, ne pobijedi li Čehe u Zagrebu, teško će preživjeti. A onda mu slijedi Rijeka i svaka sljedeća mu je 'kvalifikacijska'. U svakom slučaju, ima žuti karton, idući mu je isključujući. Ako netko, ili on sam, već prije ne presječe...

    Germanijak
  • Ali
    2.2k

    I ne samo govor, čovjek je jučer bio uz Livija uvjerljivo najbolji igrač, sjetim se lanjskih kvalifikacija i skarica.... dakle kad treba on je taj na kojeg s emozes osloniti. To kaj smo poklonili Oršu, Jankovića i Menala koji bi onu Špikinu zabio za 0:3 pa ti pucaj penala i kornera do preksutra ...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Eto opet to, pa ne mora kapetan biti žestok i agresivan, dapače, nego mora imati poštovanje svlačionice.

    Isto tako, nije posao kapetana "napaljivanje navijača" (što god to značilo).
    xavier

    A kako ti znaš tko ima veće poštovanje svlačionice?

    Kapetanska traka je generalno anakronizam i doslovno je nebitno tko će to biti. “Napaljivanje navijača” se odnosi isključivo na to da je Ristovski energičan lik kojeg ljudi doživljavaju.

    Vodit raspravu o tome kog više poštuju u svlačionici ne možemo jer tamo nismo
  • xavier
    12.1k


    Složit ćemo se da se ne slažemo.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ulaznice za utakmicu Dinamo - Sparta Prag ⚽️

    24.8. 20:00 sati

    Cijene ulaznica
    ✅ Sjever gore 10€
    ✅ Sjever dolje 10€
    ✅ Zapad gore 20€
    ✅ Zapad dolje 25€

    ➡️ Pravo prvokupa ulaznica za članove kluba počinje u ponedjeljak, 21. kolovoza isključivo online od 11h.

    ➡️ Prodaja za sve ostale navijače krenut će također isključivo online i to od utorka 22. kolovoza od 11 sati.

    Fizička prodaja ulaznica na ticket pointu:
    ➡️ Srijeda 24.8. od 11 do 19h
    ➡️ Četvrtak 25.8. od 11 do 20:45h

    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu

    Stadion se otvara u 18:00 sati

    ✅ Članovi NE mogu mogu iskoristiti pogodnost besplatne ulaznice jer ta pogodnost vrijedi za 4 utakmice SuperSport HNL-a, Superkupa ili Kupa u 365 dana članstva.

    ➡️ Više Informacije potražite na gnkdinamo.hr
  • Captain America
    17.7k
    Bišćan više ne uživa povjerenje većine u Dinamu, ako i dočeka Spartu, to će mu biti zadnja šansa!Ivdzo11

    Znači ispadanjem od Sparte imamo višestruki benefit. Rješavamo se Bišćana, igramo natjecanje preko kojeg će se moći napraviti rekonstrukcija ekipe i skupiti europsko iskustvo i još nabijemo koeficijent. Današnja konferencijska je ono što je bila Europska liga u sezoni 2018/19, a znamo što se iduće sezone napravilo.
  • Crusades1986
    12.2k
    Znači jasno je za koga navijamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.