• Neki tip
    21.3k
    Njihova momčad vrijedi 3x manje od Dinama...moralo se to proćiPatak

    Evo, na primjer, jednog konstruktivnog komentara.

    Moji su, izgleda, bili neprimjereni.
  • xavier
    12k
    Njihova momčad vrijedi 3x manje od Dinama...moralo se to proćiPatak

    I evo nas opet na TM...znači li to da smo mi jači? Naravno da ne. Nađi moj post gdje to objašnjavam...
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Vrijednost nije isto sto i kvaliteta :wink:

    Dolazak jos jednog stopera sada je potreba, ja tipujem na Uremovica. Netko je tu imao informacije u njemu iz prve ruke pa ako moze dati neki update.

    Naravno, u slucaju jos da ode i Ivanusec, Stojkovic mora biti tu isti dan.
  • dZg1986
    518
    Vrijede 60 milijuna sto nije mala brojka i ne cini ih nekakvim autsajderima i amaterima kao ekipe sa Islanda itd. Ako malo bolje pogledas, Dinamovu vrijednost su dignuli uglavnom 3 igraca- Sutalo, Livakovic i Ivanusec. Ostalo je tu negdje, s tim da oni imaju iskusnije strance
  • The Undertaker
    5.2k
    Ne znam sto neki od vas misle, kako prodati igraca za 28 milijuna ako nitko ne nudi vise od 20?Bosskovitz

    Načelno je tako u trenutku prodaje. Samo, ako se sve svodi na to, onda cijeli odjeli prodaje i marketinga nemaju smisla. Netko treba uvjeriti, bubam, Arsenal, da je Šutalo igrač od 40 milijuna. Ako je krajnji domet naših "prodavača" odvesti auto na Hrelić ili ga staviti u Njuškalo pa uzeti najviše što netko ponudi onda nam ni ne trebaju.
  • OsamŠest
    3.3k
    Njihova momčad vrijedi 3x manje od Dinama...moralo se to proćiPatak

    Ja mislim da bi trebao gledat plaće ukoliko gledaš iz perspektive vrijednosti neke ekipe.

    Dakle, njihova momčad je otprilike duplo plaćenija od naše. Kaj ćemo sad? :grin:
  • Eduardo
    20.1k
    stvarno znaš biti naporan lik. Lijepo sam ti napisao da se na tvoj komentar nadovezala čitava stranica drugih. Skupa sa svim drugima uklonjen je i tvoj jer je pitanje gdje bi to sve stalo. Drugi je obrisan da se ne ponovi isto. Skužili smo da ti ide sarkazam i kvalitetno trolanje puno bolje nego što mnogim forumašima idu obični konstruktivni upisi, ali ne moraš to ponavljati i dokazivati svako malo. Stani na loptu na trenutak, nećemo se natezati oko nekoliko komentara za koje si i sam svjestan da su napisani s namjerom da izazovu reakciju. Možda tema nije sveta, ali nema smisla da na taj način dodatno zagađuješ istu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    zašto se ova laž ponavlja svugdje po internetu, pa nažalost i na Zoni? Je li toliko teško otići na Transfermarkt i vidjeti da oni vrijede 60 milijuna dok smo mi vrijedili 109 milijuna (sad vrijedimo 91), ili je teško izračunati da je to 45% manje od nas, a ne “tri puta”?

    E kad to apsolviramo, onda proučimo neke stvari i shvatimo da je njihova momcad i prosjecno starija i iskusnija zbog cega im je cijena niza u odnosu na kvalitetu. Zato Vida vrijedi dva i pol puta manje od Perića iako nije dva i pol puta lošiji igrač, baš kao kaj Modrić vrijedi upola manje od Marija Pašalića iako sigurno nije upola dobar igrač.
  • Lynx17
    4.1k
    Ja jednostavno ne vjerujem da bi prodali Sutalo bez taj % od buduceg transfera. Pa on vec danas vrijedi duplo vise (samo zato sto je potpisao za Ajax).

    Tko god mi pokusaje potvrditi da nema taj %, ja cu samo ovako:

    lalalala.gif

    Nema sanse da su bas toliko glupi.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Šutalu sretno u daljnjoj karijeri, a što se nas tiče, sad više ne vrijedi ni ona kako bar nitko nije prodan.
  • Lynx17
    4.1k
    da jos jedan desni bek igra stopera?Olmic


    Da si rekao da nije realno da dode u Dinamo, to bi ipak razumio (nisam niti ja mislio da je bas realno, napisao sam to vise "onako").

    Ali odma biti protiv takvog igraca??

    On niti nije "desni bek". Polivantan igrac. Valjda bi bio najbolji kao stoper, pogotovo u 3. Ali on je igrao stoper, desni bek, lijevi bek, zadnji vezni. Jako dobar IGRAC. Nebi ga Bayern dao novi ugovor da nije. Nebi ga Bayer doveo da nije. Nebi ga Bayern samo poslao na posudbu bez opcija za kupnju da nije, itd.

    Ali bitno da vama on nije dovoljno dobar za Dinamo. Bla bla bla...
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Znam i privatno da je Dinamovac Kloppić
  • Orc123
    7.9k
    Iznimno cijenim Stojkovica ali govoriti da su on i Kacavenda nekakve zamjene za Ivanuseca je smijesno i neozbiljno! Oni to mogu postati s vremenom, pogotovo stojke ali ako sa njima zelimo igrat na 2. Kolosjeka onda ne samo da upitno u europi nego naslov dolazi u pitanje! Zasto toliko skepse nase uprave prema free agent igracima ili igravima oko 30g koji bi bili instant kvaliteta na kraci period dok se mladci uigraju? Ako sad nwmamo novaca za pojacat i ulozit u ekipu onda necemo imati nikad! Nije transparentno trosenje ne trosenje vec ciljano i vizijski trosenje sredstava!
  • Facke
    3.6k


    imamo 15% od buduceg transfera.
  • LovroZG
    1.3k
    Dobro je, sreca pa smo doveli zamjenu za Šutala na vrijeme.Papastrumf
    U teoriji, Boško, Perić, Bernauer i Perković bi trebali bit dosta. Samo je zajeb šta trenutno nijedan očito nije po volji Bišćanu, a Boško ima i upitan zdravstveni karton (valjda je tako, ništa opet nije iskomunicirano iz kluba).

    A jebiga sad, upravo je to i problem s Bišćanom. On nije početnik i ak neke stvari dosad nije naučio ili steko naviku radit, onda teško da će to sredit u dogledno vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions