• db-izbjeglica
    13.7k
    Kopić je bio član Hajduka dok je bio trener DinamaLeonianWrynn

    kog boli ona stvar, oni to sranje dijele svakom, šakom i kapom...

    ja ne branim kopića, boli me ona stvar za njega, nikad nije trebao ni postati trener dinama....samo ga koristim kao etalon u usporedbi sa bišćanom.
  • emilperska
    4.4k

    Ok. Statisticki to ne izgleda tako kriticno kao sto je izgledalo na terenu, ali ja sam bio na utakmici Dinamo Dragovoljac pod Kopicem. Taj covjek se branio protic Dragovoljca do 60. minute i onda ih na snagu nekako dobio..
    Velim statisticki je to ocito ok bilo..ali on mi je uz Cvitu i Jurcevica najgori. Ako nista po igri.. a i onaj naslov ne bi osvojili da se Cacke nije ukazao.
  • The Undertaker
    4.6k
    Problem Bišćana kao i svih ostalih trenera je da je došao poslije Bjelice i mjeriti će ga se u odnosu na Bjelicu. Kao i sve druge buduće trenere. Sve buduće uprave mjeriti će se po ostvarenju rezultata (i sportskih i financijskih) kakav je bio prethodnih godina. Kad se jednom postave standardi potrebno je dosta vremena da se ljudi naviknu na lošije.
  • Nevo7
    636
    To je Kacavenda, trenutno nije bolji od Marina i Bulata (ozljeda, nedostatak minutaze, psihicki oporavak i izbjegavanje duela itd)

    Majstore, kužim da ne podnosiš Kačavendu (blaga riječ da ne podnosiš), ali baš si izbacio iz sebe veliku glupost.
    Ozljedu je imao i rješio ju je, oporavio se. On je liječnički pregled prošao za razliku od Alžirca koji nije. Isto tako, u njegov ugovor se se ugrađuju stavke slične kao u ugovor Mihaljičenka čiji zdravstveni karton pokazuje da je mačak u vreći. A nije, plaćamo ga po nastupu.
    Drugo, nedostatak minutaže?! Od svog oporavka i povratka u proljetnom djelu sezone, nije odigrao samo 3 tekme. Prosječno je igrao 60-ak minuta.
    A treće, za psihički oporavak i izbjegavanje duela. Taj mali se niti u mladosti nije bojao ići u duel. Nakon ozlijede samo je prvih par tekmi bio rezerviran i nije išao do kraja. Nakon toga je išao bez kočnica. Čak su mu dobacivali sa tribine da ide lakše malo jer se nije štedio pretjerano. Vjerujem da je jedan od najzaslužnijih za njegov oporavak na psihičkoj razini i ne imanje straha naš i Loksin Josip Pivarić koji je prošao istu ozljedu i koji je nakon toga igrao bez straha i zaslužio dobar transfer, osvojio srebro i ostavio iza sebe lijepu karijeru.

    A sada stavljam statistiku koju inače ne volim, pa da u njoj pronađemo tko se krije iza nje. U pitanju su Špikić, Kačavenda i Stojković. Malo igre :wink:

    I nemojte zamjeriti, nemam nikaj protiv tebe @emilperska, nego ne volim, dapače mrzim, slušati ne zaslužena pljuvanja protiv bivših, sadašnjih i budućih igrača Dinama. Takvim pljuvanjem se približavamo tugi sa juga. A mi nismo isti.

    P. S. kako ubaciti slike u "spoiler"?

    Screenshot-20230820-160337-edit-213354624940953.jpg
    Screenshot-20230820-160304-edit-213366598945011.jpg
    Screenshot-20230820-160252-edit-213378269865215.jpg
    Screenshot-20230820-154356-edit-212189585957544.jpg
    Screenshot-20230820-154350-edit-212227190625186.jpg
    Screenshot-20230820-154329-edit-212245726850856.jpg
    Screenshot-20230820-154304.jpg
    Screenshot-20230820-154220-edit-212331001814521.jpg
    Screenshot-20230820-154138-edit-212317765687182.jpg
  • emilperska
    4.4k

    Bjelica je najbolji trener Dinama nakon 90ih. Njegov sam najveci fan i po meni je on danas najbolji hrvatski trener, najkompletniji.

    Njegova je dodatna sreca bila sta u HNLu nije imao konkurenciju. I jogurt i Rijeka i Osijek su tad slabiji nego sto su danas. To je moje misljenje. S naglaskom na jogurt. Bjelica se u svoje dvije sezone nije sekirao oko Livaje i Hajduka itd. Hajduk je preinferioran bio s Hamzama, Juricima, Palaversama da ista ozbiljno Dinamu napravi..
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Problem Bišćana kao i svih ostalih trenera je da je došao poslije Bjelice i mjeriti će ga se u odnosu na Bjelicu. Kao i sve druge buduće trenere. Sve buduće uprave mjeriti će se po ostvarenju rezultata (i sportskih i financijskih) kakav je bio prethodnih godina. Kad se jednom postave standardi potrebno je dosta vremena da se ljudi naviknu na lošije.The Undertaker

    bišćan je problematičan i bez usporedbe sa bjelicom...ovo što momčad pruža pod njegovim vodstvom vrlo vjerojatno neće biti dovoljno za osvajanje HNL-a, uzorak nisu 3 utakmice, već ih se nakupilo...

    imamo dvije opcije....

    posegnuti za novim trenerom!
    nadati se da će se igra pod bišćanom drastično popraviti!

    druga opcija nije bilo omogućena ni jednom treneru u bližoj dinamovoj povijesti.
  • emilperska
    4.4k

    Sve pet sefe, dragi su i meni (vecina) tvojih upisa.
    Ali mali je odradio 18 utakmica (HNL) nakon teske ozljede. Da ne bacam sad cijelu statistiku. Ne znam koliko je od tih 45+.
    Trenutno mislim da nije pojacanje jer nije krilo nego nesto (vidit cemo sto) u sredini.
    Mislim da on trenutno ne donosi previse, a mi imamo previse deficita u prvih 11 da dovodimo za ozbiljne novce zamjenu za generacijskog talenta. Da su pola energije koliko su ulozili u sagu oko Kacavende ulozili u zadnjeg veznog/desno krilo ili lijevog beka, danas bi gledali prema grupi LP..
  • Nevo7
    636
    Vjeruj mi prijatelju da je dobar, al baš dobar. Radi u svim smjerovima. Kada ekipi nije išlo, a Lokosima često nije išlo, znao se spuštati do obrane da uzme loptu i da krene u izgradnju napada. Nije klasično krilo kao Špikić, nego je bliži Ivanušecu, uz puno veću borbenost. Na tekmama su znali govoriti da ne kuže kako Stojković ima tako dobre brojke (golovi i asistencije) a manje ga je na terenu od Kačavende. A još kako su se nadopunjavali sa Kulenovićem, to je bilo čudo (za tako mali razvojni klub). Kad je trebalo ganjati rezultat, lopta na Kulena koji ju bez problema osvaja i spuštanje na Kaču ili Stojkea koji idu okomito prema golu ili prema korner zastavici, zavisi od situacije. Znači i jedan i drugi bi se bez problema uklopili u igru, da Petke spusti pa oni probijaju.

    P. S. imao je dosta 90' a zadnje dvije nije nastupao zbog bolesti (viroza)
    Screenshot-20230820-161941-edit-213999065508781.jpg
  • Ali
    2k

    To bar nije problem ja sam prognozirao Božić 2023 i Bjelica bu bivši u Trabzonu.

    Ja osobno ga nebih nazad u Dinamo. Ali ja sam u manjini.
    On u ovom trenutku nije rješenje, on ne razvija mlade igrače, dovuče pet šest svojih uzme lovu, nabrunda ekipu i na ho-rook odradi sezonu i pol i krene u svađu sa svima od saveza, sudaca, uprave ...
    Nama treba stranac sa dobrim bonusima za LP i slično, koji će delegirati kvalitetan stožer i raditi i raditi i naravno razvijati mlade igrače...
  • Jurki
    9.7k
    Nama treba stranac sa dobrim bonusima za LP i slično, koji će delegirati kvalitetan stožer i raditi i raditi i naravno razvijati mlade igračeAli

    Potpis
  • Keyser Soze
    8.7k
    Šutalo službeno u Ajaxu
  • Captain America
    15.3k
    Josipu hvala na svemu, bilo ga je zadovoljstvo gledati u plavom dresu :heart:
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ajax and Dinamo Zagreb have reached an agreement on the transfer of Josip Sutalo to Ajax. The clubs agreed on a transfer fee of EUR 20.5 million that Ajax will pay to Dinamo Zagreb. This amount can increase to EUR 23.5 million through variables.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ja prošle godine popljujem pendreka i Čačića jer bi ga dali za 18+7 + postotak, ovi ga nakon godinu dana igranja na top razini daju za 20.5 + 3 :cry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions