• NitkoBitan
    17.1k
    imamo 15% od buduceg transfera.Facke

    Cistih il od profita
  • Sunja86
    1.2k
    Ajax je objavio na svom službenom instagramu detalje ugovora i nigdje se ne navodi postotak od sljedećeg transfera nego samo bonus od 2mil€ tako da od toga nema ništa.
    I da ako Ajax može kao klub objaviti detalje transfera igrača zašto i Dinamo kao klub ne bi tako dao informacije u javnost a ovako uvijek nagađamo jeli ovako ili onako imamo li postotak ili nemamo itd....
  • Ivanmtk
    1k
    Stojković i Kačavenda u prvih 11 protiv Rijeke. Svaka čast. Odradili smo liječnički s njima i vratili ih u Lokomotivu. Eto sad dečki imaju papire da su zdravi.
  • Orc123
    7.9k
    Inace ja nwmrem vjerovati da jucer Simic stvarno izjavio da imamo kao dosta igraca ali da cemo vidjeti da peijelazni rok traje do 1.9! Jel on stvarno ne zna da kod nas prijelazni rok traje tjedan dana duze! Umjesto da kaze da ce napraviti sve da pojacaju momcad on onako hladno i nezainteresirano ko da to nije njegov poso. Podsjetio me sa izjavama na Biscana, onako mlak i ne pretjerano zainteresiran!
  • Smotanihaker
    700
    Ajd smiri se malo. Može on izjaviti da će ih 5 dovesti kada će Vlatka to sve blokirati ako joj nije po volji.
  • IstokKa96
    671
    Sutra mozda opet na lijecnicki pa potpisi nekad...strasno kaj oni rade
  • sport
    3.3k
    To nije turska,to je maksimirska sapunica.Možda potpišu a možda i ne.
  • Ivanmtk
    1k
    Jedini klub na svijetu u kojem liječnički nije formalnost i u kojem se ne događa isti dan ko i potpis ugovora.
  • IstokKa96
    671
    Jos bi to i proslo ajde, ali 'vratis' igrace klubu iz kojeg dolaze odigrat jos tekmu...recimo crni scenarij da se decki veceras ozlijede i nakon toga ne prodju lijecnicki bi li ih se uzelo svejedno na temelju prethodno obavljenog...?
  • San Lorenzo
    15.5k

    Mislim da je fokus koleginog posta da Šimić nezna da kod nas prijelazni rok traje do 8.9.
  • Ivanmtk
    1k
    Mislim da, nažalost, nismo ni svjesni koliki cirkus se događa u klubu..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Mi kad ove godine uzmemo titulu uz ovoliko turbulencije i sranja... Pa uzet cemo sljedecih 100 godina
  • Smotanihaker
    700
    Sve ovisi do kada možemo prijaviti igraće za europu.
  • Ivanmtk
    1k
    kakva je ovo stranica i zna li itko je li pouzdana? Ili je neki jazavac iza nje koji samo buba?
  • austrijanac
    4k


    Prije 5 dana je napisao da je Kacavenda proso ljecnicki.
    Pa eto razmisli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions