• jp23
    2.6k
    Uefi jedno 5-6 milijuna eura.

    Čuj, termin četvrtkom, vjerojatno puno manje gostujućih navijača iz manje poznatih ekipa (ako i bude navijača) što znači manje osiguranja, ne mora se čistit južna tribina i tako.
  • DrawTube
    4.8k
    Himna EL I ECL traju otprilike minutu kraće od himne UCL pa će se zvučnici na stadionu manje trošiti :up:
  • black on black
    14
    Koji je zadnji slučaj bio gdje je klub imao zabranu gostovanja za cijelu sezonu, zna li se?
  • Nolifer
    8.1k
    To su te stvari na kaj nebi smjeli štedit, dobar i kvalitetan trener i igrači koji će bit prevaga u našu korist, te dobar marketing, sveto trojstvo budućeg uspjeha. Ostalo bi se dalo skresati i uštediti.

    Nisu mi jasne neke stvari, Dilaver, Janković i Kulenović, vele da nisu za Dinamo, no vidli smo i neke prvotimce sinoć da nisu za klub, krive igrače se tjera po meni.

    Nemam problema sa time da nismo u LP, ne kažem da je Bišćan loš trener, ali apsolutno je morao bolje reagirati i sa zamjenama, kad je bio rezultat u našoj koristi, a ne dopustit da Dinamo tone i da se dogodi to kaj se dogodi... Na transfermarktu ima odličnih igrača sigurno...Ne znam. Tužan sam i ljut.

    A sad odjava, proljevat ću žuć negdje drugdje.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Koji je zadnji slučaj bio gdje je klub imao zabranu gostovanja za cijelu sezonu, zna li se?black on black

    Vjerojatno nitko. Muda znaju pokazat samo prema "malima"....
  • Infinity
    16.4k
    A sad odjavaxFire

    Brojis li?
  • LeonianWrynn
    162
    Sjeća li se netko kakva je atmosfera ovdje bila u sezoni 17/18 kad smo osvojili titulu sa 73 boda?
  • Nolifer
    8.1k


    Koliko god treba. Velim radije odjava, nego da neko uleti sa lošom spikom i negativnom energijom.

    Ne kužim kaj si ti sad sa lošim podjebavanjem htio postić?

    Jesam li ja sad problem ili neko drugi?

    Pokušavam se ako ništa bar promjenit da nisam tu radi svađa, nego ako imam svoje mišljenje napišem i to je to. Ako ti smeta broji onda sam, pa razmisli zašto je to tak.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sjeća li se netko kakva je atmosfera ovdje bila u sezoni 17/18 kad smo osvojili titulu sa 73 boda?LeonianWrynn

    Nije Zona postojala, ali u grupama je bilo manje kaotično nego sad. Ali to je Tradicija najbolje objasnio, jednostavno se ljudi boje tovarskog iživljavanja ako osvoje naslov, a tih godina se znalo da neće osvojit. :smile:
  • LeonianWrynn
    162
    jednostavno se ljudi boje tovarskog iživljavanja ako osvoje naslov, a tih godina se znalo da neće osvojitMlađi referent

    A gle ako prvo mjesto ne vodi u ligu prvaka onda mislim da se ne moramo oko toga brinuti jer se oni sami tamo kvalificirati neće

    Što se tiče iživljavanja, vjerojatno bi tako i mi da imamo sušu od 19 godina, veći smo klub pa mi prvenstvo podrazumijevamo
  • Mlađi referent
    12.3k


    Naravno da bi, sve je to rock ‘n’ roll, ali smo toliko dominantni zadnjih 18 godina da nismo navikli da nam se rivali naslađuju.

    Iako bi po meni trebalo bit baš suprotno. Nakon svih ovih godina i da im pripadne jedna titula, nije smak svijeta, koliko god to ne bi volio. A oni će se tak i tak vrlo brzo vratit na tvorničke.

    Mislim, ne uzbuđuje se ni Real što je City uzeo prvu LP. Pojačaš se i ideš dalje.
  • Jurki
    11.7k
    Kak sam vec milijardu puta napisal. Europu sam otkrizal zbog pretumbacija u upravi, ali s ovakvim nacinom kak se trenutacno radi (igra momcadi, trener, njegove postavke i zamjene, transferi, prodaje, šparanje na svemu i svacemu) bumo prdnuli u fenjer i u prvenstvu. Jer nemamo na temelju cega razmisljati o nekom pomaku na bolje.
    Kak god da bilo sve treba temeljiti na cinjenicama. Imamo razjebanu ekipu, trenera koji tira neku svoju politiku koja mi je neshvatljiva. Nema igre, plana, rjesenja da se stvari pomaknu na bolje. Uzorak utakmica je preveliki da se ne vidi kronicni problem.
    Upravu koja se vodi devizom “a kaj bumo dali nekom igracu koji bi bil pojacanje” jacu placu.
    U nogometu moras investirati da bi se vratilo na terenu i na financijama.
    Tesko da nas ocekuje nekaj dobroga ove sezone.
  • NORTE
    11.4k
    Koliko smo uštedili? Zna li se šta?marcio amoroso

    Ostali bez samo 27 milijuna eura, sitnica.
    Playoff bi isto donio još 6 milijuna čini mi se.
    Igrači ostali bez najboljeg izloga i želje da ostanu.
    Prihodi od matchdaya, mogući dolazak najjačih klubova Europe.

    Ispadanje iz LP uz 0:2 u 92.minuti s 4 zamjene fore i uvedenim Marinom.

    Crne rupe u igri bez uvođenja zamjena, problemi sa skokom u prekidima.
    Skupi igrači na klupi bez prilike, Rile stoper, s Mohom po Ligu prvaka, zamjene gore nego u Čačićevoj eri.

    5 bodova zaostatka i lošiji međusobni omjer od rivala.

    Podrška treneru! Samo neka nastavi tako.

    Treba li još igrača prekrižiti i pustiti iz kluba?
    Nema koga uvesti?

    Kad nije dobro ne možeš ni kritizirat...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Crne rupe u igri bez uvođenja zamjena, problemi sa skokom u prekidima.NORTE

    mi na forumu ovo pričamo od početka sezone, hajduk, astana, tko god dođe, vidljivo iz aviona da je taj segment igre užasan, vadile su se kompilacije loših reakcija, astana je mogla uvaljati par komada nakon prekida...al su usrano pucali.

    pomak naprijed po tom pitanju je ravan nuli...
  • Box
    28
    Pozdrav. Pratim zonu vec neko vrijeme i sve pohvale za kvalitetu upisa. Gledao sam tekmu na Pašmanu u bircu i kada vidis da tovarija navija za Dinamo ( protiv grka ) jos mi teze pada ispadanje. Osvrnuo bih se na par tema.
    1. Biscan nije trener za Dinamo, jedva sam cekao da čačića maknu pa je i Bišćan dosao kao pozitivni pomak, ali i dalje stoji da on nije trener za Dinamo.
    2. Borba za prijestolje je nama forumašima izvan vidnog polja i apsolutno ne znamo kakve se igre vode. Ja ovdje očekujem jos dramatičnih obrata i spletki, vjerovatno i pogurnuti od strane politike ( a politika ne radi ništa bez svog interesa ibpitanje sta cemo zrtvovati za konacnu "slobodu" )
    3. Dinamo ja klub koji zivi od prodaje i ja bih volio da napravimo sistem, razvoja, igre, da se sa trenerima postigne sistem igre i da se taj sistem koristi i u hnl i u europi kada vodimo 1:0 da se nastavi u istom sistemu.
    4. Jahali smo dugo na jednom valu spretnih i sretnih okolnosti kada su nam se poklopile neke stvari ( trener Bjelica sa mudima, kvalitetan prelazni rok, famozna korona gdje je oslabila kupovna moc drugih klubova pa je ostavila dinamo na okupu.... )
    5. Ako je vrijeme za potpuni reset i da Dinamo stane na zdrave temelje meni nije problem ni ako ne uzmemo titulu. Provlem je ako nastavimo sa ovakvim lutanjima jer se nista ne zna, a na titulu nismo pretplaceni.
    Oprostite na poduzem postu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.