• Infinity
    16.4k
    Ako Shakhtar ne uzme bod u grupi, bit ce nam dovoljno da se ponovi 20/21. Mogu cak i uzeti bod, ako budemo bodovno izjednaceni bit cemo ispred njih.
  • Bosskovitz
    11.8k


    Ne postoji nacin da nas kazne za ono sto je bilo u Ateni jer se nije dogodilo ni na stadionu ni za vrijeme utakmice. Ono kaj jedino mogu, to su i napravili - proglasili nasa gostovanja visokim rizikom. To nije kazna kao takva, to je proceduralna stvar koju su iskoristili da posalju poruku - nema uz nju ni novčane kazne, ni uvjetne ni nicega sto je zapravo kazna, samo procjena rizika.

    Glavom kroz zid, ali jbg.
  • DiddyGuela
    2k
    Globan je gostovao na podcast Tribina prije par dana. Dobar dio podcasta je protekao u raspravi o koeficijentu i novom formatu EU natjecanja.

    Svakako preporucam pogledati. Ne radi se tu samo o direktnom plasmanu ili ne, bitno je i zbog rezanja krila nekim drugim ekipama u HNLu.
  • NORTE
    11.4k
    Mnogi navijači kao da se boje napisati - Bišćan je kriv za neuspjeh!
    Kao i za nekorištenje dobrih igrača s klupe.
    Uprava također jer je dopustila odlaske nekih igrača i nije dovela prava pojačanja (na vrijeme).



    Feyenord je u prvom potu u LP, je li to garancija prolaska grupe?IstinaZaDinamo
    Svjestan si valjda si upravo usporedio kruške i jabuke.

    Uefinom reformom u 1.pot Lige prvaka ulaze razni Feyenoordi i Benfice, a npr. Arsenali i Interi ne, jer nisu prvaci.
    Toga u EL i KL nema.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ako Shakhtar ne uzme bod u grupi, bit ce nam dovoljno da se ponovi 20/21. Mogu cak i uzeti bod, ako budemo bodovno izjednaceni bit cemo ispred njih.Infinity

    pa to je 1/4 finale europa lige = najbolji učinak ikad, a i uz sve to...shaktar mora odigrati groznu LP-a.
  • Bosskovitz
    11.8k
    Nema veze gube il' pobjeđuju!masacusec

    Itekako ima veze gube ili pobjeđuju, mi smo nogometni klub i to ne bilo koji nogometni klub, nego Dinamo Zagreb - najveći nogometni klub u povijesti Hrvatske. Nismo to postali zato kaj nije bilo bitno kakav je rezultat, nego zato kaj 112 godina težimo tome da budem najbolji, unatoč svima i svemu.

    Pjesma ide ‘Nema veze gube il’ pobjeđuju, mi smo uvijek tu” jer ne govori o tome da je svejedno gube li ili pobjeđuju nego da ćemo biti uz klub gubili ili pobjeđivali. I bit ćemo uz klub, ali pobjede - šampionski mentalitet - to je core našeg kluba i standard koji moramo čuvati.
  • über alles
    1.6k
    Ja ocekivo dvije godine. Steta za Prag ,al kaje tu je.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Ako su visokorizicne Dinamove gostujuce utakmice onda su i domace pa nek nam ne dolaze ni gostujuci navijaci.
  • DiddyGuela
    2k
    Jel ima netko podatak o primljenim golovima u zadnjih 10 minuta ove kalendarske godine?

    Najprije mi na pamet padaju Gorica,Šibenik,Istra u vrijeme Čačića...pa sada i Haj i AEK 2x.

    Vrlo indikativno. Sigurno da su prvi na udaru oni koji vode i treniraju ekipu ali ocito je problem i u igracima. Manjak liderstva, manjak odlucnosti... kako god. Ne znam.
  • Mlađi referent
    12.3k


    I protiv Rijeke na Rujevici kad je Marin dao.. primilo se još 2-3 u zadnjih 10ak minuta, siguran sam. A možda i nije, mislim da si ih nabrojao sve kad proletim Sofu ovak na brzinu
  • San Lorenzo
    15.6k

    Zabila nam je Rijeka u nadoknadi, zabila nam je i Loksa na Bišćanovom debiju, ali smo imali sreće jer je bilo zaleđe...isto korner i to...prije 4 mjeseca...
  • DiddyGuela
    2k
    Eto, sada vec imamo neki ozbiljniji uzorak.

    Trebalo bi obratit paznju na taj podatak. Naravno, moze ti i protivnik zabiti u 90. minuti kao sto je npr. Menalo zabio za 3 boda protiv Lokse na otvaranju prosle sezone. Ali cini mi se kako puno cesce mi dobijemo u 90. nego sto zabijemo gol. Cak i unutar HNLa cini mi se.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Koliko smo uštedili? Zna li se šta?
  • San Lorenzo
    15.6k

    Vjerojatno je jeftinije organizirat utakmicu Konfekcijske lige nego Lige prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.