• Nevo7
    779
    bravo majstore, točno to. Prvo je popljuvao cijelu momčad kada je rekao da su ovi bolji bla-bla-bla, onda da ima samo 11-12 igrača. A njegov stav i osjećaj prema Dinamu i navijačima se najbolje vidi na snimci treninga kada su dečki došli dati podršku momčadi. Svi imaju ruke gore, viču, ali on ne, on ih niti ne diže, odustao je nakon dva pljeska koje je preko one stvari odradio. Lagano rukice dolje koje bi najradije stavio u džep. Baš bolikurčina i za klub i za navijače i za igrače. Mamlaz... Pogledajte video ako ne vjerujete
  • MolonLabe
    404


    Znači popljujte što god hoćete, ima razloga na pretek. Od taktike do vođenja utakmice pa i do općenito shvaćanja nogometa iz perspektive trenera. Ali reći da Igora Bišćana boli kurac za Dinamo i navijače ne dolazi u obzir.

    O čemu ti pričaš? Di si ti bio kada smo je s nama igrao nogomet na turnirima? Kada je s nama bio na tribini? I još dosta stvari koje nisu bile na portalima.

    Nažalost većina onih iz Dinama se makne od njega kada ode dalje, čak i neki koji su iz Zagreba. Igor Bišćan je sve samo ne to.

    Ne branim ga ko trenera ali napisati da ga boli kurac za Dinamo je idiotizam, sry stari.
  • Patrik11
    164
    kopirati cu i ovdje ovaj komentar nadam se da je to u redu
    Smatram da biscan ima vise kredita kod velike vecine navijaca jer je veliki dinamovac da je bilo ko drugi u pitanju sa istim ovim rezultatima bar duplo vise bi ga se pljuvalo
  • Ali
    2.1k
    Mislio sam da tvrdoglaviji od Čačića trener ne postoji, ali večeras sam vidio da uvijek ima još veća krajnost

    Par dana su ga pitali oko pada nakon 60minute... i lik je danas odlučio svima nama začepiti usta tak da pokaže da može 10 istih svih 90+ minuta...
    E lijepo si nam pokazali buraz...
  • nwankwo646
    342
    Lako za to šta pišu navijači i novinari, ono što se sigurno sad događa jest bunt svlačionice, tj. ove polovine kojoj on ne viruje. Zbog toga, ovo teško može na bolje dok je on tu. Tako da, nadajmo se da će sam sutra otići. Ja od početka naglašavam kako je opasno da se hajduk odvoji i to se sad događa, a mi u komi. Lokomotiva se trebala odigrati i dobiti, pošto poto, a nije jer on ne viruje polovini momčadi. Totalni majmun.
  • Facke
    3.6k
    Kaj se tice vodenje utakmice Biscan je najgori trener kojeg sam v zajnih par let v Dinamu videl. Znaci zajebel je protiv Hajduka, zajebel je dva put protiv Athene a pune sme jaksa momcad. Iste sranje dela ko u malde repke. Ne menja ili dela totalne katastrofalne zamjene. Tece 90 minuta imas jos 4 zamjene a ti gledis i ne reageras. A to da sme sad 3 put zasrali vu nadoknade nije slucajnost.
    Jos ne vjeruje zamjenama , kaj je jos lepe isel i novinarima reci. Po meni je on nakon ove tekme zgubil poverenje momcadi. Da sam ja bil na terenu jebel bi mu sega i svacega vu kabine. Nek ide. On nije trener za Dinamo. Tu bi cak Kruno Jurcic i Cacic bolje reagerali.
  • Bojan Bojić
    0
    Večeras san nije htio na oči. Ovo što se desilo protiv AEK -a je uveliko podsjetilo na ona vremena kad se strepilo da nas ne nabije recimo Anderlecht (kao da je u pitanju Real), da ne ispadnemo od poluamatera ili na vrijeme kad bi protiv ozbiljnih klubova jedino pitanje bilo koliko puta će se preći centar. Znalo se pljuvati po Čačiću kad uzme titulu ispred nikad jačeg Osijeka sa Bjelicom i uvijek napaljenim magaradima s juga koji su tad bili i bodovnom egalu ili prednosti čak, pa koji uđe u skupine Lige prvaka, dobije Chelsea itd, a sad protiv ovih horor tekmi na startu sezone, nitko ni riječ da kaže od novinara i dobrog dijela navijača. Sramota, tako ne živi dostojanstven čovjek. Treba ga smijeniti da nam je iz oka ispao, a ne zbog razloga što je veliki Dinamovac. Pa i ja sam, već 43 godine, ali nemam ponudu da vodim klub. A o Šimiću neću trošiti riječi. Pogledajte kakvog je trenera dovela C.Zvezda (Izraelac iz M.Haife), dali novac otprilike kao za osrednjeg igrača i čudo kako izgledaju. Ali mene fascinira mentalni sklop prosječnog navijača općenito, sa te sociološke strane - bitnije je da li je trener "Dinamovac" , šta god to značilo, nego da li je stručan. Pa pobogu, kad dođeš liječniku treba li te boljeti "K" je li ovaj fin, pošten, je li Dinamovac ili ti je bitno da te operira kako treba?!
  • markoli
    1.7k
    Ovo mu je već drugi put da prima dva gola u nadoknadi ida mu se ekipa totalno raspada. Prvi put U21 Norveška - Hrvatska 3-2. P.S. Marin mu je i tad ušao s klupe. :grimace:
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Btw. score Bišćana u 7 derbija koje je on vodio je 2 pobjede, 3 neriješena i 2 poraza. Pa neka ljudi sami procjene jel to to. Mislim da bi ja s ovom momčadi imao isti score...
  • Olmic
    3.6k
    Jos je trener?
  • Droljo
    8k
    Marin mu je i tad ušao s klupemarkoli

    Vodiš i ubaciš naj bezkrvnijeg igrača kojeg imaš. Pa zašto. Svi smo vidjeli da treba rileta na beka stavit i perića umjesto mohe ili špikića nebitno. Skok, stabilnost. Baturina - bulat zamjena da malo krvi dobijemo u vezi. Ali ništa. Ak su tak umorni ili ozljeđeni na klupi da ne mogu odigrati zadnjih par minuta kud ih vodiš onda. Tog sučića je forsirao danima i sad kad ti ekipa trpi, gine, ti ga ne staviš zadnjih 10 minuta a trka mu je forte... čudno
  • Papastrumf
    12.2k
    @Olmicdečko, malo previše seruckaš. Niti su BBB uvjetovali dolazak Igora Bišćana, niti će ičim uvjetovat njegov ostanak. Ako ne radi svoj posao kako spada, neka ide, kako god da se zvao.
  • Alen
    79
    Pa ja mislim da ni Čačić ovo nebi na ovakav nacin izgubio... jel Bjelica još dostupan ? Vrijeme je da se on vrati ..
  • GZomanid
    685
    Pa pobogu, kad dođeš liječniku treba li te boljeti "K" je li ovaj fin, pošten, je li Dinamovac ili ti je bitno da te operira kako treba?!Bojan Bojić

    Prije bi oprostio dinamovcu da zaboravi škare i vatu u mojoj trbušnoj šupljini nego nekom tovaru, njega bi tužio do kraja..
  • Ali
    2.1k

    A bili otišao na drugi zahvat tovaru koji neće zaboravit vatu ili bi tražio ponovo dinamovca da te reže?

    Ljudi mi smo se tu na zoni rugali kako hajduk dovodi loše igrače, Al su imali tetovažu hajduka kao referencu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.