• agramZ
    2.5k
    idiotizam.. ako je nesto u nogometu pokvareno onda je taj kratkovidan pogled na trenerski posao.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Žao mi je Bišćana jer mi je bio drag igrač i radovao sam se njemu kao treneru ali neoprostivo je da mu ekipa nakon pola godine njegovog mandata izgleda ovako kao što izgleda i da ima ovakve rezultate.
  • zagr
    505
    SLUŽBENO! Igor Bišćan više nije trener Dinama
  • Krizy
    43.2k
    GNK Dinamo donio je odluku o prekidu suradnje s gospodinom Igorom Bišćanom koji od danas više ne obnaša funkciju trenera prve momčadi Dinama.

    Trener Igor Bišćan preuzeo je klupu Dinama 6. travnja ove godine. Momčad je doveo do naslova prvaka upisavši šest pobjeda i tri remija uz konačnih 10 bodova prednosti. U novu je sezonu krenuo s osvojenim Superkupom, doveo je Dinamo do play-offa Europa lige, a u tri prvenstvene utakmice osvojio je četiri boda. Ukupno je Dinamo vodio u 17 službenih utakmica uz 10 pobjeda, pet remija i dva poraza.

    Ovim putem zahvaljujemo gospodinu Bišćanu na ostvarenim rezultatima te mu želimo puno sreće i uspjeha u budućnosti.

    Klub će o daljnjim potezima pravodobno obavijestiti javnost.

    GNK DINAMO
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Sretno u budućnosti, nadam se da će se vratit jednog dana, ali tada spremniji i sposobniji
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Realno, do ovoga je trebalo doći, jako loše smo ušli u sezonu i očekivan potez... Nadam se da će se Igor jednog dana vratiti, ali neka prvo još skupi iskustva na drugim klubovima i neka nauči iz ovih grešaka.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Šteta, potrošili ga na brzinu.
    Nadam se da će iz ovog izaći jači i pametniji.
  • Nousername
    664
    Ne znam sta da mislim ovome.Realno nije se trebalo desit.Trebao je odraditi barem do kraja kvalifikacije.Nismo mi ni lose igrali ali neki porazi u zadnjim minutama i nimalo logicne izmjene mi nisu jasne.Kako god ako mu je uprava urucila otkaz onda je za ocekivat da su u zadnja dva dana od poraza vec nasli rjesenje za klupu Dinama i da ce vec danas novi trener biti objavljen.
  • Krizy
    43.2k
    Dva Igora, Jovičević i Bišćan, prebrzo potrošeni.
    Možda nekad u budućnosti bude bolje..
  • masacusec
    3.5k
    Igore, imaš punu podršku! Šteta kaj su te potjerali...
    Jedan od nas!
  • Kepec
    5.5k
    Jasno je da je on na klupi i on radi zamjene, vodi utakmicu, trenira igrače i po tome je naravno velikim dijelom krivac za određene loše odluke i to su činjenice.
    Međutim apsolutno mi nisu jasni komentari, veselje i sreća kod ljudi koji su jedva dočekali njegov otkaz i govore o njemu kao da je nešto najgore kaj se Dinamu dogodilo.
    Kakvih ljudi ima odvratno. Ja sam jedan od tih kojem je jako dignuo živce načinom vođenja zadnjih par utakmica, ali pisat i govorit gluposti koje su neki ljudi u stanju mi stvarno nije jasno.
  • miro
    4.4k
    Ne znam što misliti o ovom potezu, bojim se da smo izgubili kompas...
  • Zagi
    7.7k
    Hvala Igore i sretno!

    p.s. porazmisli o stručnom stožeru. I lojalnost ima svoje limite.
  • Orc123
    7.9k
    Ne znam jesam li srwtan ili tuzan....zao mi je Biscana jer koliko god imao gresaka on nije najodgovorniji za sve ovo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.