• miro
    4.4k
    U pravu su neki, da je Mamić tu, Igor bi bio bivši i to bez administrativnih "gluposti" poput glasanja na Upravi i sličnih bedastoća - fino našmrkana manga lupi šakom o stol i kaže novi trener je npr Vladimir Petković

    Meni je kratkovidnost tu na Zoni zapanjujuća

    Znači, nemamo pojma u kakvom je stanju klub - nitko nam ne daje informacije što se događa sa statutom, zašto zapinje oko transfera, sve se samo nagađa - ali NE, Bišćan je glavni problem!

    Zdravka Mamića nemrem vidit nacrtanog, ali on i njegova novinarska mašinerija su magovi PR-a. Pazite, oni će navijače okrenut kontra Darija i Igora i kad njih potjeramo, pa ko bu se uopće htio bavit Dinamom osim Zorića i sličnih spodoba?

    Jel moguće da vam je stalo više do jedne eurosezone i jednog prvenstva nego da klub stane na zdrave noge?

    10 prvenstava bih mijenjao za normalan klub
  • Orc123
    7.9k
    Uspio je Biscan i Bitorajca naljutiti...pa mu je posvetio post....jao Biscane zasto a bas te cijenim....ali ova utakmica je odraz Dinama u zadnje vrijeme. Sve nam se sjebe pred kraj, pred realizacijom!
  • Ali
    2.1k

    Ma nek uzme naslov sa Šibenikom u drugoj ligi... to je njegov domet.
    Ja na maksimir neću kročili dok je.on na klupi.

    Kaj mi to treba buraz, odem na godišnji , gledam na jebenom streamu i umjesto da sad pjevam u sred Dalmacije nakon skoro cijele butelje crnjak na balkonu, ja sam sjeban totalnio da bih najradije pokupio obitelj i otišao u Zagreb i javio se na posel i radio.
    Hvala Igore kaj nemrem zaspat i kaj me srce boli. A boli me jer si mogao privesti kraju lagano dobivenu tekmu i dignuti na kraju bbb napisano na papiru u znak podrške cijeloj satniji istih koji su zarobljeni na neprijateljskoj teritoriji...
    Kaj misliš kak je njima večeras... kad sam ja ovyk sjeban... jer on eto nezna napraviti zamjenu... ne jednom, u repki, protiv hajduka protiv aeka na Maksimiru... tjeraj inat doma ženi buraz a ne nama... i nekom liku u upravi
  • miro
    4.4k
    jesi išao na Maksimir dok je Glava bio tu?
  • Ali
    2.1k

    Koji mamic i pr??

    Braniš neobranjivo. I ovakvi upisi mi sliče na objave udruge"nas hajduk", članovi, statut, glasanje... jednoumlhe kojem smo se rugali sa fritulama..

    Nogomet je igra u kojoj pobjeđuje onaj tko zabije više golova, a pehar podiže tko ima više bodova.
    Ima li trener Bišćan ove sezone osvojenih manje od 50% bodova....ima... kraj... njegov posao je dkuplhat bodove...
  • Ali
    2.1k

    Na stadion idem od 1978... kad Glavati nije znao gdje je Zagreb na mapi !
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ja na maksimir neću kročili dok je.on na klupi.Ali

    Definicija prosječnog "navijača" Dinama, nekome smeta trener, nekome što Moha igra desnog beka a Rile stopera, vremenska prognoza, gužve na ulazu, prljave stolice, itd itd...sve samo da se nađe izgovor za ne dolazak na tekmu. :ok:
  • miro
    4.4k
    Daj molim te odgovori na pitanje, jesi bio na stadionu dok je Zdravac vodio kolo?
  • Olmic
    3.6k
    Nadam se ujutro da kad dodem na ovu temu nece pisat trener
  • Fanboy
    2.6k
    Znači put ka stabilnom klubu je srozavanje ugleda, gubljenje prvenstava, navijača, financija i gledanje Hajduku u leđa...
    Pa nisu Bišćan i Šimić svete krave, eto oni tu volontiraju na 0 eura, svi svjetski velikani se trgaju za njih dvojicu da im vode klub i budu treneri, pa su oni žrtovali svoju karijeru da dođu u Dinamo...

    Alooooo došli su u klub koji igra redovito europska natjecanja, imaju nekoliko reprezentativaca koji su osvajali medalje na svjetskim prvenstvima, čak 3 startera u Ligi Nacija. Klub koji je srušio nekoliko velikana zadnjih par godina, stabilan klub koji redovito osvaja domaću ligu, proizvodi vrhunske igrače uključujući i zlatnu loptu, klub kojeg navijači fanatično obožavaju..

    Pa nisu Bišćan i Šimić iznad Dinama, po čemu oni to zaslužuju toliku podršku ? Ako mogu klub učiniti boljim vrata su im otvorena, ako ga srozavaju i ruše kvalitetu uz loše rezultate završiti će kao i svi ostali. Da je do ljubavi prema klubu Deda bi bio trener i sportski direktor, no ne tražimo nekog tko je tu iz ljubavi, već da ima znanje i kvalitetu.

    Još malo će svi koji kritiziraju Bišćanovu igru bit proglašeni Mamićevcima... Mene interesira klub, stanje u kojem se sada nalazi i ljudi koji ga sada vode. Kriminalci me ne interesiraju niti želim obraćati pažnju na njih.
    Stabilan i jak Dinamo je pljuska i njima jer svi koji drukaju za njih misle da klub bez njih ne može funkcionirati, tako da ovakvi potezi koji narušavaju kvalitetu i rezultate idu više njima u korist nego nama koji dajemo konstruktivne kritike jer želimo klubu dobro. Ovim tempom ćemo biti teroristi jer ću zahtijevati 2 zamjene po susretu...
  • Ali
    2.1k

    Napisao sam ti od kad idem na utakmice... i sukladno godinama sam obišao sve tribine, i sjever i jug i istok stajanje i istog gore (možda najduze) i sada zapad... bio sam zadnju protiv Hajduka, vodio kćer i sjeban otišao jer smo izgubili dobivenu tekmu.
    I sad mi zbilja nije dobro , otkucaje mi sat pokazuje van prosjeka... kaj mi to treba... imam obitelj...

    Nek se inati doma ženi, a ne Periću, Bočkaju, Petkovicu, upravi, pomoćniku...i svima nama...
  • miro
    4.4k
    @Ali to respektiram, i ja sam svoje vodio na sve otkad smo se vratili s mora. Moramo se onda složit da nemamo isti pogled na klub, što ne znači da ne trebamo raspravljat. Pozdrav
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Mogu mislit što sad o Bišćanu misle Perić, Emreli, Bernauer, Baturina, Sučić, Perković, Drmić....

    Ekipa očito diše na škrge zadnjih 20 minuta (kao i svaku utakmicu) i on nema povjerenja u nikoga od njih nego radije igra 100 minuta bez zamjena. Kladio bih se da je večeras izgubio svlačionicu. Ako ostane trener dat će on tim igračima neki trash time protiv Rudeša i Belupa u HNL-u ali će motivacija tim igračima biti nikakva jer će znati da na njih trener neće računati kad bude uistinu važno.
  • Georg Koch
    4.5k
    potpisujem.
    A tek zamisli sta misle Livi, Ivanusec, Sutalo...
    Sta nam ovo treba, kakav nas amater vodi, idemo odavde
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Valjda Bipćanu nije dovoljno što rezervne igrače svakih par dana izvrijeđa na pressicama govoreći da je uprava kriva što nema nikoga na klupi za uvest u igru nego im je još večeras i plastično pokazao što misli o njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.