• Dinamosaur
    1.5k
    Ne bih se bunio da dignemo pokal na AKEovom stadionu
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    da li bi onda bilo dozvoljeno navijacima dinama ici na tekmu. Svakako zanimljivo ali daleko da uopce sanjam o tome
  • Infinity
    16.4k
    UEFA bi prije promijenila domacina nego zabranila necije navijace na finalu. Grci bi morali dati garanciju da ce uciniti sve da organizacija bude na nivou. Isto tako bi sigurno postojala mogucnost da se ucini sve da mi ne udjemo u finale.

    Sve u svemu, s obzirom kako izgledamo ja se nadam da cemo na kraju i igrati ECL i da ce nam grupa biti Sheriff, Zalgiris i Struga.
  • Dinamosaur
    1.5k
    da li bi onda bilo dozvoljeno navijacima dinama ici na tekmu. Svakako zanimljivo ali daleko da uopce sanjam o tomeGražvydas Mikulėnas


    Uh kako bi to lijepo bilo(ma kaj lijepo-jbnooo), nije zabranjeno sanjati
  • bongo
    842


    Podsjetilo me na vremena kad su sportske svaki dan ovdje osvanule...

    :cool:
  • San Lorenzo
    15.6k
    Trebali bi formirati nekoliko gorucih pitanja konsenzusom ovdje i u ime clanova/pretplatnika sa Zone grupno poslati u klub i natjerati ih da se izjasne. Pitanja mogu biti vezana uz transfere, odnos i utjecaj glavate spodobe na transfere i ostalo u klubu, funkcioniranje Uprave i tko je zaduzen za koji dio..

    Zvuci jogurtaski i hajducki, ali trenutno ako se nesto ne preokrene u subotu, ne gine nam konferencijska liga, odlazak 3 od 4 nositelja i vjv otkaz Biscanu u jednom trenutku, povratak glave na mala vrata itd. Biscan kakav god da je čačićevski tvrdoglav, je nas i sigurno spada u top 10-15 domacih trenera i trenutno nije problem u njemu.
    emilperska
    Sumnjam da mu je netko iz uprave skresao budžet za kondicijskog trenera, pa da si dečki sami organiziraju Rocky Balboa trčanje po stepenicama i nasipu.

    Što se ostatka posta tiče, prošli put kad je dinamova javnost počela negodovati oko transfera itd...se pojavio članak o opustošivanju francuske lige, slučajno ili ne, neznamo...a i generalno neznam kako bi trebala izgledati ta presica o izjašnjavanju tko što radi i ima li nesuglasica.
  • striko
    1.5k

    2 pobjede bih odmah potpisao, naravno HNL obje.
  • nemapredaje
    3.2k
    Kako sam bio u zaostatku s godišnjeg čitam sve sa zaostatkom i danas sam pročitao sve upise zadnja dva dana.

    Pa ljudi koji vam je kurac.

    Imam osjećaj kao da je mjesec dana do kraja prvenstva, a da smo treći u prvenstvu, iz kupa smo ispali u četvrtfinalu od Mladost Ždralova, a u Europi smo ušli "samo" u konferencijsku ligu i ispali iz grupe od Tobola, Dile Gori i Gzira United.

    Svake godine nam je ulazak u sezonu ovakav - pa sjetite se samo prošle godine uzvratne utakmice s Ludogorecom.

    Spustite malo kočnicu - biti će sve ok
  • marcio amoroso
    36.5k
    Svake godine nam je ulazak u sezonu ovakav -nemapredaje

    Nađi mi sezonu u kojoj smo nakon 3 kola zaostajali 5 bodova za Hajdukom od kojega smo usput rečeno izgubili kući i u kojoj smo kod kuće kao nositelji izgubili u trećem pretkolu lige prvaka.
  • striko
    1.5k

    Ne bi me brinulo da je konkurencija stari Hajduk. Ove sezone izgledaju nikad jači i s trenerom koji izvlači 120% od ekipe.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne moram ići daleko u povijest.

    2021. smo nakon tri kola prvenstva imali točno 4 boda - kao i sada
    U trećem pretkolu kvalifikacija odigrali doma s Legiom 1:1 u predstavi sličnoj kao i protiv AEK-a. S time da se možemo složiti da je AEK daleko jača momčad od one Legie
  • Schpatz
    473


    I tada smo u 18.kolu na Maksimiru izgubili od Hajduka 0:2 i bili tek 4. na tablici...
  • emilperska
    5.6k
    Ako ne prodemo AEK, u nedjelju vec krecu clanci o Goranu Tomicu i odsteti za Jakira. Pisat ce se i da je Kruno Rendulic opcija.. Prvo ce krenuti crvi iz SN zatim srpski kladionicarski webportal njemackog naziva..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.