• marcio amoroso
    36.5k

    Evo kako se hrvatski novinari javljaju u grčki dnevnik i “objašnjavaju” tko su boysi. Naravno, prednjači novinar RTL-a iz Splita.
  • hardek
    2.8k
    Ja samo čekam da se konačno nešto okrene na naš mlin. Stvarno je nevjerovatno da apsolutno ništa nije pošlo za ruku od početka sezone. Potajno se nadam da bi nas dečki mogli iznenaditi u subotu i da klub dobije potrebni pozitivni val energije i da se sve vrati na svoje mjesto...
  • xavier
    12.1k


    Gledao sam danas s kolegom na poslu par tih snimki nereda iz Atene i sjetimo se samo prošlog tjedna i vijesti o "pretučenim ženama i djeci" te o tome kako nitko nije mogao pobjeći zločestim Boysima koji su tukli sve redom koje su zatekli na ulicama i terasama kafića. Ima gomila snimki gdje ljudi uredno sjede na terasama, piju pivu i aposolutno nitko ih ne dira niti ovi bježe.

    Isto tako, Grci su sve bili "obiteljski ljudi koji se svi baš slučajno tamo našli u krivo vrijeme", a doslovno na svakoj snimci imaju noževe, palice, baklje, kacige...

    I ponovit ću opet, svaka smrt je tragična i nepotrebna, ali prošli tjedan je u prvim danima složen narativ koji je bacio sasvim pogrešnu sliku na obračun ultrasa te ovo prikazao kao barbarski upad neviđen od vremena Atile.
  • SAS1987
    14.7k
    https://youtu.be/8CmSgu3kEkw
    Evo kako se hrvatski novinari javljaju u grčki dnevnik i “objašnjavaju” tko su boysi. Naravno, prednjači novinar RTL-a iz Splita.
    marcio amoroso

    Prva asociacija mi je bio Pernar u Zambiji :lol:
  • Eduardo
    20.2k
    Sutrašnji Jutarnji.
    n98E3F4.jpg

    6Q0P23V.jpg

    Sps2hkS.jpg
  • Zagreb1992
    1.7k
    Jel su ovo neki dečki vraćeni u Zagreb danas ili sam krivo pročitao ?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jesu alo nisam skuzio koliko se vratilo koliko ostalo.

    Danas su pustili roditelje u primeu, tesko za gledati. Udaraju na psihu.
  • Bruh
    955
    Zašto su se u jednom trenutku na utakmici gotovo svi redari bili okupili ispod svečane lože i tam stajali do kraja... to netko iz njihove uprave dobacivao?
  • marcio amoroso
    36.5k

    Slavili su golove jako.
  • Fanboy
    2.6k
    Ova novinarka koja je rekla da BBB koriste nacističke simbole, gdje i kada ??? Ovo je podležno tužbi...

    Inače, ne mogu ovu dečki toliko ništa skandalozno napraviti da bi postali šljam kao što su mediji, kako ljudski tako i profesionalni. Toliko laži, manipulacija i političkog te ideološkog aktivizma, agresive i bezobrazluka da je teško uopće opisati. Veliki moralisti i dužebrižnici...
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Fascinantno kako svi jedva nabadaju Engleski :rofl:
  • marcio amoroso
    36.5k

    I meni je to bilo smiješno :grin:
  • Bosskovitz
    11.8k


    Dobro si me sjetio s ovim. Jedna velika čestitka svima na Zapadnoj tribini kaj nisu nasjeli na provokacije i kaj su ostali hladne glave na nešto što je po svemu bilo iscenirano kako bi se oblatilo Dinamo, kad smo ih već razočarali time što nije bilo incidenata za vrijeme minute šutnje.

    To me definitivno uvjerilo da su AEK-ovci uvjerljivo najveći šljam koji je ikada gostovao na Maksimiru, a svašta je ovdje dolazilo u goste. Ljudi koji već gotovo 10 dana otvoreno lažu, izmišljaju, obmanjuju javnost i licemjerno se zgražaju nad onim što je bilo u Ateni te od tuge i srdžbe ne mogu ni pričati s Dinamovom delegacijom prvi su gol slavili u loži skačući, urlajući i vičući na sve strane, da bi nakon par zvižduka žene (ja sam primjetio dvije) iz AEK-ove delegacije počele pokazivati srednji prst prema Sjeveru, a onda i prema ljudima na tribini koji su se okrenuli da vide što se događa. Isto su radili i kod drugog gola, doduše nisam siguran za srednjake drugi put. Zaštitari su stajali, interventna je bila spremna na dnu tribine - a ama baš nitko na tribini nije nasjeo na prljave provokacije, ni jedna piva i ni jedan karton nisu odletjeli prema tamo. Ako ovo čita netko tko je grizao usnice suzdržavajući se da im nešto ne kaže ili nešto ne baci - svaka čast, uzdigli ste se iznad i pokazali da nismo i nikad nećemo biti kao oni. Hvala vam, to je teži ali ispravniji put.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.