• jedan u nizu
    8.3k
    nekako sam misljenja da je jucer bilo vise od tih 13 tisuca, ne znam sta im je sa brojacima, ili hrpa ekipe prode bez skinranja ulaznice (najvise vjerujem na zapadu)

    samo zapad dolje i sjever dolje zajedno imaju 11 321 sjedalica.
    za zapad gore se prodalo oko 3600 karata
    za sjever gore se prodalo oko 1900 karata

    ako cemo oduzeti godisnje karte, ispada da je prodano samo za jucerasnju tekmu oko 11 900-12 100 (za info uzimam onaj post sa stanjem u 19h, tako da mozda je otislo jos koja stotina karata).

    znaci 12 000 karata je prodano, dodajmo jos 4500 godisnjih, i to je onda 16 500 gledatelja
    nemoguca mi je info da je od 4500 godisnjih karata na tekmu doslo samo 1300 ....

    rekao bih da je na stadionu bilo ipak nekih 15 000 gledatelja
  • Facke
    3.6k


    Ma bil sam scera na zapadu i bile je sve top. Samo pozitiva. Lepe se s sjeverem navijale i bile je bas ugodne i lepe.
  • KlasicZg
    556
    Ako pređemo na Castore dresove, i ako maknemo reklamu to bi mogao biti jako jako dobar dres. Sevillin dres od castorea je brutalan!
  • criticus
    2.3k
    Fascinantno kako svi jedva nabadaju Engleski :rofl:Imamo Dinamo

    Koji si level u ingliš. Baka Slišković level.

    Baka Slišković tinks
  • sport
    3.3k
    Stalno neko čuđenje oko broja publike a to je konstanta koja traje jako dugo.Pa famozne 1982.godine u jesenskom dijelu je na manjim utakmicama bilo oko 5000 gledatelja a u to doba si utakmicu mogao vidjeti samo ako si došao na stadion.Euforija je krenula nakon prvog proljetnog kola protiv CZ .Slijedeći sezona je to opet splasnulo.Kad bi na utakmice dolazili samo Zagrepčani stadion nikada ne bi bio ispunjen ni do pola.Više od 40 godina idem na utakmice i pri povratku kući po reg.pločicama vidim od kud sve ljudi dolaze na utakmice.
  • morales
    128
    zagrebacka publika je razmazena godinama najvise je do njih,koliko ostali ljudi prevale kilometara da radnim danom odu na utakmicu je za svaku pohvalu,tako da zagreb se mora probudit
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ovo je raspored Dinama do reprezentativne pauze.

    19.08.2023 AEK (A)
    22.08.2023 Antwerpen (A) ili 24.08.2023 Sparta (H)
    27.08.2023 Rijeka (H)
    30.08.2023 Antwerpen (H) ili 31.08.2023 Sparta (A)
    03.09.2023 Osijek (A)

    Tko preživi pričati će.
  • OsamŠest
    3.4k
    Tko preživi pričati će.marcio amoroso

    Biščan! :smile:
  • superhik
    11k
    03.08.2023 Osijek (A)marcio amoroso

    Povratak u budućnost? :smile:
  • marcio amoroso
    36.5k
    Povratak u budućnost? :smile:superhik

    Ispravljeno :grin:
  • marcio amoroso
    36.5k

    To bi značilo da smo ovo prošli dobro. Daj Bože.
  • NORTE
    11.4k
    Vidjeli smo koliko je dinamo bolji od Aeka.
    Primili smo našom greškom gol i onda potonuli.
    Nažalost nestali smo i to moramo izbjeć.

    Sad imamo Baturinu i nadam se Emrelija od prve minute.
    Također treba staviti Perića umjesto Mohe.

    Idemo okrenuti pišljivih 0:1 i popišat se po govnima.
    Olympiacos im je tamo zabio 3 komada.



    Zadnjih 10 godinaEduardo
    Molim te ako možeš i posjete u 3. pretkolu u periodu 2006.-2010. (prva polovica kolovoza)
  • Cosey
    509
    Nadam se da ćemo odigrati utakmicu protiv Rijeke, nema razloga da ne odigramo. Bio bi zeznut raspored kasnije.
  • Droljo
    8k
    Primili smo našom greškom gol i onda potonuli.NORTE

    To se ne smije događati. Taman sam mislio da smo to prošli ((kao i repka) zanimljivo kako dinamo prati uspjeh reprezentacije i obrnuto) i da kad gs primimo idemo još jače i svi na glavu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.