• Mihaljević
    9.8k
    F3pqAG5WsAEa4B7?format=png&name=900x900
    Ako sa ovim ne možemo uzet bar 3 mjesto u EL i osvojit HNL onda sve nek ide u kurac... Još Ljubo , Bulat, Špika , Kaneko , Berna, Moha , Drmić... Pa ako ovo nije dobar roster šta je onda dobar roster? Kažu hajduk ima bolji roster , nema on bolji roster nego samo više igrača koristi! Po meni još zamjena Petku i tjt... Sa ovom bi ekipom i Kruno Jurčić bio prvak sa 20 bodova... Zašto smo zauzeli stav kao da smo uplašeni i slabi??? Mi smo Dinamo, jedan od najvećih klubova Europe ... Čega smo se usrali?
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ovaj poraz boli jer je očito da je Dinamo kvalitetnija ekipa od AEK-a i da je AEK dobio samo zato jer su igrači Dinama u najgoroj fizičkoj spremi otkad pratim ovaj klub. Prvo poluvrijeme dok su mogli trčati pokazali su da su bolji za klasu od AEK-a. Da su igrači Dinama u pravoj formi i da mogu igrati 90 minuta to bi završilo 2 ili 3-0, bila bi to rutinska pobjeda.

    Takav scenarij je bio i protiv Hajduka i Astane gdje se također totalno padalo kako su utakmice išle kraju. Zbog svega toga mislim da kondicijski trener mora odmah letjeti iz kluba. Ne ode li on onda je prilično izvjesno da će otići i on i Bišćan u paketu i to za samo 2 tjedna (nakon utakmica sa Rijekom, Osijekom i Spartom).
  • Markelo
    2.6k
    Meni ovaj Aek djeluje kao vrlo dobra ekipa. Protivnik snage playoffa Lš a ne za 3 pretkolo, no tako je kako je.
    Teško će se proći dalje
  • The Undertaker
    5.3k
    Potpis od riječi do riječi. Sve dobro detektirano i, ovaj put, bez podmetanja.
  • Mihaljević
    9.8k
    Perasica kolko ja vidim ima najveća muda tamo...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Maksimirski kuloari tvrde kako Dario Šimić ima problem jer ne može nametnuti svoj stav pred Upravom kluba. I to je vjerojatno točno ili barem djelomično točno. No zašto to javno ne kaže? Ako smatra da ga netko “buši” onda neka izađe i progovori o tome. A dok to ne učini, onda je kriv!

    Ovaj dio najbolje objasnjava situaciju
  • sport
    3.3k
    Meni taj članak Lesičkog djeluje kao skraćena verzija naših upisa,a dio je na tragu onoga što sam i ja pisao.
  • Mihaljević
    9.8k
    Znači ovaj ide na liječnički a klubovi se još nisu dogovorili? Ko je tu lud... I čudno mi je kako SN i Germanijak uvijek u isto vrijeme saznaju neke informacije...
  • Neki tip
    21.3k
    Koliko god mrzio negativu i divlju emotivnu kritiku, pa si gotovo uvijek uzmem pauzu od čitanja i komentiranja nakon poraza Dinama i Hrvatske (tamo i nakon pobjeda), toliko je i najhladnije glave teško nešto pozitivno naći u jučerašnjem drugom poluvremenu.

    Poraz nije plod nesreće, spleta okolnosti, individualne greške, kao protiv Hajduka (barem kako sam ja to vidio), pa da mogu gajiti neki veliki optimizam uoči uzvrata.

    Međutim, u moru što pretjeranih i emotivnih, a što racionalnih i argumentiranih kritika, nikako ne mogu shvatiti kako je sad nakon jedne jedine utakmice Bulat postao igrač koji je udarna igla vezne linije, a Ljubičić promašaj (i) u vezi, drvo koje, ajde, možda može ući i pomoći malo energijom potkraj tekme??

    Doveden kao vezni, kao pojačanje po općem stavu, nesretnim spletom okolnosti završio na lijevom beku u sezoni koja je uz sve muke ipak uspješna, sve s njim na lijevom beku pa valjda ima i nekih zasluga.

    Lijevi bek, međutim, svakako nije, potom je tek osvanuo 2 i po tekme u vezi nakon godine dana (!) na ni sličnoj poziciji i već ne valja kao veznjak?

    Čovjek je loše iznosio lopte s vrha šesnaesterca koje mu je gurao Moharrami s boka, jer nije Luka Modrić (to je onaj ponajbolji igrač Real Madrida zadnjih 10ak godina). Ali taj momak igra svoju 3. utakmicu u Dinamu u kontinuitetu na tom mjestu, u utakmici u kojoj su griješili skoro svi (trener vjerojatno najviše) i sad on ne valja?

    A Bulat, kojem se doslovno do jučer prije tekme tražila rotacija, posudba, prodaja, "dobar je za Šibenik", eto sad je on igračina koja rješava tekme.

    Da se razumijemo.. možda Bulat s dobrim udarcem koji ima, s ok pas igrom, nalazi svoju poziciju više naprijed kao jučer (što ćemo s Baturinom, Stojkovićem, Kačavendom pa i Petkovićem u nekim verzijama?), možda Ljubičić nije razina Dinama nego eto samo Rapida, ali kako je to vama i to tako kristalno jasno nakon jedne jedine utakmice!?

    Ne znam, možda sam ja nogometna neznalica i ne vidim odmah što se vidi iz aviona, ali još do prekjučer se mislilo jedno, danas se mislilo drugo, a sutra će se misliti treće.

    I dobro, navijačko je lamentirati, mijenjati mišljenje, niš ne osuđujem, uobičajeno je to valjda u svim klubovima na svijetu, onim naviklim na pobjede ponajviše, ali drage kolege, pa otkuda vam takvo samopouzdanje u vlastito nogometno znanje?
  • Captain America
    17.7k
    Napisao sam još pod poluvremenom, čovjeka su zdrmali sa silnim promjenama pozicije. Malo si vezni pa si bek pa si wing-back u Ligi prvaka pa opet u vezu onih par utakmica što je igrao Perković pa opet na beka pa u vezu nakon dolaska Mike. Kakav on kontinuitet ima zadnjih godinu dana? Potpuno novi zahtjevi u igri svakih par utakmica. Da se slikovito izrazim, to je ko da ti daju da voziš auto s ručnim mijenjačem po zahtjevnoj dionici pa za 2 dana dobiješ automatik pa za 2 dana strujića i onda te vrate na ručni mijenjač.
  • Ludovic IX
    7.3k
    koliko si ju puta već pohvalio? ili možda pohvalila, Vlatkice?
  • Jurki
    11.7k
    ja se samo pitam kaj doticna gospođa jos uvijek radi u Dinamu?
    Naime vidjeli smo njezine sposobnosti prepoznavanja igraca u vidu Štefulja, Čopa, Laće, Jurića itd da ih sve ne nabrajam. Te isto tak kurirske sposobnosti nošenja novca u Međugorje.
    Ona je jos jedan relikt glavate spodobe.
    Nadam se da bu doticna nakon sljedece skupstine dobila vritnjak tak kaj bu letela od Maksimirske do Trga i to bez zaustavljanja.
  • Zagi
    7.7k
    Treneru treba kontinuitet. Ali to ne zazivaš.
    Veznom igraču koji ne zna štopati loptu treba klupa i individualni trening.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Dobar tekst Lesičkog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.