• vjeko1701
    8.1k
    To je gomila sranja. Za ponavljanje ovakvih gluposti bi davao barem upozorenje...
  • Orc123
    8k

    I to fale 2 od 3 najbolja igraca!
  • Dudu9
    816

    U odnosu na prošle kvalifikacije, meni pada na pamet par igrača koji fale. Poprilično bitna, rekao bih.

    Valjda se gleda ovaj prijelazni rok a ne sta je bilo prosle godine, Dinamo stalno prodaje najbolje igrace ali i stvara nove valjda Biscan zna di dolazi kad je prihvatio bit trener
  • vjeko1701
    8.1k
    Vidim da mnogima fali Mamićev modus operandi (ne sam Mamić niti ikog ovdje nazivam Mamićevcem)...ali presice svakih tjedan dana, dodavanje gasa, deranje kako smo puni ko brod, mjenjanje trenera ko sponza štikle....pa ljudi moji, saberite se.

    Kao gospoda smo, kao hrabri smo, ma k*rac smo. Da se okrene situacija sa Hajdukom, ne bi bili niš bolji. "Nismo isti", ma nismo, ne, u 3pm nismo...
  • Common Sense
    798
    Pomalo je glupo kriviti Mykhaylichenka za jučerašnji poraz, kao, da je on zabio,

    Drugo poluvrijeme izgledalo je kao da igramo protiv Man Cityja. Razvalili su nas. Podbacili su svi, igrači, trener, uprava. Što je najgore, izgleda da je ovo plafon ove ekipe, bit će još samo gore kada otiđu Šutalo, Livaković i Ivanušec.
  • Zagi
    7.7k
    Što je najgore, izgleda da je ovo plafon ove ekipeCommon Sense

    aek2p.png
    Petka ako natjeraš trčati prvo pol, u drugom je mrtvo tijelo. Mišić isto ne može držati tempo, ne u toj mjeri ali da.
    Baturina virozan i još na krilu.
    Sučić mlad, neiskusan , upitno imali li uopče kvalitetu za taj nivo.
    Emreli na krilu...
    Ljubičić kardinalno griješi svako drugo dodavanje.
    Još tome svemu dodaj na desnom beku Mohu, permanentnu opasnost ali po NAŠ gol.

    Ja ne vidim kako ovaj skup igrača može ikog dobit, a pogotovo ne zbilja ozbiljan AEK.
  • sport
    3.3k
    Uspoređujući situaciju u klubu prošle sezone u ovo doba i sadašnju,realno se može zaključiti s obzir na odlazak dosta bitnih igrača (Orša,Aki,KTC,itd) i problema sa upravljačkim strukturama u klubu(čuvanje svojih pozicija) da mi trenutno nismo spremni za LP, a možemo biti sretni ako uđemo u EL i uspijemo se do početka grupne faze još malo pojačati.
  • Nogo
    3.6k
    Po meni mi možemo nešto napraviti jedino ako se probaju igrači staviti na svoje pozicije.
    Livi, Miha, Šutalo,Perić, Rista, Mišić, Bulat, Ivanušec, Baturina, Špikić i Petković.
    Zamjene tokom utakmice: Kaneko (Špikić), Emreli (Petković), Ljubičić, Sučić (Mišić, Bulat) i ostalo po potrebi. Ako se ganja rezultat onda Drmić i netko u vezi na klupu. Da ne kažem da se mora krv pustiti pa makar izgubili. Sve kreće od volje trenera, pa neka to prenese na igrače, digne glas...
    Sve si kažem da nam je jedan "luđak" tipa Sopić samo da dođe u svlačionicu i kaže koju.
  • Dautbegović1
    92
    I ono jučer 13 000 ljudi, a mi bi ma ništa
  • Captain America
    17.7k
    Ne znam što se događa s našim trenerima od Krkija do Bišćana. Krenu super, hvali ih se kako su konačno postavili igrače na svoje pozicije i onda krene filozofiranje i kemijanje. Krki je Petka spustio na 10ku. Kopić ga je znao čak na 8icu stavit (sjetite se da su ga Sportske predlagale Daliću na toj poziciji nakon Slavena :rofl: ) pa KTC na beku. Onda je došao Čačić koji je opet igrače stavio na svoje pozicije da bi počeo kemijat s Ljubom na beku (čak i kad si je doveo Perkovića) i Riletom na stoperu u LP. Bišćan je opet vratio igrače na svoje pozicije, dao priliku Perkoviću da bi ga sad držao u zamrzivaču, drži i dalje Emrelija na krilu iako je i svima jasno da tamo ne može ništa. Jučerašnje zamjene bolje ne komentirat...
  • NORTE
    11.4k
    Kakve su bile posjete dinamovih domaćih europskih tekmi u ovom periodu oko Gospe u zadnjih 10 godina?
    Naravno, bitan je i datum tih tekmi, ali za usporedbu.

    Da vidimo te razlike jer vidim dosta kmečanja oko brojke od 13.300 na Veliku Gospu kad tradicionalno puno ljudi ljetuje.
  • Orc123
    8k
    Dođe mi muka od ovih facebook grupa koji kao vole Dinamo, pa kad citam komentare starih prdonja...Boze me oslobodi kakvi se sve ljudi etiketiraju kao navijaci Dinama. Boze nas oslobodi od takvih navijaca, sram me da moram citati takve komentare. Jedno je kritika i nezadovoljstvo, konstruktivno, argumentirano ali mi smo preneseno u knockdownu i ako volis Dinamo dat ces mu ruku i dignut ga da se nastavi boriti, a ako ga mrzis nastavit ces ga sutirati na podu i cipelariti! Ne moras ga ni voljeti, ni mrziti ali ga bar zaobiđi i dignut ce se Dinamo sam!
  • SAS1987
    14.7k
    Kakve su bile posjete dinamovih domaćih europskih tekmi u ovom periodu oko Gospe u zadnjih 10 godina?
    Naravno, bitan je i datum tih tekmi, ali za usporedbu
    NORTE

    Hapoel je bio oko 8k a Ferencvaros negdje oko 12-13 ak se dobro sjecam (sa time da je bilo puno njihovih).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.