• Captain America
    17.7k
    Čačića se sad odjednom naziva "karizmatičnim trenerom". Dobro, pa što tako kratku memoriju imate? :eyes:xavier

    Ko je došao i dignuo momčad u knockdownu koja je uzela naslov? Mišić je sam izjavio da je skinuo 30 kila s leđa čim je došao kakav je govor održao. Čačićev jedini krimen je kriminalan posao kao SD, al ljetno-jesenski dio je veličanstven sviđalo se to tebi ili ne.
  • The Undertaker
    5.2k
    Da još dodam, izjava nakon utakmice sramotna kao i prebacivanje odgovornosti na Upravu.
  • Orc123
    7.9k

    Zato sto je i Uprava najodgovornija sto trenutno nemas definiran kadar u najbitnijoj sezoni u povijesti Dinama!
  • vjeko1701
    8k
    Čačić je dobro krenuo ali upravo stvarima koje su tu sezonu spasile je na kraju sam sebe pokopao. Egom je otišao predaleko u drugu stranu.
  • Orc123
    7.9k

    Isto tako možemo rec da je Biscan digao momcad i da smo osvojili ovo prvenstvo zahvaljujući njemu jer pomalo olako zaboravljate koliko smo imali poraza u nizu plus prokockan kup protiv kluba koji je ispao iz lige!
  • The Undertaker
    5.2k
    Jel uprava kriva i za prvo poluvrijeme?
  • Orc123
    7.9k

    Da, jer je ocit nesrazmjer u kvaliteti i nemres zamjenit ademija sa sucicem ili Orsu sa Marinom! Ova uprava je trebala i nadoknaditi propiste u prosla 2, črijelazna roka, iako alfa i omega Perasica je i tad bila tu!
  • Captain America
    17.7k
    Nije isto doć na +7 i doć u situaciju gdje Hajduk ovisi sam o sebi. Džek je došo i riješio Goricu, Osijek, Šibenik i onda Hajduk.
  • Orc123
    7.9k

    Uspoređivati takav Hajduk sa ovim nije realno! I dinamo je imao i jacu ekipu nego sad!
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Evo samo jedno pitanje, onako informativnog karaktera.
    Tko ili koliko ljudi na forumu misli da je pametno sad smjenjivati Bišćana 3 dana prije utakmice i zašto?
  • vjeko1701
    8k
    Ljudi su vrući nakon zadnjih 8 dana i svašta se piše. Lako bi se moglo dogoditi da se za nekih 2 mjeseca osvrnemo na sve ovo i smijemo sami sebi kaj smo pisali. Smjena trenera sad bi po meni bila katastrofalna, ispali za vikend ili ne.
  • Fanboy
    2.6k
    Hajduku je najveće pojačanje Leko....Sve ostalo je pričanje bajki, ozlijedio im se mali Amer koji je uz Livaju bio najbolji igrač, pa su deklasirali Belupo i PAOK protiv kojeg stvarno nisu imali sreće.

    Tamo se vidi trenerski potpis, nisu bezveze neporaženi zadnjih 10-ak ili koliko susreta, a velik dio i bez primljenog gola. Njihova momčad je nakon poluvremena izašla još jača, naša je trkački i taktički pala. To sve govori....
    Brzo ćemo znati sudbinu Bišćana jer se igra nekoliko važnih utakmica u kratkom periodu...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Malo ih je za smjenu trenera sada, ali činjenica je da neke stvari ne štimaju i mislim da je Igor toga itekako svjestan. Ispadanje od aeka nije sramota koliko god bolno bilo, a HNL se još stigne popraviti ako se krene raditi ozbiljno.

    Po meni će biti problem ako se ispadne i od aeka i od sparte. Mislim da bi onda pritisak bio preveliki i da bi Igor otišao i sam čak i ako ga se ne smijeni.
  • Mihaljević
    9.8k
    Vahu dovedite nek nam svima jebe mater! On je i sam izjavio da je nemoguće ne bit prvak sa Dinamom, pa da vidimo!
  • vjeko1701
    8k
    Kaj je najgore, s neke pragmatične strane, EL ili KL nije neka razlika, štoviše, KL bi čak u nekim segmentima bila poželjnija. Ne da mi se sad slušati o miki mausovima i drugim sranjima...nije sramota u sezoni rekonstrukcije i pritiska konkurencije zaigrati nešto lakše natjecanje sa lakšim utakmicama i šansom nabiti koedicijent neposredno prine nego nam može donijeti direktan plasman u LP. Novčano EL ili KL je skoro nikakva razlika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.