• DiddyGuela
    2k


    Nekome su stvari jasne i nakon 5 utakmica (iako Igor vodi momcad duze od 5 utakmica, ukljucujuci i pripreme)... a nekome nije jasno ni nakon 55.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Bolje da ne komentiram, od mene ima još jednu utakmicu eventualno. Početak ove sezone je zasad kriminalan. I u smislu transfera, i u smislu igre i ideje igre. O komunikaciji vani bolje da ne pričam.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ja bi mu na press samo jedno pitanje postavil
    Zakaj u bitnim tekmama, protiv (jakih) ekipa nakon vodstva mijenja taktiku?
  • Olmic
    3.6k
    Hvala lijepo Igore
  • Ali
    2.1k
    Rezultat 1:2, minuta 92. mi imamo korner naš trener sjedi na klupi i bulji u prazno. A trebaš zabiti gol da izbjegne poraz... a Ti igračima šalješ neverbalno da im ne vjeruješ i da si se predao...

    Uvijek isto, umiranje u posjedu, komplicirano kad dođemo do protivničkih 20m, nismo okomiti, kao da se za prolaz broji posjed lopte... i oslanjanje na stalni posjed da će već jedna ući... protiv Gorice nije ušlo... a nemamo plan B... danas opet kopija hajduka, provedeš i staneš... čekaš kraj u 55 minuti... i konstantno forsiranjem lopte unazad i hladnokrvnost guraš kroz sredinu, od deset jednu ćeš kiksat ziher...
    I kao protiv hajduka, ok nisi pobijedio x, ako već ne jurnes gore, očisti loptu iz 16m... nabij ju na tribinu... nakon njihovog kornera druga lopta, naših 5 igrača u petercu ???? a u zoni povratne od peterca do 11m pet žutih nitko ne pokriva? Japanci, taktički na razini kadeta, u dva metra ostao ispred livija, da valjda obrani gol?? I to nam je najzvučnije pojačanje ovog ljeta???
    Koja je razlika da smo dali 7 milja u 01.06. loksi za dvojac ili kako danas piše 5,5 ... danas kad je gotova Europa.... ušteda, bravo dečki uštedjeti ste...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    jel ima razlike, nek si se ti javio to je bitno. Razguli frajeru
  • Jurki
    11.7k
    Nek se ljuti ko hoce ali decki car je gol. Tu nema spora.
    Nemas utakmicu 15 dana ovi te ubiju drugo poluvrijeme po svim aspektima.
    Bude uskoro smjena trenera.
  • Zagi
    7.7k
    Magarad nakon 2-3 loša rezultata mijenja trenera svake sezone.
    To je najveći razlog zašto su 20 godina ispod nas.
    Razmislite si o toj činjenici.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    "Nakon gola smo pogubili ritam i nismo se vratili u utakmicu iako smo u drugom dijelu imali dosta šansi, ali nije to bilo na nivou prvog."

    Ovo je rečenica nakon koje bi meni odmah dobio otkaz. KOJE ŠANSE U DRUGOM POLUVREMENU? Reci ovo je jebeno nedopustivo, isprike navijačima i okrećemo tamo uvjeravam vas. A ne "umorni smo", "nemamo zamene".
  • Praskaton
    2.3k
    Da,od poraza i lose igre vise boli stav Biscana.Izvlacenje na umor,manjak igraca itd.

    Prije utakmice za vrijeme i nakon sve je pogresno gledano sa psiholoske strane.I to nije nesto sto nismo znali,Igor je bio takav i kao igrac.Sutljiv i samozatajan pomalo.
    Nadao sam se da ce znanjem nadoknadit te mane.Al za sad fizicka priprema i igre ne izgledaju dobro.
  • Ali
    2.1k

    Buraz koji trener bi preživio da na domaćem terenu u otvaranju sezone izgubi od hajduka, remizira Goricu i izgubi od AEKa ? jedini uspjeh na Maksimiru ove sezone je Astana, koja je realno zalutala u ovaj rank natjecanja...
    Pa tu bi Bayern potegnuo smjenu ...
    Podsjeća sve na 2017 i mučenje , tada su nam titulu realno osigurali loksa i cibalija koji su zaustavili rijeku na putu duplerice krune četiri kola prije kraja... usput kao info Loksu je vodio Tomić...
  • Mrvica
    3.9k
    Konstantno pogubili ritam i ne znam šta. Igor mi je drag i stvarno sam za njega od samog strata, ali daj brate urlaj, deri se, viči, poludi a ne kao da su sve lađe potonule čak i prije utakmice. Nadam se da će biti drugačije u uzvratu, ali na ovaj način stvarno ne miriše na dobro.
  • Jurki
    11.7k
    Znaci od pocetka drugog poluvremena je usla “druga” momcad koja nije mogla izaci iz svoje polovice.
    A u prvom ih ubijes..
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Koliko god mi htjeli i koliko god mi jesmo gospodski klub, nama treba trener sa karakterom.

    Gledam guardiolu koji na haalanda vice na poluvremenu jer je u jednoj situaciji trazio lotpu koju nije dobio pa negodovao

    Biscan je na poluvremenu trebao traziti jos vise i stisnuti ih pa nek oni trce za nasim pasovima. A ne zatvarati igru.

    Boze, i slijep to vidi.
    Bezkarakterno, mekano,mlako, kondicijski lose. Jako sam razocaran
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Hvalili su ga igrači kako se na pripremama puno radi sa loptom. Očito se malo previše radilo sa loptom a premalo je bilo trke i nabijanja kondicije. Naravno da se igračima to sviđa ali za rezultate kluba je to katastrofalno.

    Ne mogu opisati koliko mi je Čačić kao trener porastao u očima nakon ovih pola godine od njegova odlaska. Njemu su pripreme bile toliko jake da igrači protiv Skhupija nisu mogli trčati ali su kasnije, kad je prošao period ''teških nogu'', trčali u rangu lige prvaka. U HNL-u je isto sve blistalo.

    Čačić je znao i sa igračima jer prema ovoj ekipi očito nekad treba biti prgav i bezobrazan. Svi traže transfere, nitko ne želi produžiti ugovor, nezahvalni su prema klubu koji ih je doveo kad su bili nitko i ništa i kad su igrali po Lokomotivama, drugoj talijanskoj, korejskoj i sličnim ligama. Ne žele ostati još tu jednu sezonu i odužiti se klubu nego inzistiraju na transferima u osrednje turske i nizozemske klubove.

    Čačić je prgav tip koji im je imao muda reći u facu ono što ih ide. Klasičan primjer je ono u svlačionici nakon Salzburga kad je brkati obrtnik (TV serviser) rekao zvijezdama što ih ide. Ovim tipovima treba jedan takav trener sa kičmom i trener diktator a ne trener prijatelj. Treba im trener koji će popizdit i poslat ih u neku stvar kad treba a ne pokisli čovjek koji nikad ne diže ton glasa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.