• marcio amoroso
    36.4k
    Da.
    Inače naš bivši igrač koji je nama bio preskup je sa Panathinaikosom izbacio Olimpique Marseille i bio jedan od najboljih pojedinaca u obje tekme. Riječ je naravno o Jedvaju. Stoper kojega smo mi doveli je danas prosjedio na klupi jer je na njegovom mjestu igrao desni bek.
    Toliko o našoj sportskoj politici.
  • Orc123
    7.9k

    Za Jedvaja sam vec vise puta napisao, neki su me sprdavali....
  • vjeko1701
    8k
    Ja protiv Jedvaja ne bi imao ništa al dal je on zbilja nama bio dostupan? Znamo kako mnogi bivši gledaju na povratak u HNL, bio u pitanju Dinamo ili ne.
  • marcio amoroso
    36.4k
    al dal je on zbilja nama bio dostupan?vjeko1701

    Je.
  • Droljo
    8k
    Nije dobro...
  • Blue Austrian
    337
    Znaci nije bivsi, steta.
  • xavier
    12k
    Kako sam rekao onda, a i sad. Ja sam bio siguran da je Bišćan pravo rješenje i da je upravo on trener koji nam treba. I početak je bio odličan. Podigla se atmosfera i posložena je defanziva što sam i očekivao od njega. Logično sam očekivao iskorak u novoj sezoni, s definiranim kadrom.

    Superkup je osvojen, u prvenstva smo izgubili nakon što smo imali "dobivenu" utakmicu. Rekao sam da to nije trenerov poraz. Astana je prođena bez problema. Kiks je bila Gorica, ali događa se.

    No jučer opet taj drastični pad energije i totalni raspad u drugom poluvremenu. E sad već možemo kriviti i trenera. Zašto Rile igra stopera u ovakvoj utakmici? Ajde da imaš top rješenje na beku, ali Moha jednostavno nije kapacitet za startati ovakvu utakmicu što se jučer i vidjelo. Baturina uđe i završi prvo na krilu. Emreli nije krilo. Jedina ideja u drugom poluvremenu je bila dati loptu Šutalu pa možda on uspije nekog gore naći. Petko bez energije. I što mi je najveći šok, Mišić neprepoznatljiv. Najlošija njegova utakmica od tko zna kad.

    Je li rješenje otkaz Bišćanu? Naravno da nije. Nisu treneri čarape. No da će se neke stvari morati popraviti, jasno je da hoće. Iskreno se nadam da će veoma brzo to izgledati puno bolje.
  • Jaro
    7.3k
    Pa trener mora prepoznati kaj ima i po tome kreirati igru. Ak ne zna zasto nek pogleda ko Leke. Ove izjave su dno - onda budi musko, reci nisno tako dogovoriki, ja necu ili ne znam drugacije od zacrtanog i daj otkaz...
    Nema zamjene za Ivanuseca i Sutala? Pa kaj bi on - prvih 11 repke + 5-6 iste kvalitete za klupu?
    Grcevi, umor i ostale nebuloze nakon 6 utakmica u 2 mjeseca?
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ako krenemo od obrane, Biśćan je uspio napraviti praktički nemoguće - bez da je i jedan igrač otišao iz kluba promijenio je cijelu obrambenu četvorku.

    Desni bek - igrao ga je Ristovski, sad igra Moha.

    Desni stoper - igrao ga je Šutalo, sad ga igra Ristovski.

    Lijevi stoper - igrao ga je Perić, sad ga igra Šutalo.

    Lijevi bek - Ljubičić prekomandiran na veznog, igra ga Miha.

    Ajde ovo na lijevoj strani obrani su svi zazivali i rezonski je. Ali koliko je rezonski to što radi s desnom stranom obrane najbolji je pokazatelj da je Moha i u onako dominantnom prvom poluvremenu uspio izbaciti AEK u mat poziciju pasom u for njima i to na 40 metara centralno.

    Drugo poluvrijeme i njegove odluke nadam se nije potrebno elaborirati.

    Redovno utakmice završava bez najboljih igrača. Superkup bez Mišića i Petkovića, jučer bez Mišića i Ivanušeca.

    Pitamo se gdje je fizička sprema, a Štefanića se vrlo lako otjeralo iako navodno ili ima ili je imao ugovor do 2025.

    Dosta čudnih odluka.
  • og1986
    2.9k
    Ja bi mu samo zbog izjava na press konferencijama uručio otkaz. Tako potkopavanje momčadi i luzerstvo nisam dugo vidio.

    Biti će trener kada budemo igrali još sa aekom, 2 Sparte i rijeka doma.

    Očekujem protiv Osijeka vani novog trenera.
  • Jurki
    11.7k
    Zalis se na umor a raubas Rileta na stoperu, a imas 3 stopera na klupi. Zakaj Peric ne igra? I onda te pretumbacije u veznom redu di uvodis Emerelija na krilo a vec smo se svi milijarditi puta uvjerili da on nije krilo. I to ne zna igrati.
    I to s tim umorom. Pa daj me naj me. Nismo igrali utakmicu 9 dana. Koji jebeni umor? Na kaj bumo zgledali za 2 mjeseca ako je sad upitan umor?
    4 mjeseca na klupi nema nekakvog pomaka u igri. Pa kolko jos vremena treba da se “poštimamo” i da pocnemo i da cemo moci igrati nogomet 90 minuta?
    Puno toga kaj nema nikakvog smisla.
  • Orc123
    7.9k
    Treba kritizirati i Biscana jer je trebao bolje i sam govor tijela treba mu biti bolji ali covjek je drustriran jer nista sto je trebao imati nije dobio na vrijeme i tu lezi odgovornost na Upravi! Trener je prvi uvijek na udaru kaj je je, ali to nije rjesenje. Imamo 4 clana uprave koji nisu napravili posao, nisu dali suport treneru! Doveli smo neke igrace prekasno, jedino Max dosao na vrijeme, a on nije doveden ko instant pojacanje! Kako moze normalno bit da ti propadnu 4 napadaca! Vipotnika i Frigana ganjamo od 3mj! Satriano ti propadne.., bakrar na slikanju ti peopadne! Znaci zelio si u 6mj napadaca, danas je 16.8 i ti ga nemas! Od 5-8 igraca dosli smo na 3 a vec je 16.8! Ociro nije tako iskomunicirano s Biscanom! Ociro se peijw pocetka sezone napravila krizaljka i na koje se igrace racuna a na koje ne! Mika doveden mjesec dana prekasno a on je jedini kapitalac. Koliko nam samo igraca propalo pres potpisom? To se ozbiljnom klubu ne moze desiti! Sad opwt cemo iskrcat za prinove 7m eura a s time mi pomak ne možemo napravit. Treba nam zadnji vezni jer ako Misic nema dan mi smo u banani! Eto Titrauija ganjamo 2mj i peopadne iako je bio u zg tjedan dana!? Previse ganjamo igrace kojo nisu instant pojacanja a takvi nam sad ne trebaju. Zasto se ne uzmu 2 igraca sa vecim iskustvom, stariji, zreliji kojima ces dati jaci ugovor na krace veijeme ali ces u njima imati instant kvalitetu. Nesto kao sto je Hajduk dobio s Odjidjom! To smo mi mogli dobiti u Tunizaninu i Freyu ali ovo skrtarenje uprave je sramotno!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    slažem se sa tobom u svemu navedenom. Transferi su promašeni, svi smo razočarani, sinoc sam ja prvi popljuvao Bišćana koji nije sam kriv, ali imaš ono što imaš, i da je ostalo 1-0 i lajik zna da će u areni do vjerovatno biti nedovoljno, znači na stavljaš gristi, pa ubaci drmića, izvadi petka, on je sinoć bio igrač manje na terenu. Povukao je momčad, a ako nije svjesno onda ništa nije promijenio izmjenama. Ljudi, mi j dnostavno nismo bolji, i hajduk, i ovaj isti aek koji sad neki dižu nebi se mogli nositi ni sa čačketovim dinamom. Mi smo izvan forme, nervoza se unjela u momčad, transfer politika nula, sad zbog čega vjerujem da znamo svi. Ja sam gledao kompletan snimak kopenhagena i sparte. Aparta je po meni bolja od aeka. Iako nesretan kao mnogi ovdje, nakon prespavane noći, konferencijska liga je realnost, a trebaju promjene dok prvenstvo još nije izgubljeno. Dovest prava pojačanja ovog trena, i da se uigravaju što je prije moguće. Dok nije prekasno
    Oprostite svi na ovom dugom postu
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    moj kredit je potrošio. nije mi bitan i bolan toliko poraz koliko stav o čemu sam već pisao.
    Meni je ljudski i oduvijek bitno da kad bilo tko ( prijatelji, žena, trener dinama ) pogriješi, da se onda i prizna, da sjebo sam, pogriješio sam. To je bitna karakterna crta, izgovore svi lako mogu naći.

    Stani pred novinare, da sjebo sam, zatvorio sam igru na poluvremenu, umjesto da smo ih stisli još jače.

    ako se nekim čudom ne osramotimo u subotu i igrači poginu 90 minuta, ima još jednu šansu.

    može kukati koliko god hoće, imaš taj kadar, kondicijski svi trebaju biti spremni 120 minuta.

    Pisao sam također da nam treba baja koji će ući u svlačionu na poluvremenu i tražiti još više, " jebat im mater". Izgleda da se sa mekanim pristupom ne može, naši se igrači pobogu vuku po terenu, mene je bilo sram.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.