• Zagi
    5.2k
    Nije važno ko je iznio informaciju nego je li informacija točna.Maksim Maksimirski

    Ma jel.
    Tako se i prošlom treneru nije znala plaća , dok ga netko nije htio smjeniti.
    Onda se pojavila info za koju niti dan danas ne znamo jeli točna ili ne.
    Pojeo vuk magare, stvorila se još negativnija slika i trener otišao.

    Isto iz istog izvora za kašnjenje plaća prije mjesec dana. Klub demantirao ali pojeo vuk magare. Ocrnio se Šimić, image kluba narušen, možda se i reflektiralo na neke ponude za izlazne transfere. Šteta je učinjena.

    Sobzirom da ne znamo jeli informacija točna i sobzirom da se direktno kosi s onim što je pričano kada je Igor dolazio (da je Bjelica tražio oko 1.2 , a da je Igor mnogostruko jeftiniji)
    ja bih ipak rekao da je jako bitno tko je iznio info i zašto sada.

    tl;dr
    Ne vjerujem lesiju ni Denisu ni riječi
  • Nino Bule
    11.6k
    Denis je prvi to rekao na podcastu onda profa to ponovio sljedeci podcast, u svakom slucaju na jako niske grane smo pali ako cemo gluposti sa podcasta prenosit ko nekakve relevantne informacije
  • LovroZG
    1.3k
    Evo vam i drugi "dostupni izvor" za plaću Biščana. Ona iznosi 358 792 € godišnje.
  • mali M
    3.5k
    Ja sam tolko sretan kaj je Beli trener da vam nemogu opisati... Mislim da ima nesreću što je trener usred ove promjene klupskih struktura pa i on i Šimić moraju čistiti klub od viškova, stvarati nove vrijednosti na svim razinama, riješiti se bespotrebnih igrača/ugovora, dovest nove potencijale i pojačanja i imat rezultat u svemu tome. To nebi bilo toliko teško da se i prije tako funkcioniralo, ali tako je kako je. Ali ako bi mogao izabrati bilo koga za početak nove ere Dinama, pa makar "poginuli" u procesu, ne mogu zamisliti bolje od Darija i Igora!
  • plavi72
    720
    Imenjače hrabro kao i 2014. !
    54cj1tahnslsctwt.jpg
    Izbacimo Grke i bit će sve lakše !
  • Juznjak
    3k
    Bit ce zanimljivo poslušat press konferenciju danas. Igrači su odmorni i nadam se jako nabrijani. Mislim da ne bi više trebao davati ulogu favorita AEK-u, bila to neka njegoga igra ili ne.
  • Olmic
    2.7k
    press u 13h live na instagramu
  • plavi67
    920
    Ajmo Beli samo jako i hrabro, zgazite ih! Vi na terenu, mi na tribini!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Pun mi je k Bišćanovog ziheraškog nogometa i neznanja s izmjenama! Protiv Hajduka povedeš, predaš im inicijativu i popušimo 1:2, u superkupu 50-50 utakmica di je Hajduk imao 3 zicerčine i sad izgledamo toliko loše drugo poluvrijeme da ozbiljno mislim kako on nije trener za Dinamo, Dinamo ne smije ovako igrati!
  • Captain America
    14k
    Ima nas koji smo ovdje pisali da nije trener za Dinamo još dok se bruko u repki. Dario, priznaj da si napravio kardinalnu grešku i poteraj ga.
  • DiddyGuela
    971
    Svaka cast Igoru na igrackoj karijeri u Dinamu ali ako cemo gledat cisto nogometno on nije kapacitet za trenera Dinama.

    Rijeka - Osijek ... to je maksimalna razina.

    I evo gola u trenutku pisanja.
    Kome nije jasno... jebiga.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Doviđenja i ne vraćaju se prevaro od trenera, jedini izgubio doma od hajduka dobivenu tekmu. Sad isto, slaven, ma idi u racku buraz, nisi ti dorastao dinamu
  • Blaz
    353
    To je to nakon 5 utakmica se daje otkaz treneru i to od strane ljudi koji jebenog stadiona nisu vidjeli.
  • zagr
    505
    kaj slaven buraz ak neznas o kojem klubu pišeš nemoj pisat
  • Eduardo
    17.6k
    Volim Bišćana i do sad sam uvijek puhao u njegova jedra, ali drugo poluvrijeme večeras je jasno pokazalo da on u ovom trenutku nije kapacitet trenera za Dinamo. Ovo što se igralo u drugom dijelu ne neobjašnjivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.