• Maksim Maksimirski
    5.5k
    Taj podcast večinu informacija crpi od onog Denisa, koji pak crpi od Lesija.
    Dalje si sami donesite zaključke.
    Zagi

    Onda treba demantirati takve stvari i iznijeti točnu plaću trenera Dinama.
  • Zagi
    7.7k
    Tko bi trebao demantirati nekakav podcast? Klub?
    Zašto?

    Napravi ti sutra podcast i bubaj neprovjerene informacije non-stop. Nitko ti ne brani.
    Zašto bi se klub trebao baviti tobom?
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Zasto bi se to trebalo iznijeti u javnost? Zasto bjegunac nije objavio kolika mu je braci placa a par mjeseci prije toga je objavljivao iznose koji su dobili Bjelica i stozer?

    Biscan kao i velika vecina zaposlenih ljudi ima pravo na tajnost takvih podataka.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovakve stvari se ne mogu demantirat jer ne može klub iznosit javno plaće igrača i struke. A i trebalo bi dnevni newsletter s demantijima napravit kad bi se išlo demantirat svaku pizdariju s neta.
  • xavier
    12k
    "Moraju demantirati podcast"...što sve ovdje neću pročitati :monkey:

    Gdje bi klub došao kad bi komentirao svaku glupost na internetu.
  • Crusades1986
    12.1k
    Kolega se malo previše uživio u lika sa profilne slike.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Plaća trenera Dinama mora biti javna ako smo transparentni klub. Ako nismo onda predsjednik uprave teoretski može svom frendu dati 5 milijuna eura plaće.
  • masacusec
    3.5k
    Kratko i jasno, nema tu neke filozofije...

    Podrška treneru i igračima. Mi smo uz vas!
  • Nino Bule
    13.6k
    Plaća trenera Dinama mora biti javna ako smo transparentni klub. Ako nismo onda predsjednik uprave teoretski može svom frendu dati 5 milijuna eura plaće.Maksim Maksimirski

    Ne smije biti placa javna, treba postojat NO koji ne bi dopustio da predsjednik stavi svog frenda i da mu 5 mil
  • bluepower86
    938


    Denis je “veliki Dinamovac” ali konstantno pljuje sve vezano uz Dinamo i namjerno unosi nemir medu navijace.Puna mi je kapa takvih ljudi sto prate Dinamo uz tv a trazi obrazlozenja od uprave i kluba.
  • Jaro
    7.3k
    Plaća trenera Dinama mora biti javna ako smo transparentni klub.Maksim Maksimirski

    Od kud ti ovo? Javnost iznosa placa ne znaci transparentnost. Imaju i igraci pravo na tajnost podataka, kao i klub. Pa ne financirsju se iz proracuna da bi trebali biti javni...
  • Captain America
    17.7k
    Taj podcast večinu informacija crpi od onog Denisa, koji pak crpi od Lesija.Zagi

    Čini mi se da je profesor to iznio koji baš jako brani Šimića (bilo je kasno pa ostavljam prostor da je možda i Denis).
  • Zagi
    7.7k
    Ja nisam ni gledao podcast pa znam od kud je info.
    Ovi ostali koji su i započeli podcast su normalni dečki koji vole dinamo.
    Ovaj s druge strane, ima još neke interese.

    Šteta, podcast je imao nekog potencijala dok ga ovaj nije zatrovao.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Nije važno ko je iznio informaciju nego je li informacija točna. Ako je točna onda je to vrlo visoka plaća. Ja mislim da bi se Bišćana moglo angažirati i za 3-4 puta manje novca od navedene svote jer ne vidim gdje bi on dobio veću godišnju plaću od nekih 200-300 tisuća eura. Nije da ga traže bundesligaški klubovi pa mu se mora dati tolika plaća da nam ga ne bi preoteli.

    Meni je za uho zapela ta informacija koju su u podcastu usputno rekli jer sam mislio da se krese budžet i da se pazi na svaku lipu. Ako informacija o plaći nije istinita onda neka netko iznese preciznije podatke ako ih ima. Ja samo koristim jedini dostupni izvor jer se nigdje drugdje nikad nije spomenula niti okvirna cifra Bišćanove plaće. Ne razumijem zašto se toliko krije taj podatak o trenerovoj plaći kada znamo kolike su plaće svih igrača, nije valjda da se jedini Bišćan u svlačionici srami svojih primanja. Istraživanje i propitkivanje plaća ne samo dinamovog trenera nego i svih igrača te djelatnika kluba bi trebalo biti sasvim normalno i poželjno a ne tabu tema. Forumi bi trebali služiti upravo za takve stvari i saznavanje novih i točnijih informacija.
  • Jaro
    7.3k
    Od kud znas place svih igraca? Napisa na forumu i SNu?
    Za Drmica sam od dolaska cuo 3 cifre 800k, 1,2M i 1,5M - sve od ekipe "koja zna iz prve ruke". Isto.i bonus za Gvardiola - 20% na ukupan transfer, 20% na profit i zadnje 15% na nesto...
    Sve su te brojke naklapanja raznoraznih insajdera...
    Na kraju, kaj mi imamo od place Biscana, Drmica, Spikica ili Kulenovica?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.