• NORTE
    11.4k
    Ova lagana tema često puta zna biti danima potpuno "napuštena" i rijetko kad je ovako aktivna kao sad u ovakvim sumornim trenucima za klub i navijače, kao da se baš ništa ne događa.
  • Zagreb1992
    1.7k


    A mislim prioriteti se moraju znati ...Čehinje dobiješ na foru da voliš bend Karma :D
  • Majki2111
    3.1k
    Nije baš. Zna bit aktivna tema, deno vrijeme sam najviše to gledao haha :lol:
  • Majki2111
    3.1k
    Čekaj tebi se da dešifridat tuđi jezik ak ne vidiš se s njom dugoročno? :chin:
  • Nolifer
    8.1k
    A mislim prioriteti se moraju znati ...Čehinje dobiješ na foru da voliš bend KarmaZagreb1992

    Ili je jednostavno pitaj dal zna razliku između Borjana i Tolića koji su u Slovanu, pa buš odmah znal na čemu si :joke:
  • Zagreb1992
    1.7k


    Priča engleski dobro pa pričamo na tom jeziku..Nisam lud stari moj da ću učit slovački..Neću je ženit nego trpati :D
  • Majki2111
    3.1k
    Dobar si. :up: Za mene se starije lijepe, nemrem ih se rješit. :sad:
    S mladim curama jako malo iskustva imam, praktički ništavna. Preloše. :confused: :sad:
  • Krizy
    43.2k
    Oj života ti
  • vjeko1701
    8k
    Starije donekle barem znaju kaj žele...donekle...i kaj rade. U svakom slučaju, lakše ih je slušat. Drži se u životu onog kaj funkcionira. Ovo te ne zezam, zbilja. Čuvaj živce.
  • Majki2111
    3.1k
    Da. Puno je lakše komunicirat s njima. Punooo. Slažem se. I znaju kaj žele. Evo zadnja scena. Uletila mi 40ogodišnjakinja u tramu na stanici iz trga. Ona je prva izlazila kroz vrata tramvaja, ja bio iza nje. Okrenula se prema meni, osmjehnula se i pružila ruku. Ja uzvratio. Bio sam u solo izlasku, pitala je jel se može skrpat. Reko sam da može jer smo skužili da smo susjedi praktički. Na kraju je postalo malo intimnije tu večer, ali ima djecu i onda sam joj priznao da želim se oženit normalno i imat svooju djecu. Hvala bogu da imam prijašnja slična iskustva i da tako mogu sada postupit da se desi, nedo bog, nešto nepoželjno. :grimace:
  • Krizy
    43.2k
    Odjava, laku noć svima.
  • ksapi
    2.8k


    Daj Majki ovo su price ko iz neke sapunice. Zena tebi uleti u tramvaju i pita da ti se skrpa, stvarno zvuci ko da trollas :lol:
  • Majki2111
    3.1k
    Ne trolam. Imam poruke za ovo s djecom. Ako se sretno kad pokažem, nije problem.

    Doslovno izašao solo. Ženska je išla se vozikat besciljno i čitat knijigu. Primjetila me i pružila ruku, htjela se upoznat. Nasmješila se. Nisam očekivao. Al mislim da sam dfobro ishendlao sve. Bilo je ugodno.
  • Captain America
    17.7k
    IMG-2315.jpg

    Majki kad krene u pohod.
  • Majki2111
    3.1k
    Ma bježi buraz. Treba pazit na to. Menopauza isto. Treba pazit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.