• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kavica samo dragi, drugi espreso vec. Neki je dan, ne znam. Fali mi utakmica da se nerviram. Ovako sam u nekom zenu. Idem vidjeti sto kaze twitterverse
  • Droljo
    8k
    Jebiga frende. Priča o ljubavi ne poznaje godine. Normalno da je ideal +/- 2,3,4,5 ovisno o starosti. Dok sam imao 20 nisam ni pogledao one ispod 18 a sada sa 4 banke su mi privatljive i one od 25 :rofl:
    Ali ne vjerujem da mi se sve to prolazi opet tak da sad bi bilo idealno od 35 do 45.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Dobro jutro svimaGražvydas Mikulėnas

    Osim tovarima, srbima i grcima.
  • flexXy
    2.3k

    Zas je Marina 10 u imeniku, jel desetka ili si vec odradio 9 Marina :smile:
  • DrawTube
    4.8k
    Nakon ovih događanja tovari su najmanji problem
  • NitkoBitan
    17.2k
    Osim tovarima, srbima i grcima.Rex Ramae

    Arapima, azijatima, crncima...
  • OsamŠest
    3.3k

    Možda Marina iz Belupa. Al nisam siguran da ima cenera na dresu..
  • serbus
    4.1k


    Da također mislim da je problem u kauču daj majki sliku pa ako je stvarno u lošem stanju , zonaši će skupiti za novi samo da nađeš onu pravu....

    Btw kad si plaćao cugu jel vidjela tvoj novčanik? Možda se uplašila da si nasilnik pa nije ni htjela upoznati tvoju nježniju stranu ?
  • Droljo
    8k
    Da se i tapecirat stari kauč
  • Droljo
    8k
    Zagorcima, moslavcima, slavoncima...
  • Zagreb1992
    1.7k


    Osim Marini koja je bsramno sjebala Majkia
  • Rex Ramae
    2.8k
    Možda Marina iz Belupa. Al nisam siguran da ima cenera na dresu..OsamŠest

    A možda ga samo podsjeća na njega

    1624123268129_Mario_Marina.jpg
  • Majki2111
    3.1k
    10 jer je zgrada do moje, ja sam u 8. Evo upravo mi ulefile neka ženksa u tramvaju, tražila me broj. Razgovarao sam sa mamom kak je prošo razgovor za posao i uletila s pitanjem jesam kemičar? Rekoh da jesam i pitala me jel litij ok lijek jer se veže za srce. Kroz pruču priznala je da pije 10 lijelova, ima bipolarni, vrišti crvena zastava. Kaže na kraju interakcije:"Tako lijep i pametan, da sam mlađa tražila bih broj." Ja odgovorio da nisam nikad curu imo, ova rekla da nisam normalan uz tu pamet i izgled. I da zapišem broj. Bio sam pristojan zapisao sam broj. Al sumnjam da bude išta od tog.

    Opet 6 godina starija. I dijagnoza. Pa jel može nešto kvalitetnije i mirnije uletit ? :groan:
  • ksapi
    2.8k


    Pa mislim da ti je pouka priče da ti normalna žena neće uletit, nego ti trebaš njoj :)
  • Klenx
    5.6k
    Majki pa šta si radio dosad, mogao si istaslačit sve živo i neživo. Same ti prilaze. Većina ostalih se treba trudit!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.