• Sajla
    5.1k
    razlika u lovi između konferencijske i eurolige je odšteta za ova dva igračakeppi

    Šikiću, jesi to ti? ;)
  • keppi
    208
    Dobra, da bar.
  • mali M
    5.1k
    Dobra, da bar.keppi
    :rofl:
  • Nino Bule
    13.6k
    Treba zavrsit tu pricu s kacavendom i stojkovicem ovaj tjedan, nama dolazi poslije astane dvomec s aekom a moras gurat istodobno hnl, neku širinu kojoj biscan vjeruje (a ni ja) nemamo, taman bi njih dva dala opciju da se ivanusec i baturina odmore
  • mali M
    5.1k
    neku širinu kojoj biscan vjerujeNino Bule

    tako je to i ja stalno naglašavam, vjerujem da nije da Bišćan ne želi mjenjati kako mu se lijepi etiketa da je novi čačić, nego jednostavno ne vjeruje dovoljno igračima u rotaciji da mogu iznjeti ono što klub od njih treba
  • dinon7
    870
    Ajax je prodao još jednog stopera. Bassey ide u Fulham.
    21 milja ako se ne varam.
    Njima će hitno trebati stoperi. Oguliti im kožu ako žele Šutala
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Talijanski novinar Nicolo Schira prije tri dana objavio je kako je Wolfsburg ponudio 20 milijuna eura fiksno, plus 2.5 milijuna ako se ispune uvjeti za bonuse. Iako se pisalo da Rennes traži najmanje 25 milijuna, plus bonuse, njemački medij navodi da su klubovi blizu dogovora.
  • emilperska
    5.5k
    Veli index da je nizozemska verzija SN objavila da je Ivanusec rjesen za 8.5. Nadam se da je patka i da su pouzdani kao Turci..
  • xavier
    12k
    Veli index da je nizozemska verzija SN objavila da je Ivanusec rjesen za 8.5.emilperska

    Moram priznati da mi ovo zvuči pomalo bizarno ako je istina. Ok, jasno je kad prođeš neke godine i više nisi potencijal nego formiran igrač, cijena ide malo dolje, ali ovo je razina odštete koju smo dobili za Moru, Šunjića i Franjića. Ivanušec po meni vrijedi barem 50% više.
  • Kaktus Car
    509
    Ako Ivanušec baš inzistira na odlasku u nekakav Feyenoord (a oni škrtare) onda bi minimum minumama trebao biti nekakvih 12M + 1/3 sljedećeg transfera, a i to je debelo ispod onoga koliko Ivanušec vrijedi Dinamu.
  • nwankwo646
    342
    ne miriše mi na veliku cijenu
  • San Lorenzo
    15.5k
    Moje predviđanje je bilo 10-12, vjerojatno i ide do toga sa bonusima...investirati te novce u Kačavendu i Stojkovića, jer ako ćemo čekati godinu dana, moglo bi proći kao s Friganom.
  • Fanboy
    2.6k
    Ivo Grbić je iz obične Lokomotive otišao u Atletiko za 3,5 milja kao golman kojima cijene nisu visoke, iz kluba koji nije bio prvak niti igrao LP, kao netko tko tada nije bio ni u krugu reprezentacije.

    Sad bi Ivanušec koji je reprezentativac momčadi koja je razbila te Nizozemce( on sam sudjelovao) kao starter, kao netko tko godinama igra LP/EL, tko je bio najbolji igrač lige proljetnog dijela i pred dva dana utrpao 3 gola trebao otići za 8,5 mil eura ?!

    Frigan je nakon 10 golova na proljeće otišao za 6 milja, a Ivanušec je dokazana igračina. To bi bila smiješna cifra.
  • Hrc-Vg
    346
    Nek ga prodaju za 8 milja + 50% idućeg transfera, ak baš čvrsto želi otići...Uvjet za to je da su već zakaparili Stojkovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions