• keppi
    208
    Ako bi se to što prije rješilo mogli bi pripomoći protiv Grka, te se odmah bar dijelom isplatiti.
    Prema pisanju stranih medija transfer Gvardiola je samo pitanje dana .
  • Sajla
    5.1k
    Svaka čast Stojkoviću i Kači, ali nisu oni ti koji trebaju proći Grke.
  • Dinaminjo
    930
    Pisu Kaca samo da bi za koji dan mogli stabit naslov "veliki preokret"
  • vjeko1701
    8k
    Ako vam sva događanja u zadnjih tjedan dana nisu bila dobra lekcija o "ekskluzivama iz izvora bliskih klubu" onda ni ne znam kaj hoće.
  • xavier
    12k
    Gledajte to ovako. Ljeto je i kao i svakog ljeta, novinari moraju o nečemu pisati. Do prije par dana nije još bilo ni utakmica i o čemu će nego o transferima. Gdje ćeš naći "lakšu" temu..."izvori bliski klubu", "kako čujem", "navodno", "po pisanju (twitter profila koji ima 3 pratitelja)" Dinamo je ozbiljnim pregovorima s tim i tim. Pa onda drugi dan napišeš da je ipak zapelo, pa je onda opet blizu realizacije, pa ponovno preokret...neće te sigurno ni klub ni igrač demantirati, a ti svaki dan ispucaš kvotu i zaradiš plaću (te se smiješ ovima koji tvoje pisanje navode kao "izvor" i raspravljaju o tome).
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne treba se cuditi previse novinarima. Ako se dobro sjecam netko mi je prosle godine rekao da ekipa koja pise za index ima kvot mu koliko clanaka moraju izbaciti tjedno. Naravno da se onda sve i svasta izbacuje. Od severine ,nives pa tako i transfera.
  • og1986
    2.9k
    U plavi dom se s ponudom javio prvak Italije - Napoli!

    Izvori nam kažu da je Napoli za Šutala spreman platiti nešto više od 20 milijuna eura plus bonuse. Ponuda je najbolja od svih dosadašnjih kad se radi o Josipu. Vidjet ćemo kako će u Maksimiru reagirati..

    Sportske
  • keppi
    208
    Ne očekujem da bi ova dvojica odmah upala u prvih jedanaest, ali protiv Grka mogu nijanse odlučiti tj i jokeri s klupe.
    Na kraju razlika u lovi između konferencijske i eurolige je odšteta za ova dva igrača
  • vjeko1701
    8k
    Pa dobro, al budi *ebeno novinar. Daj nešto israži, napiši neku crticu iz života igrača koju možda ljudi ne znaju...malo analiziraj klub koji je izvučen od strane nekog našeg. Daj neku statističku analizu prošlogodišnjeg prvenstva uz možda neki projekciju nadolazećeg. Nazovi neku umirovljenu legendu, pozovi ga na rundu i nek ti ispriča neku dosjetku ili da svoje mišljenje. Pa u 3pm, ja na jebenoj industrijskoj praksi nisam tolko gledao kako da čim manje mrdam guzicom ko ovi takozvani novinari.
  • Orc123
    7.9k
    Koja je cifra za ulazak u konfederacijsku a koja za europsku ligu? 15 sveukupno za europsku a konfederacijsku oko 10?
  • mali M
    5.1k
    mislim da novinarska naklapanja nisu ništa više ni manje nego prošlih godina.. sapunica za sapunicom. razlika je što su novinari danas u panici jer u Dinamu šute i samo naprave transfer, a velika razlika je i u navijačima koji su ovaj transfer prozor bili posebno histerični i nabrijani na upravu, što je opet rezultat ovih istih novinara koji su jako rušiteljski naklonjeni sadašnoj Dinamovoj upravi i smjeru kojem klub ide i gradi se.
  • xavier
    12k
    Pa dobro, al budi *ebeno novinar. Daj nešto israži, napiši neku crticu iz života igrača koju možda ljudi ne znaju...malo analiziraj klub koji je izvučen od strane nekog našeg. Daj neku statističku analizu prošlogodišnjeg prvenstva uz možda neki projekciju nadolazećeg. Nazovi neku umirovljenu legendu, pozovi ga na rundu i nek ti ispriča neku dosjetku ili da svoje mišljenje. Pa u 3pm, ja na jebenoj industrijskoj praksi nisam tolko gledao kako da čim manje mrdam guzicom ko ovi takozvani novinari.vjeko1701

    Možda si ovo moje pogrešno shvatio da ih pravdam što nikako nije slučaj. Apsolutno se slažem s tobom. Mislim da prosječni forumaš na Zoni potroši više vremena na takve stvari nego novinar kojem je to posao. A @Krizy potroši više vremena od svih novinara zajedno :sweat:
  • vjeko1701
    8k
    Kolega Križy da je novinar za neki portal bi bio *ebena institucija prema svima ovima.
  • mali M
    5.1k
    Križy bi dobio otkaz jer bi ostalima nabijao normu i standarde pa bi radi rušiteljskog faktora u zajedništvu i timskom ozračju bilo lakše njega maknuti... ipak smo u Hrvatskoj! :rofl:
  • keppi
    208
    Koliko sam vidio za ulazak u konferencijsku ligu 4 milje, a u euro ligu 11-12, ali ako se uđe preko Grka, kasnije (drugi pokušaj) dosta manje (možda 7-8).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions