• marcio amoroso
    36.4k
    Pero je na pripreme došao spreman kao puška i bez grama viška. Radio je kao luđak u pauzi. To je provjerena informacija.

    Unatoč tome on za Igorov nogomet očigledno nije i to je to.

    Mi plaćamo opet debilne odluke da trener bude i sportski direktor i da dovodi igrače po svom guštu. Upravo zbog ovakvih slučajeva je bitno da na mjestu sportskog direktora imamo stručnu osobu i imamo kontinuitet.

    Podsjećam da je Bočkaja doveo Kopić koji je u to vrijeme obnašao funkcije trenera i sportskog direktora.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sta se nije Mamic u onim videima hvalio da je on doveo Bockaja u Dinamo?
  • SAS1987
    14.7k
    Još veći problem od njegove plaće i to da "trune na klupi" je da ti Bočkaj zasjeda mjesto u ekipi. Znaš da nije dovoljno dobar za Dinamo a ne možeš uvesti novog igraća jer je mjesto zauzeto.
  • Orc123
    7.9k
    Malo van teme, Bakrar zabio jako lijep pogodak za sam pocetak u MLS-u...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nije Bočkaj za jake utakmice u Europi, ali moglo ga se koristiti više u HNL-u na lijevom ili desnom krilu. Mislim da si je zapečatio sudbinu beka onom groznom predstavom u 1. kolu prošle sezone protiv Lokomotive kad ga je Aliyu uništio. Ali krilo je mogao tu i tamo odigrati.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Sta se nije Mamic u onim videima hvalio da je on doveo Bockaja u DinamoEfes Pilsen

    Tad se Bočkaj smatrao pojačanjem pa se zato hvalio. Sad bi naravno rekao da je on bio protiv toga.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Žao mi je Bočkaja, baš mi je drag igrač. Onaj slobodnjak protiv Salzburga kada je cijeli stadion skandirao Pero Pero. Šteta što nije ušlo.
  • OsamŠest
    3.3k
    Bočkaj je došao jer smo se usrali Osijeka pod Bjelicom, pa smo im na zimu maznuli maltene najboljeg igrača.. :grin:
  • mali M
    5.1k
    Meni je najgore kad čujem izraze kao "zahvalna zamjena", "šuti, sjedi na klupi i ne talasa", "ne buni se što je zamjena".. pa to su najgori mogući igrači.. znači da nemaju neku ambiciju nego se zadovoljavaju s mrvicama.. zamjena treba gristi stalno da podigne igru nakon što je pao tempo, da se izbori za prvu momčad, da vidiš da stalno želi više.. kakve gluposti, inače imaš Marina, Emrelija (do ove sezone), Bočkaja, Tolića itd. koji su šetkali po terenu kad su ušli. najgore je za igrača da se pomiri da je nečija zakrpa pa će igrati ili neće, njemu je svejedno. ne možemo imati 20 topčina u prvoj momčadi, ali u ostalih 9 moraš imati one koji izgaraju da postanu topčine..
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Po meni ok posao, preuzeli su Perinu plaću i imaju pravo otkupa za 1.5M, šteta što se nije ugurao u prvih 11, ali ovo je sasvim ok posao
  • emilperska
    5.5k
    Kada je krajnji rok za Alzirca ako se ceka ta viza 14 dana. Vjv ne bu onda u kadru za Istru ni na klupi, steta. Ne znam da li moze biti registriran za uzvrat Astane, mislim da ne..
  • Dinaminjo
    930
    Bockaj i Tolic su igraci za 20-30 min. Tolic prvenstveno.

    Ako Ciprani otkupe Peru na njemu bi se izgubilo oko 1m sto je prihvatljivo za razinu doprinosa koje je imao
  • keppi
    208
    Ljudi, što je s Stojkovićem i Kačevendom? Do neki dan su bili gotovo sigurni i još možda i Sotiček, a sada prvo možda dođe samo Stojković...pa ne on, nego žele samo Kačevendu, pa je sve jako upitno.
    Mislim da bi stvarno bila šteta da ih se ispusti. Obojica žele u Dinamo, domaći su dečki i po većini komentara imaju kvalitete za Dinamo.
  • Orc123
    7.9k
    Ma to su novinarska naklapanja. Oni su isto toliko blizu koliko su i daleko .. to ti je suma sumarum svih naklapanja po novinama do sad. Nasi su sigurno u kontaktu s njima ali ja cisto sumnjam da ce se ulaziti u to prije nego netko od nasih ode, sto se nadam se nece dogoditi ili ukoliko Gvardiol ili Majer naprave transfere. Siguran sam da su nasi iskomunicirali sa njima da ukoliko dođe kakva ponuda za njih da se Loxa prvo javi Dinamu pa bi dinamo onda reagirao ili ne, a ovako mislim da se ceka kraj prijelaznog roka. Mislim da ce prije ici u realizaciju napadaca ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions