• xyz
    840
    Za Bočkaja nisam ništa komentirao jer nam nije toliko bitan igrač pa neka ide gdje će više igrati i da ga skinemo s plaće, ali ova cijena za Ivanušeca je tragikomična i nadam se da nije istinita. Maloprije je izašlo da AEK za nekog svog napadača iz Trinidada od 25 godina traži 30 milijuna eura, a frajer je dao 14 golova u grčkoj ligi prošle godine. A mi ćemo kao prodati reprezentativca (i prvotimca) treće reprezentacije svijeta za 8 milijuna eura. Pa tko je tu lud... Ovo ljeto trebamo prodati Šutala i Livakovića (ako se aktivira klauzula), ostali nemaju gdje ići ako nije ponuda koja izuva iz cipela. A to je za Ivanušeca 15 milijuna + realni bonusi do 20. Neki levati se prodaju za bolesne iznose, a mi ćemo naše davati u bescjenje.
  • Dinaminjo
    930
    Ako sam dobro gledao kao 19. Klub po koef u LP dobili bismo 32m, a kao 8. Klub u EL 7m plus eventualnih 5 ako prodemo AEK.
    Dovoljna razlika da se nitko ne proda ako ponuda nije kolko trazimo..
  • Lynx17
    4.1k

    Sad smo sami krivi sto smo njih pozvali na Ramljak. :grin:
  • Orc123
    7.9k
    Ma ne vjerujem da ide Ivanusec za smijesnih 8.5m eura....ne zelim vjerovati u to
  • miro
    4.4k
    8,5 milja ?!

    Pa koliko su tovari dobili za Bijuka?
  • Facke
    3.6k
    Nek im bude 8,5 miljuna + Dilorsuna ili Jahanbakhsha.
    Sad si skaceju na taj jeden clanak telegraafa. A na kraju gluposti govoriju iste kak i nasi novinari.
  • Captain America
    17.7k
    Jučer kaže Ivanušec da tek nakon dogovora klubova, kreću pregovori njega i Feyenoorda i da on ima neke želje. Danas De Telegraaf kaže da se je već ranije dogovorio. Neko laže. Ako De Telegraaf govori istinu, ovo će biti najgori izlazni transfer Dinama u zadnjih 20 godina. Podsjećam da je Stipe Pijuk otišao za slične novce zimus. Stipe Pijuk koji je u sezonu i pol HNLa zabio manje golova nego Ivanušec prekjučer.
  • Lynx17
    4.1k
    Di Marzio pise da Fiorentina inzistira za Sutalo i igrac nije protiv. Pokusat ce oni "kroz bonuse" zadovoljiti Dinamove zahtjeve.

    Ali kako ako su poceli sa taj smijesni 12m eura?

    Napoli mi je vec druga prica. Oni bi mogli to rijesiti. I ako "mora" Sutalo otic, onda valjda bi to bila bolja destinacija. (Iako nije mi jasno kako ovi Engleski klubovi nisu vise zaigrani.)
  • Kaktus Car
    509
    Šutalo isto - ne ispod 25 + 25%. Gvardiol i Majer će vjerojatno finalizirati transfere ovaj prijelazni rok, 30+ milijuna je u igri kroz Ligu prvaka...
  • runtothehills
    385
    Nakon utakmice sa Astanom cijena za Ivanuseca se najmanje digla za 2 milijuna €. Ako pogledamo realno, cisti naš poraz ako ga se proda za manje od 13/14 milijuna.

    Za Šutala je 20 milijuna € sasvim solidna ponuda, ali nekako mi je zao sto smo se Teophila tako olako rijesili.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sutalo ako hoce ici u Fiorentinu onda mu fali koja skela u glavi. Koji ce k tamo?
  • CastAway1986
    1.4k
    Nije bitno dali Šutalo hoće ići u Fiorentinu bitno je da ga se ne proda ispod 20M to je minimalna cijena!
  • OsamŠest
    3.3k
    Odbili smo za Šutala 18m eura, al zato smo prihvatili 8 za Ivanušeca. Kak da ne..
  • xyz
    840


    Nisi dobro gledao jer se bonus dobiva na temelju desetogodišnjeg koeficijenta, a ne petogodišnjeg na temelju kojeg se slažu grupe. Prema tome, Dinamo tu stoji par mjesta lošije pa bi dobio mislim 26-27 milijuna.
  • Dinaminjo
    930


    Ok fala.

    Na moru na mobu gledao sam samo jedan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions