• Keyser Soze
    10.1k
    Tu je Rijeka sjebala, a ne Hajduk
  • black Olives matter
    61
    Rijeka nije na vrijeme tražila odgodu jer su im kasnije zamijenili domaćinstvo europske utakmice.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Rijeki je i glupo trošiti odgodu na ove Kosovare. Nije valjda da se njih boje.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ne kužim što će Gorici Maloča-glupača?Mr Anderson

    Sportski direktor Brkljača je igrao s Maločom pa sigurno su ostali dobri, a eto vidjet ćemo u prvenstvu da li im je odluka ispravna.

    U svakom slučaju, ako se za Krizmanića zaista odbilo 2,5 milijuna eura prije 2 sezone, ne znam kak će s klupe Gorice ponovno doći do te “vrijednosti.”
  • black Olives matter
    61
    Ako sam dobro shvatio kolegu s posla, prvu su trebali igrat na Rujevici. Onda ide Hajduk u Splitu, pa utakmica na Kosovu. I to im je bilo ok jer su prve dve doma.
    Sad kad prvo moraju putovat na Kosovo, gube vrijeme na put i bolju pripremu za Hajduk.
  • Jurki
    11.8k
    tu je stvarno puno razloga zašto iznadprosječno kvalitetan igrač ne dospije do prve ligemali M

    A gle.onda ocito nije iznadprosjecno kvalitetan igrac.
    Ako je neki igrac kvalitetan za 1.hnl i ako nije bil primjecen. a u to ne vjerujem da bi bilokoji klub odbio igraca koji je upgrade za poziciju koju je do sad imal.
    Danas se sve prati i tesko da i jedan igrac prođe ispod radara nekog kluba.
    Ok da je i tak pehljivi.. ide u rang nize pa ako valja ce isplivati.
    U 99,9 posto slucajeva je do igraca ili je problem kvaliteta ili glava.
  • LeonianWrynn
    162
    Kakva su vaša predviđanja za taj Hajduk?

    Smatrate li da će nastaviti pobjeđivati i da će se ta euforija nagraditi, ili će opet imati 70-ak bodova na kraju sezone?

    Osobno iz onog što sam vidio zasad u ove 2 tekme + prijateljske, moram priznati da opasno izgledaju
  • Neki tip
    21.3k


    Odi molim te na temu HNL s Hajdukom.
  • ksapi
    2.9k


    Jako opasno, u 180 minuta su nam napravili 3-4 opasne situacije pres golom :rofl:
  • LeonianWrynn
    162


    Jednu tekmu nisu imali Livaju, a opet, mi nećemo sigurno cijelu sezonu imat svu četvoricu od livakovića, Petkovića, šutala i ivanušeca

    Ne bi ih ja podcjenjivao
  • ksapi
    2.9k


    I drugu tekmu su ga imali pa su nam bili triput pres golom, zabili dva, od toga jedan iz greske koja se rijetko vidja. Nisu baa nista bolji nego zadnjih godina
  • Mr Anderson
    8.2k
    Bolje su odigrali u superkupu bez Livaje nego s njim. Ovako kako smo mi izgubili u petak, gubi se jednom u 20 utakmica. Poklonili smo im pobjedu i to je to. Događa se. Na keaju se mrtvi broje.
  • Bruh
    956
    Zašto nema više HNL sličica i albuma... lagan način za malo pr-a i memorabilije za navijače
  • jp23
    2.6k
    Bilo je priče u ovim panini kolekcionarskim grupama o radu na hnl albumu sa pokojom slicicom legendi i hnl ikona, no čini mi se da je to klasična spika tamo već godinama.

    Ne znam jel bio koji album nakon nogomet 2006/07, da nisu albumi samo za specifične klubove (dinamo - nema predaje, osijek ale, i ostali)
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ja sam uvjeren da će Hajduk dobiti Rijeku. Imaju bolju ekipu od Rijeke, igraju kući pred 30 000 navijača, pucaju od samopouzdanja i pozitive nakon pobjede na Maksimiru, Rijeka par dana prije mora na Kosovo igrati europsku utakmicu...baš sve ukazuje na komotnu pobjedu Hajduka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.