• Neki tip
    21.3k
    Leki 5 utakmica kazne i 2.500,00 EUR.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Leki 5 utakmica kazne i 2.500,00 EUR.Neki tip

    Zajebavaš.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Po meni previše. On se stvarno ne čini kao debil kakvih je dolje more. Jedna ili dvije utakmice bi bile ok.
  • Zagi
    7.7k
    Primjereno.
    Dosta seljačkog ponašanja na travnjacima.
    Bule pobjegao na vrijeme.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Da je sve ostalo na spominjanju sučeve majke uz teren dobio bi možda jednu ili dvije utakmice. Leko je dobio 5 utakmica zato što je i poslije u svlačionici govorio sucu da je ćelavo smeće tako da to više nije bilo u afektu nego očito njegov čvrsti stav kojeg je i hladne glave u svlačionici ponovio. Da stvarno tako misli i da je hladne glave to izgovarao govori i činjenica da se nije ispričao.
  • austrijanac
    4.1k
    Po meni pretjerano, ali ako ce se isti kriterij drzat cijelu sezonu te ce s time smirit sve trenere, onda ok.

    Iako nikad nisam mislio da cu rec da je ista pretjerano za njih.
  • Sajla
    5.1k
    ako on suca lovi po hodnicima i svlačionicama, onda to nije više reakcija u trenutku kad si vruć - a činjenica da ga nitko od njegove ekipe s klupe nije u tome zaustavio isto puno govori. pa izjave poslije utakmice, izostanak isprike... možemo reći i da je dobro prošao
  • mali M
    5.2k
    Ha čuj negdje se mora povuć granica i počet.. meni je više jadno da je jedan trener prva žrtva takvih kazni jer bi on trebao biti autoritet i uzor svojim igračima... Al neka, ja sam zadovoljan
  • Jaro
    7.4k
    Iskreno se nadam da ce se ovoga drzati u buducnosti. Meni Nino Bule nebi smio blizu terena dozivotno...
  • Ali
    2.2k

    Inače se doima normalan, ali si bio možda na zapadu na toj tekmi?
    Ja sa strane prema sjeveru sam barem 20m zračne linije dalje od njega vidio sam čisti faul na Ivanušecu.
    I Leko udje tri metra u teren ??? I krene dijeliti lekcije svima redom. Dodje Bel do njega i pokaže mu da se vrati u svoj prostor i ovaj mu krene psovali da se čulo do tribine. I sudac nema druge nego mu dati žuti, ali na to Leko još razjareniji, jer kao nemožeš dat karton treneru Hajd.u.ka (to je mindset, ne bez razloga) i nastavlja sa vrijeđanjem i psovanjem majke i sudac nema druge nego crveni.
    A Leko nastavlja sa psovkama uz dodata fizičke prijetnje i naguravanja. I naravno za kraj niti ne napusti teren nego uz korner liniju nastavi gledati do kraja poluvremena???
    Na to dodaj nastavak vrijeđanja u svlačionici...

    Pa u Bundesligi bi dobio 6mjeseci kaznu za sve ovo nabrojani i to sutradan bez da žalba odgađa izvršenje. A ovdje ima 5 termin i to po izboru jer se.može žaliti i odgajati dok ne prodju teme Dinamo, Osijek i Rijeka...

    Sprdanje sa ligom, kad im za par dana netko drugi sucu j... sve po redu, čudit će se svi...
  • marcio amoroso
    36.6k
    si bio možda na zapadu na toj tekmi?Ali

    Bio sam i jasno je da je napravio sranje. Ja ga ne ocjenjujem samo po toj tekmi nego općenito. Naravno da zaslužuje da ga se kazni, ali moramo biti realni i priznati da sucu majku nažalost psuju svi. Leko nije stao na tome i zaslužuje nekoliko utakmica kazne. Po meni ne baš 5, ali ok.

    Ja se samo nadam da je ovo prekretnica i da će suci zauzeti malo jači autoritet jer ovo do sada je bio doista sejakluk i primitivizam na kvadrat.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kaj cemo sad i za hajdukovim kaznama plakati? Pa oni su prvi u svijetu po pljuvanju em po sucima em po protivnicima em medijski. U zadnje 2-3g su postali nemoguci. Do kud bi to dovelo?
  • Zagi
    7.7k
    Ma dosta toga.
    Sucima je konačno dana moć da zaustave taj teror prema sebi.
    Pa nije ili barem nebi trebao biti dio nogometnog natjecanja tko će jače pritisnuti suca da bi si osigurao što bolje odluke u svoju korist.

    Ali da , dosljednost je ključ.
    Ilitiga prevedeno, vidjet ćemo na Poljudu gdje magarad smatra da je pritisak na suca njihovo pravo, da se ne lažemo.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ako je kazna stvarno tolika, Leko je popio metak za blagu kaznu koju je dobio livaja, vuk sit, ovce na broju...

    Kaže strahonja da je kod penala za dinamo prekršaj upitan... koji k? Pa čak se ni sam mlakar nije bunio, jer je prekršaj bio očit.... kome su potrebni takvi klaunovi u medijskom prostoru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.