• Keyser Soze
    8.2k
    8.3mil hahahaha
  • Beowulf112
    301
    Nakon ovakve predstave veceras Ivanusec bi stvarno morao razmislit jel Feyenoord pravi klub za njega...a mi bi rampu trebali stavit na 15M€...nije mu nesto Feyenoord za daljnju karijeru..da je Marseille jos bi shvatio jer im je upravo otisao Payet i tamo bi igrao kod naseg trenera Tudora i to mu je dobra odskocna daska.Feyenoord igra toplo hladno kako koja sezona.
  • Captain America
    14k
    Sve ispod 15 je pljačka.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mihajličenko izgleda kao bek, hoda kao bek, trči kao bek, glasa se kao bek...onda mora da je bek.

    Meni je dovoljno da on naprijed ide do kraja i utrčava po strani te tako širi protivničku momčad i otvara prostor suigračima. Ljubičić prečesto ostaje više prema sredini a i kad se ubaci naprijed to djeluje zakašnjelo i aljkavo. Mihajličenko ima mentalitet beka, trči pravocrtno do kraja, ako mu dođe lopta nabaci ju, ako mu ne dođe lopta onda trči nazad istim putem u punom sprintu i to je to. Klasičan bek i samim time je pojačanje.
  • Schpatz
    361


    Tudor vise nije trener Marseillea. I nisam siguran koliko bi mu i Marseille bio pravi odabir.

    Ne znam kaj mu fali trenutno u Zagrebu, posebice ako cemo igrat LP.

    Prilicno sam siguran da je ovaj Dinamo trenutno jaci od Feyenoorda.

    A Marseille cak i nije liga petice. I Marseille prvo mora proc pretkolo LP. Tak da ono… Trebao bi Ivanusec ostat jos barem ovu sezonu, odigrat vrhunsku sezonu i Euro i onda vidjet ponude.

    Ovo zasad je slabo i ne vjerujem da bi mu bio veliki iskorak u karijeri.

    Ivanusec ostani, Petkovic ostani, Livi ostani, stvaramo veliki Dinamo. Neka drhti cijela Europa…
  • San Lorenzo
    11.8k
    Ako dođe dvocifrena brojka, prodat će ga se...na njegovo mjesto ide ili Stojković ili Špikić.
  • Beowulf112
    301
    Ja jedva cekam japanca gledat...pametno je to simic zasada doveo..malo mozda sporije nego sto smo navikli i zato nam se kidalo zivce jer su razne informacije kolale..ali ukrajinac i japanac ima da budu top pojacanja..sad treba dati petku taj ugovor..zasluzio je
  • Jurki
    8.8k
    i zato nam se kidalo zivceBeowulf112

    A kad je to s nasim Dinamom islo sve glatko?

    Zato ga i volimo..

    Eh da .. da napomenem konacno sam videl Ljubu u sredini.. za 2-3 tjedna bumo jeli malu decu za fruštuk bez kruha.
  • emilperska
    3.2k
    Veli Ivica Bear za torcida.hr da Perasica vodi ove transfere s Loksom i pregovore s Petkom. Veli da Simic opce nema pojma ni da se pregovara i da nije rijec o paketu Kacavenda Stojkovic neg samo Stojkovic.
    Tko zeli crvu dat klik, clanak je na torcidinom medijskom glasilu, a nije telegram.
    Prva mantra je bila njega i lesinara da Simic kasni sa svim i da nema pojma kak se to radi.
    Sad kad se radi, sad pak to nema veze s njim haahhah.
    Fkt su crvi..
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja sam i prije pisao i ostajem kod stava da za Luku nemamo zamjenu. On ima važeći ugovor još 3 sezone i rekao bi mu bez okolišanja da je rampa spuštena do Eura. Ako poslije Eura dođe sa ponudom 15+, onda se može početi pregovarati o eventualnom transferu. Svi klubovi koji misle ponuditi manje od traženog iznosa, se ne trebaju ni javljati u klub.
  • Orc123
    5.2k
    Nama tih 10 m nece nista pomoci...premali je to novac za njega...kad stavimo u komparaciju da je Rijeka izmuzla ebenih 6 mil eura za frigana a ovi bi ivanusec za 8? Nek se uozbilje svi. Ivanusec je strasan igrac, to oduvijek govorim. Nema on kak bi se reklo, tu loptu s ocima ko Petko ili Majer ali njegova sila, eksplozivnost, promjena pravca ga vini top igracem i nekako ja vise volio takve igrace nego mozda one profinjenije ali manje polovalentne i manje korisne za igru u oba pravca.
  • Zagi
    5.3k
    Trenutno mu je tržišna vrijednost vrlo mala za kvalitetu koju posjeduje,a vrijednost za momčad vrlo visoka.
    Izborio je prvih 11 u reprezentaciji ,a Dinamo bi ove sezone u ligi prvaka mogao imati puno zapaženiju ulogu.

    Poslije LP i eura će imati puno veći i bolji izbor potencijalnih udavača.
    Nema Ivanušec kam ići.
  • Majki2111
    2.6k
    a Dinamo bi ove sezone u ligi prvaka mogao imati puno zapaženiju ulogu.Zagi

    Zbog čega misliš ovo?
  • Zagi
    5.3k
    Jer smo jači nego prošle sezone.
    Puno jači. Pričekaj još 3 tj pa će biti jasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.