• Facke
    2.6k


    hahahahahahahahahaha pukel sam hahahahaha
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jel i dalje stoji da Ivanusec mora van jer igra toplo hladno
  • SAS1987
    13.9k
    Jel i dalje stoji da Ivanusec mora van jer igra toplo hladnoBornaPŽ1986

    Samo kad odigra hladno :lol:
  • xavier
    11.4k
    Baš komentiram na drugom mjestu...jučer sam na Zoni saznao da Livaković "nije loš, ali nije ni nešto posebno i bolje nek ide". Danas vidim da je Ivanušec "prosjek i bolje nam je bez njega"...sve logično :vomit:xavier

    Eto ne valja Ivanušec i neće nam nedostajati...
  • vjeko1701
    6k
    I da, poslati jasnu poruku mnogima - nemate vi tih para da platite Ivanušeca.
  • Maximo
    313
    Jao nama ako odu ivanušec i petko, miha nadam se samo van forme,jer ovo koliko je griješio u ovih 20 min...
  • diebalo77
    174
    Ne možeš nekoga suditi po 20 minuta trebat čemu vremena da se prilagodi
  • San Lorenzo
    12.5k
    Dečko doslovno jučer potpisao ugovor, danas odradio jedan trening s ekipom i već bi trebao bit Lilian Thuram.
  • Papastrumf
    10.4k

    Što sve čovjek ovdje neće pročitati.
  • Orc123
    5.9k

    Nadam se da se zezas,..covjek odradio kao sto je Biscan rekao samo pola treninga i ti bi da bez priprema nakon kaj je jucer upoznal suigrace da bude r. Carlos? Jedino jednom nije izbio dobro desnom nogom, a i da je u punoj formi takve se stvari događaju I danas je u malo vremena pokazao kako se bek treba ponasati i napadati prostor. Bas ono sto Ljubo ne radi jer nema te navike. Kad se uigraju pojacanja bit cemo jos mocniji a Ljubo ce konacno zauzeti mjesto u vezi!
  • xavier
    11.4k
    miha nadam se samo van forme,jer ovo koliko je griješio u ovih 20 min...Maximo

    :eyes:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Jel nije lik usao i odma poslao loptu naprijed u kontru i to tocnu? Nisam vidio tko se na kraju nasao u sansi, ali ja mu zamjerku nisam nasao.
  • LeonianWrynn
    162
    Mislite li da će Kaneko dobit neku minutažu u subotu?
  • Zagi
    5.8k
    Gotovo sigurno.
  • Orc123
    5.9k

    Ja sam skoro oa siguran da hoce jer on je u ritmu utakmica...igrao je konstantno svakih 6-7 dana tako da je u punoj formi i do subote ce se i upoznat bolje s ekipom.
    Da se nadovezem jos na Miku, kod svakog dodira sa loptom se vidi da je sa loptom na ti i da ima smisla i za pas igru, da je brz i kad udje u formu i nabije kondiciju da ce imati ogromnu moc ponavljanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions