• CastAway1986
    984
    Ako ovaj kadar nemoze proći Astanu bez pojačanja onda ni ne zaslužujemo europske skupine!! Hajduk.je iskoristio naše greške iako smo bolje igrali nego u Superkupu i šta je tu je idemo dalje!
  • Šteco
    545
    Nisam ja ni rekao da smo izgledali bolje,ali trebao je podići ekipu sa zamjenama,barem energetski..BBBaranja

    Znam, samo ja ne vidim da nam to donose zamjene i zato ih sada dovodimo. Hoću reć da kužim zakaj Bišćan ne mijenja.

    Volio bih ja da nam prva zamjena na krilu bude Vinicius jebeni Junior, ali dok ga ne dovedeno za milju plus Štefulj i ni eura više, možda bi Menala trebalo pustit da u miru pošteno zarađuje svoju plaću.Neki tip

    Namjerno sam naveo njega jer je to bilo u kontekstu da dođu svi koji su najavljeni kao gotov posao. Ako dođe Kaneko, za istu poziciju imali bi njega, Špikića i Menala. U slučaju dolaska i Kačavende i njega bi se tamo nekada koristilo. Tu je još uvijek i Emreli. Po meni nepotrebno toliko igrača na istoj poziciji.
  • Zagi
    5.8k
    Po meni nepotrebno toliko igrača na istoj poziciji.Šteco

    Je ako svi ostaju.
    Najvjerojatnije se Emreliu traži klub, a Ivanušec će do zadnjeg sata prijelaznog roka valjda biti odlazi/ostaje.
  • Krizy
    38.4k
    Ovo izgleda jako lijepo, nadam se da ćemo napokon riješiti pitanje lijevog beka
  • Šteco
    545
    Je ako svi ostaju.
    Najvjerojatnije se Emreliu traži klub, a Ivanušec će do zadnjeg sata prijelaznog roka valjda biti odlazi/ostaje.
    Zagi

    Ponavljam, u kontekstu kojem sam napisao i situaciji koju sam obrazložio, nekih igrače bi se riješio.
  • Droljo
    6.4k
    Ljudi nama ako se ozljedi mišić, nek prodamo šutala i jednog od dvojca livi petko. Mi nemrem rudeša dobit. Nije dobro.
    Mene je sada strah i astane. Opet neki splet nesretnih okolnosti i ode europa.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Ako se i ispadne od Astane kojom slucajem, ostaje jos i europska liga pa i konferencijska... A nije da bi bio kraj svijeta da se ne udje u grupe, vec se dogodilo prije par godina tako da...
  • Zagi
    5.8k
    A spletom malo drugačijih okolnosti lako je moglo doći do ispadanja od Škupija.
    Možemo samo na sebe utjecati.

    Prisjetimo se muke protiv Lokomotive u prvom kolu prošle sezone.
    Izgledamo puno , puno bolje nego u isto vrijeme prije godinu dana.
  • Droljo
    6.4k
    Ja to velim iz konteksta kadra. Mi za mišića zamjenu nemamo već dugo i da moramo slagat igru bez njega ja ne znam na što bi to ličilo...
  • San Lorenzo
    12.6k

    Na šta bi ličila igra Reala zadnjih 10 godina da nemaju Modrića, a imaju malo više izbora i novca od nas?
  • Droljo
    6.4k

    Oni bez modrića mogu dobiti betis ili bilbao.
    A mi bez miška teško da bi se dobro proveli kod istre ili osijeka... Možda sam i u krivu
  • San Lorenzo
    12.6k
    Pretjeruješ, protiv Bodoa smo lani igrali bez njega i ušli u LP npr.
  • Droljo
    6.4k
    A na nekom uzorku od 10 utakmica? Kak bi tada izgledalo? Karikiram sad malo.
    Po meni tu treba još jedan kao mišić da igra uz njega i da ga mijenja kad ga nema.
  • Lynx17
    2.8k


    Nesudeni Dinamovac.
  • emilperska
    4.3k

    Imali smo Ademija i Gojaka u paru, prije tog Ademi Ivanusec. Nelosa kombinacija, a i neusporediva s Bulat Sucic, sto bi se desilo sad bez Misica..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions