• Neki tip
    19.3k
    Kako da neko provjeri tvoje znanje pravopisa kad napišeš sve velikim slovima?Captain America

    Pa naravno, podrazumijeva se. Evo, taman tipkah ovo gore da je pravilo posve logično. Jebote pišeš maturu iz Hrvatskog, a ne može se provjeriti znaš li osnove pravopisa!?
  • mali M
    3.5k
    i još ako je na svako ć i č stavljao vodoravnu crtu da se profesori "ne muče" :lol:
  • Tundra
    518
    Žao mi je dečka ako je stvarno bio top 5 na prijemnom, al jebiga nije to stvar koju saznaš na dan mature nego te otpočetka uče da se ne piše tiskanim slovima tak da mi ova količina patetike nije realna.Keyser Soze

    Apsolutna istina i dokaz da je tanka granica između genijalca i idiota.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Moja profesorica je pred razredom rekla da imam najgori rukopis u generaciji, stalno mi ponavljala da će me rušit na maturi zbog toga, tako se i njega vjerojatno upozoravalo, ali meni nikad nije palo na pamet da pišem tiskanim slovima nego sam popravio rukopis i bez problema prošao esej. Ove priče nepravda, nepravedna država i to, bila bi nepravedna da njega pusti jer je top 5 na prijemnom, a nekog drugog ne jer ima prosjek ocjena 3,7, isto kao onu malu prošle godina jer se potpisala na ispit što je zabranjeno.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ako piše ne pisati tiskanim, nema on koji k pisat tako "da bi lakše čitali".
    Tako je napisano pravilo. Sad, ima li to pravilo smisla ili ne, da se raspravljati
  • Keyser Soze
    8.1k
    Tako je, imaš cijelu godinu da izvježbaš taj rukopis i onda nema problema.
  • Zagi
    5.1k
    Sad ima još dodatnu godinu. Nikakva drama.
  • Captain America
    13.9k
    Brozović će igrati u S. Arabiji, ali će zbog alkohola živjeti u drugoj državi?

    Engleski Daily Mail donosi zanimljivu priču kako su neki nogometaši doskočili tom problemu i naprosto neće živjeti u Saudijskoj Arabiji u kojoj vladaju strogi i konzervativni zakoni. Umjesto toga, živjet će u Bahreinu, susjednoj državi koja je od nekih najvećih saudijskih klubova udaljena između 70 i 100 kilometara.

    U Bahreinu je puno bogatiji noćni život i turistička ponuda u obliku restorana i sličnih uslužnih djelatnosti, a Daily Mail piše kako je jedan od ključnih razloga taj što je u Bahreinu dozvoljeno piti alkoholna pića u javnosti. Zasad će tamo živjeti obitelji europskih nogometaša, ali neki bi se mogli za stalno preseliti pa putovati na treninge.

    Nigdje u tekstu nema spomena Brozovića, a smisao preseljenja zasad obitelji nogometaša je i sama kvaliteta života u Bahreinu u usporedbi sa SA.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Može na jesen izać
  • The Undertaker
    4.1k
    Očito je jedini u generaciji pisao štampanim slovima. Ja bih se poklopio ušima da sam napravio takav zajeb a ovaj je još javno istupio. Zar za arhitekturu ne treba polagati i neki ispit motoričkih sposobnosti (crtanje)?
  • Captain America
    13.9k
    Zar za arhitekturu ne treba polagati i neki ispit motoričkih sposobnosti (crtanje)?The Undertaker

    Crtanje i ispit iz opće kulture.
  • Zagi
    5.1k
    Na maturu? A kaj onda s prijamnim?
    Moja generacija nije imala državnu maturu. Ak nisi prošao maturu, nisi mogao polagati prijamni.
    Valjda, nismo imali takve slučajeve.
  • Zagi
    5.1k
    Matematika je valjda u sklopu drž. mature. A percepcija prostora?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Maturu može ja mislim, a prijemni je prošao debelo već u tom trenutku...
  • Mali Zeus
    9.6k
    Pa na prijamnom je bio peti od 500.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.