• marcio amoroso
    36.4k
    petkovic i orsic u toj sezoni koji su nam realno najveca pojacanja u ovoj eri, nista jaca imena u tom trenutku od kaneka, titrauija i maxima.Nino Bule

    Orša je imao 4 gola i 4 asistencije u 7 utakmica azijske lige prvaka prije nego je došao u Dinamo. Neka slobodno dovedu tako nekoga. Petko je imao iskustvo serie a i loše brojke. On je usporediv sa Satrianom, ali nikako sa ovim igračima.
  • Infinity
    16.3k
    Orša je imao 4 gola i 4 asistencije u 7 utakmica azijske lige prvaka. Neka slobodno dovedu tako nekoga.marcio amoroso

    Netko kao mali Edmilson prije ozljede.

    Ovo sada mi izgleda kao standardan transfer rok u Dinamu.mokoxax468

    Samo sto nama ne treba standardan transfer rok, jer su i standardni rezultati ne zabijanje gola u Ligi prvaka i cetvrto mjesto u Europa ligi.
  • agramZ
    2.5k

    dobro, to je jednostavno do same neprofesionalnosti kluba. sjecam se proslog ljeta kad su se austrijski novinari raspisali da cipetic dolazi u rapid. bio je cak i na treningu, ali onda kad je doslo do medicinskog pregleda pronasli su mu veci problem sa koljenom. od kluba ni rijec, da nije bilo medija nitko ne bi ni znao da je postojao interes za cipetica. transferi vecinom znaju bas tako propasti kad igrac padne na medicinskom pregledu, koji je uglavnom uvijek zadnja stvar.
  • Nino Bule
    13.4k


    Taj kaneko ima malo povuceniju ulogu od orše, vrlo cjenjen igrac u japanu, slicna odsteta ko za oršu, meni je to u 10 deka s njegovim transferom jer mi orsic sigurno nije bio kapitalac.

    Petko mi je usporediv sa maximom, nize lige petice, veliki talenti zapeli u razvoju jos maxim ima bolju sezonu od petka prije dolaska kod nas
  • Zagi
    7.6k
    U startu će mu to biti uloga , da.
    Smatrati da ne može više s vremenom na uzorku od 2 poluvremena pripremnih utakmica je smiješno.
    U poslu kupovanja startnog stopera nikad nismo ni bili kad ih trenutno imamo 3 i 4 mlada od kojih treba napraviti novog Šutala. Klasu Šutala ne možemo kupiti, to je valjda jasno.

    Prema tome da, trebao nam je rotacijski stoper koji nije skup i može odmah uskočiti u slučaju ozljeda ali će mu prvu sezonu uloga biti odmaranje prvotimaca u HNLu.
    Za to je Maxim odlična kupnja i da , bolji od KTCa iz 2022/23.

    Koliko može više od toga, vidjet ćemo s vremenom. Sigurno ga neću otpisati prije prve službene utakmice.
  • plavi devet
    303
    Ja baš mislim da će nas Titraoui sve iznenaditi. Pogledao sam i dosta sažetaka i čitao alžirske medije, portale i komentare navijača ispod. I svi imaju velika očekivanja od njega. Doduše očekivali su ga već i u A reprezetaciji, ali možda mu je ovakav iskorak trebao za to.
    Da se razumijemo i dalje to ne mora ništa značiti, ali nadam se da će spadati u tu kategoriju kao Petko i Orša koji kad su dolazili nije se puno očekivalo od njih, a svi znamo kako je završilo.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Odmarati šutala u lakšim HNL utakmicama su mogli i Gurlica ili Živković. Ja pojačanjem smatram nekoga kome ne treba sezona da vidimo može li.

    Ako se rješavamo igrača za koje ne znamo mogu li onda ih je nepotrebno i dalje dovoditi.
  • vjeko1701
    8k
    Ja se sjećam kaj se pisalo po forumuma kad je Orša odlazio i van par ljudi koji su ga voljeli još iz Intera, najpozitivnije je bilo "Ok za rotaciju" a najgore "Kaj će nam igrač koji se nije ni u Rijeci naigrao niti je napravio nešto u europi"....tako da će se sve vidjeti. Dal su po trenutnom statusu perverzna pojačanja a-la Papadopulos (:P)...možda ne.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ja se sjećam kaj se pisalo po forumuma kad je Orša odlazio i van par ljudi koji su ga voljeli još iz Intera, najpozitivnije je bilo "Ok za rotaciju" a najgore "Kaj će nam igrač koji se nije ni u Rijeci naigrao niti je napravio nešto u europi"....tako da će se sve vidjeti. Dal su po trenutnom statusu perverzna pojačanja a-la Papadopulos (:P)...možda ne.vjeko1701

    Upravo to, nitko od nas nije znao tad kaj očekivati i može li.
    Svi bi najardije da se dovede igrač ekstra klase za kojeg zna da može i siguran si, ali je to trenutno nerealno.
  • Zagi
    7.6k
    Ne znamo ni za jednog dok ne dokaže na terenu može li ili ne.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne kužim čemu kuknjava oko prijelaznog roka, do sada je sasvim OK. Nikog od bitnih igrača nismo prodali, polako dovodimo igrače za proširenje rostera, riješili se nekih utega, nalazimo klubove za naše mlade nade gdje bi trebali više igrati. Nadam se još tom lijevom beku što prije. Izgledno je da ćemo do kraja roka dovesti duo iz Lokomotive ili barem jednog. Previše se kmeči bez valjanog razloga.
  • Neki tip
    21.3k
    Pamtim ja tu godinu, ali pamtim također godinu kada je došao Bjelica i kada smo doveli ozbiljne igrače i odmah polučili vrhunski rezultat.marcio amoroso

    Pokazalo se da su ozbiljni igrači, ali nismo mi tada kada su dovedeni znali da su to tako ozbiljni igrači.

    Doveli smo igrača koji prije 26. godine nije iskusio ništa ozbiljnije od Južne Koreje ili igrača koji se zadnjeg gola sjećao iz juniora.

    Malo karikiram, ali ne puno, nismo mi tada ni znali ni mogli znati da će ta dva igrača postati najbolji strijelci Dinama u povijesti euro natjecanja.

    Hoću reći da još ne znamo što smo doveli u Kaneku, Titraouiu i onome koga ćemo već dovesti, ako hoćemo.

    Osim toga, neću se umoriti od ponavljanja - ne može kvaliteta rasti pravocrtno, i nikada nije ni mogla. Zatvorio se jedan ciklus, kostur ekipe je sačuvan duže nego ikada prije i to je razlog zašto smo imali takve uspjehe. Kostur ekipe ne može trajati vječno, ja sam mislio da će puknuti i prije i sretan sam što nije.

    Možda se ovaj transferni rok pokaže kao promašaj, no ja nipošto nisam sad spreman tvrditi da on to jest.
  • Sajla
    5.1k
    sad se i ovo pretvorilo u temu o transferima :)
  • plavi72
    831
    Tri boda ostaviti u Zg pa neka bude i 1-0 u 95' !
  • Neki tip
    21.3k
    sad se i ovo pretvorilo u temu o transferima :)Sajla

    Ali ovdje barem raspravljamo, odnosno razmjenjujemo mišljenja, čemu forum i služi, a ne ponavljamo po milijun puta da nam treba lijevi bek i kad će doći Kaneko. :blush:

    Osim toga, što nam i preostaje.. Pogađati broj gledatelja (14 966) i laprdati o vremenskoj prognozi (daleko i, moderaciji hvala, zabranjeno bilo). :smile:

    Neki, doduše, vole i pogađati ili "predlagati" svoje postave, ali sve mi se čini da smo standardizacijom momčadi izgubili i taj gušt, postavu zna svako dijete napamet u pola noći.

    Ostaje nam se jubilarni tisućiti put iznenaditi "pa zar opet Ljubičić na lijevom beku!?? :scream: " i eventualno zazvati Sučića umjesto Bulata.

    I di smo onda? Eto nas ravno na tome da nam trebaju pojačanja, elem, transferima. :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.