• Svi na Sjever
    1.9k
    Index-Dea Režić, njih ne čitam jer su oličenje žutilaZagi

    Znaš koliko je sati u sportskom novinarstvu i općenito kad je Deica glavna u Večernjem listu za sport,čak je index sa Vicom sad medju boljima.

    Kibici nam se okrecu u grobu kad vide Večernji list,koda pokojnog Židaka stavis da uredjuje Slobodnu.
    Bit ce spinova jako puno, treba odgovoriti na terenu.
  • mokoxax468
    385
    Da, index mi je u zadnje vrijeme čak najviše korektan, pogotovo tekstovi od Vice. Na što smo došli :sweat:
  • NitkoBitan
    12.9k
    Da, index mi je u zadnje vrijeme čak najviše korektan, pogotovo tekstovi od Vice.mokoxax468

    Vice Karin jel? Mislim da je on izabran za clana Stegovne komisije u Futsal Dinamu. Znaci nas covjek haha
  • mokoxax468
    385
    Vidiš nisam to znao. Ali da, može se iščitati iz njegovih tekstova da voli Dinamo, no opet pokušava koliko toliko objektivan biti
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Znači, u prostorije gdje dolaze novinari na press konferencije bi donio one pivske klupe, sa strane bi dobili samo nekakvu staru kiblu sa vodom i plastičnim čašama od pojedenog jogurta/vrhnja pa nek si grabe ako su žedni, maknuo bi klima uređaje, najbliže wc-e bi zaključao jer je "pukla cijev" , isključio bi internet pa nek koriste svoj preko hotspota i povadio bi barem pola lampi sa stropa da bude mračno... i završni detalj...po podu bi pobacao malo sijena.

    Jer oni to zaslužuju...
  • ksapi
    2.2k
    Vice je nas 1/1
  • serbus
    3.6k
    Ja se nadam da će svi naši bircevi masovno otkazati pretplatu na SN. A pojedinci prestati kupovati ako uopće kupuju. Nekad je bio gušt čitati danas žutilo da ne može gore ili može.
  • Guinness
    2k
    Nekad je bio gušt čitati danasserbus

    Kad, prije 40ak godina?
    One članke i tekstove od prije 4-5 godina je bilo gnjusno za čitati, vjerujem da su još uvijek na istoj platnoj listi.
  • Eduardo
    17.8k
    Medo nije 'medo' nego jedan obični konj (konjina)! Ma da nije pošteno uvrijediti ovako plemenitu životinju dovodeći je u kontekst s ovim tovarom.
  • vjeko1701
    5.9k
    Transfer je praktički riješen i Takuro Kaneko (25), japanski nogometaš, za tjedan dana dolazi u Zagreb. Takva informacija sletjela je iz izvora bliskih maksimirskom klubu.
    - D. Olivari

    Japanski mediji su bliski našem klubu...bome bolesno širimo svoj utjecaj po svijetu....
  • Juznjak
    3.1k
    h5xte1c3cnrgiouw.png
    Mislim da sam pročitao da se na zapadu može od ove sezone i s mobitela očitat karta pa evo ako će netko :lol:
  • plavi72
    720
    Tekst o Friganu u sn EKSKLUZIVNO,svi ga traže,odbili,Celtu,Engleze...5,6 milijuna,Arapi ga sad zovu!?,sjetih se izjave: "Nije meni krivo što mi laže,već mi je krivo što misli da mu vjerujem !"
    Pored Petka i Drmića u nas nema mjesta,dobar,mlad,u kakvog će igrača izaći ne znam(tri zadnje utakmice mlade repke,ne može gola dati,nije mjerilo,ali vrhunski golgeter to daje)ali ne vrijedi 6 milijuna koliko traže.
    Novinarstvo je već odavno na niskim granama,ali ovo više nije ni novinarstvo već plaćeni tekstovi,ljubomorni tekstovi...
  • Juznjak
    3.1k
    us143uwa2l3fkgku.png
    Evo još jedne budale. Treba nešto poduzet po pitanju ovih debila.
  • Droljo
    5.5k
    Ime, prezime, datum rođenja. Ljudi su nekad baš glupi.. još 5 banki skoro lik i ima... 75. godište majmun majmunski
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.