• Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus Haha kaj imaš na umu? :snicker:Majki2111

    Pošaljem ti IBAN pa lako sve dalje dogovorimo.
  • Patak
    2.3k
    Pa kad se priča o rakiji u obiteljskoj je tradiciji šljiva i proveo sam kao klinac dosta noći kod kotla. Još imamo zalihe...Osim toga viljamovka je dobar izbor.
  • Mr Anderson
    5.7k
    U principu ne pijem uopće rakiju osim ponekad viljamovke. Tu i tam me nagovore u kakvim prigodama pa popijem čašicu rakije da ne uvrijedim nikog, ali ruku na srce to je baš loša vrsta žestice, valjda zato jer svi misle da mogu napravit dobru rakiju. Dobra viljamovka je izuzetak, ali i njih ima isto svakakvih.
  • mali M
    3.6k
    Uf nisam za rakijetine.. cijenim ih i trud koji neki ulože u kvalitetu, ali baš nikad nije to sjelo. mislim da sam ih probao svih boja, vrsta i okusa ali čisto zato jer se kumek bavi izradom pa me ganja da probam.. Znam ju tresnut na zdravicama kod rođenja klinčadije ili svadbi, ali to je više prisila... čak mi je i pivica postala radno piće... samo čistak u čašama na štinglecu..
  • GZomanid
    572
    Eh, nisam ni ja volio do 40te
  • Mali Zeus
    10.3k
    Nedavno pio od kajsije.

    Dakle sjajno.

    Osim toga dobra viljamovka je top.

    Za posebne prilike dobra trava uvijek dobro sjedne.
  • Nolifer
    6.9k


    Zanimljivi odabiri. Isto travarica, šljiva, eventualno kruška

    Najvažnije je da je dobro rashlađena, da okrijepi dušu i tijelo
  • mali M
    3.6k
    nisam ni ja volio do 40teGZomanid

    buraz i ja sam probio tu granicu pa je i dalje ne volim.. :lol:
  • marcio amoroso
    33.1k
    Šljivovica uvjerljivo broj jedan, a dobra medica broj dva.
  • Infinity
    15.3k
    Kakvih jeftinih brlja sam pio s 14-15, danas mi pada mrak na oci na spomen rakije :lol:
  • mali M
    3.6k
    fun fact, ko mali sam dobrih 2 tjedna svako jutro pio propolis i ništa mi nije pomagalo oko bolesti. Kasnije se uspostavilo da je stari držao orahovicu u kupaonici u ormariću. nije pomoglo al sam barem opuštenije izdržavao te školske dane :rofl:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ah plastične boce Cole s prozirnom tekućinom u frižideru u djetinjstvu, dolasci doma s nogometa i ideš potegnuti iz te boce misleći da je voda kadli ono rakija.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Fun fact, imam u podrumu sigurno 10-ak flaša rakije što mi ljudi donijeli kroz godine, valjda mislili da to pijem. Ako mi netko od gostiju baš traži rakiju onda otvorim. Meni služi isključivo za dezinfekciju.:grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Najbolje kad si Bolestan umjesto s vodom napravis caj s kuhanom rakijom :rofl:

    Laku noc al drugi dan kao novi
  • Mr Anderson
    5.7k

    Stara mudra izreka: Ako je plastična flaša od Cole, a čep od Fante onda je u flaši rakija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.