• Mlađi referent
    10.4k
    Po ovome kaj imamo o njemu kao igraču, ne bih rekao da će Kaneko imat problema uzet mjesto Špiki, rekao bih da je dosta kompletniji igrač.

    Generalno, za ovakve igrače je subjektivan dojam jednostavno prevelik jer ih jako malo gledamo i znanje o njima je vrlo skromno. Rekao bih da su upravo igrači za koje smo se svi složili da su dobre investicije i pojačanja na kraju ispali flopovi.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Gle, on u zadnjih pet sezona ima 20 golova i 10 asistencija. To je jedan Orša imao grubo u jednoj sezoni. Da ima 20 golova i 10 asistencija u 5 sezona premier lige ne bi ga smatrao pojačanjem.
    Brojevi ne lažu jbg.
  • xyz
    840


    Koliko se god Špiku kritiziralo, nije on baš neki levat. Ja sam uvjeren da je bolji od ovog Japanca.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Slažem se i brojke ne lažu kad kažu da čovjek ima dobru defanzivnu kontribuciju, da ima 2 ključna i driblinga po 90 minuta, da po tekmi 7-8 puta unese loptu u zadnju trećinu, da uzima preko 5 duela po tekmi s više od 50% uspjeha.

    Njegova korisnost momčadi u svakom slučaju bi trebala bit puno veća od samih G/A, a onda i te brojke mogu rasti.
    Njegov xA je na 6.00 ove sezone, dakle, 2 asista su mu skinuta na lošu realizaciju suigrača, da dodaje Ivanušecu, to bi lako moguće bilo drukčije.

    Vidit ćemo na kraju krajeva, ali s obzirom da nam Špikić igra desno, mislim da je ovo pojačanje
  • Mlađi referent
    10.4k
    nije on baš neki levatxyz

    Nakon svega, odustao sam od njega potpuno
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Ako se japanac pokaze kao pojacanje, spiks ce biti top za zadnjih 20 min unijeti nereda
  • marcio amoroso
    32.1k

    Daj Bože da bude Izet u primeu, ali ja sumnjam. Iz japanske lige su dva od pet najboljih igrača uzeli St Truiden i Holstein Kiel. Toliko o kvaliteti lige. Daleko od toga da se ne može i tamo naći igrač. Može, naravno da može, ali po mom mora tamo baš ubijati da bi bio nama pojačanje. Ovaj po ničemu šta ja mogu naći nije u top 20 lige.

    Edit: onda bolje dovesti Muta. Igrač koji ima iskustvo Bundeslige i Premier lige. Nije mlad, ali realno nije ni Kaneko.
  • Orc123
    5k
    Nama treba keilo kako god okrenes....ako uzmes neko top krilo Spika ce se zacementirati na klupi. Realno odlicno krilo nemres dovest ispod 4-5 milje eura, a ovako Kaneko bi donio ono sto nemamo...ima tu odlicnu lijevu nogu, dribling, ulazak na obje noge i dobar centarsut....realno Kaneku brojke ne mogu biti bolje kad u klubu igra wing beka tako da mu je statistika odlicna s obzirom na poziciju. Agilan je, vrsi pritisak i odlican 1 na 1....doslovno ne znam jel koji put nije prosao u ove dvije tekme kaj sam ga gledao. Nepredvidljiv je jer ide i u unutarnju i u vanjsku strano kad ima ubacaj i lijevom i desnom tako da....trebaju nam takva 2 krila na desnoj strani da se nadopunjuju kroz europu i HNL. Ako bi otisao Ivanusec, a nadam se da ne e onda bi tu trebali kapitalca i ne stediti na njemu...ovako za oko 1 milju eura Kaneko je odlicno rjesenje, a zalaganje i voljni moment kod njega sigurno nikad nece biti upitni....apsolutno bi bio za njega...
    50 utakmica je sasvim dovoljno da oboje da doprinos i da se razvijaju ko igraci, a ne da u Europi nemas koga uvest s klupe da ri da novu energiju i onda stavis Menala ili Marina....
  • BBB Sibenik
    4k
    Germanijak pak pise da je Satriano daleko od Dinama....mahOrc123

    66lc53cnat8gw6mj.jpeg

    :eyes:
  • Maximo
    276
    To ide iz dana u dan druga priča...jedino još nije bio scenarij da itko od tih dođe :D
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Orsa kada je dolazio u Dinamo iz Koreje je imao 9 golova u 33 utakmice,ne bas bajno zar ne?
  • marcio amoroso
    32.1k

    9 golova u sezoni je korektno za krilo.
  • Laugreano
    1.3k
    Ovaj japanac u klubu igra wing back, a ne klasicno krilo
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ovaj japanac u klubu igra wing back, a ne klasicno kriloLaugreano

    Da, igra poziciju koja kod nas ne postoji.
  • Nino Bule
    11.3k

    Nada je da kad ga prebacimo na krilo da ce davat i asistirat vise
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.