• Ivdzo11
    3k
    Ali dosta dobro pise germanijak... Dinamo ce imati dugoročni problem, šta nakon Sutala Ivanuseca i Baturine... Niti jedan igrac nema da se moze ocekivati od njega prodaja 20+ mil.... Zato ne bi bilo dobro samo tako zanemariti nase mlade talente... Pogotovo mislim na Stojkovica a dalje Frigan itd....
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ali dosta dobro pise germanijak... Dinamo ce imati dugoročni problem, šta nakon Sutala Ivanuseca i BaturineIvdzo11

    Glupost.
    Šta sa Gurlicom? Vrbančićem?
    Jel Šutalo prije dvije godine izgledao kao da će vrijediti 25 milijuna?
  • Facke
    2k


    Ma te su gluposti.To su pisali i posle Modrica,Kovacica itd. Navek se je neki pojavil. Budemo vidli kakvi budu mladi koji budu sad dobili priliku. Mali Topic ,Sucic i Perkovic su iduci koji bi mogli prejti za visoku cifru. Tu se opce ne sikeram. Navek su se jeden ili dva pojavili.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    + ako ce dovodit Stojkovic, Kacavenda, pa i neki od onih stranaca sta se spominju su 20-godisnjaci itd.
  • Orc123
    5.1k

    Slazem se ali uz njega jos jedno iskusnije krilo, Dtojkovic ne moze bit zamjena za Ivanuseca. Pa realno stojkovic nije trenutno pojacanje i nije na visoj razini nikako od Spikica
    ....foveo bi njega i neko iskusno krilo na sezonu dvije koje bi radilo razliku...neki free agent i dat mu dobru placu i da bude tu sezonu-dvije dok Stojkovic i odtali mladi ne stadaju. Ne moze biti Stojkovic instant pojacanje za LP....
  • Orc123
    5.1k

    Imamo mi puno puno talenata.
    Zivkovic, Gurlica, Katinic, Vrbancic, Rukavina, Topic, Barisic, pa i Brkljaca.....mirni smo mi ...samo nek momci sad idu na posudbu i nek se razvijaju i dobivaju nuzno seniorsko iskustvo.
  • Ivdzo11
    3k
    Osim malog Gurlice, ovi ostali mi ne ulijevaju povjerenja da bi Dinamo mogao ma njima uzeti 10+mil.... A mislim da bi se trebalo bar sto se tice Stojkovica uci u taj neki rizik platit ga 3-4 milje a da bi se vratilo 4-5 vise od njegovog transfera... On s 19 godina ima vec 50tka nastupa u HNL-u... 5 pogodaka i 8 asista... A i nominiran je za Golden boya uz frigana i Baturinu
  • Orc123
    5.1k
    Kacavendu ne bih nikad doveo za vise od 2mil eura a stojkovic isto ne vrijedi vise od 2,5mil eura....preveliki su to novci i prevelik rizik....
  • Orc123
    5.1k
    Germanijak pak pise da je Satriano daleko od Dinama....mah
  • emilperska
    3.1k

    Kacavenda s tim koljenima vrijedi maksimalno tih 2 milje šta si i rekao, po meni i manje jer će bit još ozljeda sigurno, tak to ide (Pjaca). Stojković nije bio ta razina talenta, ali je odigrao jebenu sezonu za osmoplasiranu momčad, Dinamovac je i tu bi se generalno isplatilo i investirati po meni. Samo drugi je par rukava da davat 2,5 milje sad (po Šikiću i više) za igrača koji će bit rezerva Ivanušecu (ako ga ne prodamo),a na tim pozicijama imamo kao rezerve Marina i Rukavinu. Taj dio mi je sporan, on kao lijevo krilo bez nekih izlaznih transfera i otpisa kod nas, nema šta tražit trenutno. Može on igrat polušpicu, ali to nije to. A kupovat Stojkovića da igra desno krilo koje je igrao jednom u životu, nema smisla.
  • Orc123
    5.1k

    Slazem se, a i Stojke ne moze biti zamjena za Ivanuseca....moze se dovesti ako on ode pa dovest jos jednog iskusnog igraca....prevelika je razčika između loxe i Dinama, izmwđu HNL i Europe....niti Ivanusec, a ni Majer nisu bili instant pojacanja. Nema sanse da i Stojkovic to moze odmah biti a mi osim Ivanuseca i Spike nemamo postenoh krila. I ovako smo tanki sa krilima....
  • Yovitssa
    345
    Ja se bojim da, ako su istinita ova naklapanja da nemamo prebite pare (a sudeći po mrtvilu prijelaznog roka i propalim transferima - jesu), ne krenemo prodavati zvijezde debelo ispod cijene...
    Na primjeru Ivanušeca - spominjala se cifra 15+ mil, sad Feyenoord nudi 7, a mi bi kao 12. Kako smo krenuli, izvjesili smo cijenu tipa "daj 10 i vozi"... To mi se nikak ne sviđa.
  • Nino Bule
    11.5k
    spominjala se cifra 15+ milYovitssa

    Di i tko ? Ja ga ne bi dao ispod 15 ali trenutno na trzistu nikad necemo dobit za igraca kojem je karijera toplo hladno, ima 25 godina i 6 mjeseci dobre forme, zato ga i treba zadrzat. On je svakako jedan od onih koji se nema sta ljutit jer je "svoje odradio", klub ga je podrzo i forsirao kad je bio u najgoroj formi i jos 6 mjeseci ce morat pregrist zube i odradit.
  • Yovitssa
    345
    Slažem se sa svime što si napisao, ali njega sam dao samo kao primjer. Bojim se da Šutala ne prodaju za 15 mil ako netko ponudi, eto drugi primjer...
    A što se tiče ostanka Ivanušeca, netko je napisao da se njemu ide. A to je problem o kojem sam pisao na primjeru Petka - svi se ljutimo na Šimića jer mu ne da milju i 200k po sezoni, ali zanemaruje se činjenica da se njemu ne ostaje kod nas...
  • Nino Bule
    11.5k
    Bojim se da Šutala ne prodaju za 15 milYovitssa

    To su pizdarije, ako dođe netko s takvom ponudom jednostavno nece biti prodan, mozemo sad pisat gluposti citav dan al ne vidim poantu u tome
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.