• Ivdzo11
    4.2k
    problem je sto Lokomotiva trazi 4 mil za Stojkovica
  • Gelipter
    3.7k
    Tema Transferi više nije dovoljna... :eyes:
  • DrawTube
    4.9k
    Ovo je mila majka za podforum Dinamo na SNetu, da ligu prvaka osvojimo bile bi 3 slike i čestitke i odmah idući post o stojkoviću, friganu i lijevom beku
  • Gelipter
    3.7k
    znači treba još malo pojačati ovdje? :sweat:
  • superhik
    11.1k
    Ljudi, znam da su vrućine udarile, a samim time lijenost raste, ali prije postanja odvojite tridesetak sekundi i potražite temu koja je u skladu s time što želite napisati.
    Npr. Za Statut postoji tema za to. Za transfere ne vidim zašto treba pisati u ovu temu ako postoji tema o transferima.
  • Eduardo
    20.3k
    Maxime Bernauer je po Tironiju definitivno najveći gubitnik Dinamovih priprema. Uz njega su to još Štefulj i Vasilj. Kao najveće dobitnike navodi Petkovića, Sučića i Nevistića.

    Mene zanima ovako. Bez obzira koliko je plaćen, koliko vas je Bernauera prilikom dolaska smatralo pojačanjem ili mu je bar prišilo etiketu pojačanja? Uz onakav životopis smatrati 25-godišnjeg igrača pojačanjem za Dinamo je suludo. Još dolazi na poziciju gdje imaš dva Šutala (doduše jedan je rekonvalescent) i Perića koji je sasvim korektan u svojim prezentacijama. On i takvi mogu doći samo u statusu prinove ili popune kadra. Kakvo crno pojačanje? Isto mislim i za ovog iz Intera.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja sam ga smatrao prinovom, za sirinu i HNL. Dobra duga lopta koja bi trebala bit jedan adut u lomljenju protivnika. Prakticno zamjena za KTCovu ulogu prosle sezone.
    Ako nam ode tko od standardnih onda se mora dovest jace ime.
    Ovaj iz Intera mi je zamjena za Drmica koji bi mogao odletit u sklopu stednje. S tim da od njega imam veca ocekivanja jer dolazi jos uvijek kao potencijal, ajmo to tako reci.
  • vjeko1701
    8.5k
    Pa apsolutno prinova. Još sam onda pisao da nitno njega nije nazvao pojačanjem. Ako gledamo plaću vidimo da nije ni plaćen ko jedno.

    Meni on izgleda kao polivalentni defanzivni igrač dosta specifičnih karakteristika (kontrola lopte, build-up) koji je doveden da po potrebi popunjava nekoliko pozicija (stoper, zadnji vezni, možda i bek u slučaju nužde). Recimo nešto poput francuskog Franjića sa malo drugačijim karakteristikama prikladnijima Bišćanovom nogometu.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Može on pomoći protiv lošijih momčadi u ligi gdje napadaš cijelu utakmicu jer ima stvarno vrhunsku loptu.

    Obrambeno može još narasti. Uvjeren sam da će ga Bišćan dovesti do levela gdje može pomoći.

    Satriano je vjerojatno zamjena za Drmića. Iznenadilo bi me da nakon prelaznog roka tu budu Petko, Satriano i Drmić.
  • vjeko1701
    8.5k
    Pa to, kad napadaš gustu defanzivu može biti build-up stoper. Kada si ti jako defanzivan, može biti zadnji vezni uz Mišića ili defanzivni bek koji može s svoje polovice uputiti duge lopte.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Filip Benkovic izgleda potpisuje veceras za Trabzon.... Okomio se Beli izgleda na Dinamovce
  • Nino Bule
    13.8k
    Nek da neku ponudu za kulenovica, poslat cemo mu i menala u paketu
  • Patak
    2.9k
    Čekaj prvo da vidimo jel taj Satriano razina Kuleta ili Menala ili ispod.
  • Nino Bule
    13.8k
    Nemamo sta cekat, dolazi na posudbu i ulazi sa klupe, ako zadovolji ostaje ako ne dolazi drugi, kule i menalo su za dinamo svoje odigrali
  • Patak
    2.9k
    Je, samo najvažnije utakmice su pred vratima, nema baš vremena za isprobavati previše opcija i igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.