• Jurki
    8.7k
    “ Brkljača bi trebao otići na posudbu. Kao nova, moguća destinacija spominje se slovenski prvoligaš Aluminij Kidričevo, a taj bi 'deal', pak, mogao biti dio šire priče. Naime, u Maksimiru se ozbiljno razmišlja da upravo Aluminij postane nova Dinamova filijala, kao što je to, primjerice, Radomlje Hajduku. Dinamo i Aluminij već razgovoraju o toj ideji, a hoće li se ona i ostvariti, vidjet ćemo”

    Germanijak

    Na stranu posudba Brkljace (koja ce mu dobro doci), ocito se KONACNO nekaj pokrenulo po pitanju nase filijale di bi nasi klinci igrali seniorski nogomet.
    Ajde valjda bu nekaj od toga.
  • Šteco
    530
    Menalo uopće ne košta puno za ono što donese, a donese energiju, lani nas povukao protiv Škupija i generalno bio dobar na otvaranju sezone, zabio gol na Bišćanovom debiju u suludo važnom preokretu protiv Lokomotive...rotacijski igrač koji nema problema s tom ulogom..San Lorenzo

    Ja bi više probao Emreliju dati šansu. No to je neki moj dojam, jednostavno mi Menalo nije legao.
    radije bih prodao Špikića, doveo pošteno desno krilo i držao Menala na klupi.San Lorenzo

    Prodaja Špikića i dolazak poštenog desnog krila bi bilo idealno. Onda bi ostanak Menala mi imao smisla, jer Emreli ne bi bio zadovoljan s rotacijom. Zato sam i napomenuo da bi tako odradio samo u slučaju da nema dolazaka/odlazaka.
  • Nino Bule
    11.5k

    Veliko je pitanje da li nema problema sa svojom ulogom, on je ovu zimu htio u izrael ali mu je cacic spustio rampu, valjda jedini igrac kojeg nije pustio
  • Neki tip
    19.3k
    valjda jedini igrac kojeg nije pustioNino Bule

    I onda ga zakucao na klupu. Ni kao zamjena nije baš ulazio. Doduše, kod Čačića nitko nije ulazio kao zamjena. :lol: Kako bilo, nefer potez.
  • Tundra
    518
    Menalo je meni strašno dragJuznjak

    Simpatičan je bio na futsalu među navijačima, ali nemojte zaboraviti da je Menalo tovar isto kao i Špikić.
  • Zagi
    5.1k
    Menalo (bar bio) je ali Špika?
  • Nino Bule
    11.5k
    Glupe price, molim ako je moguce da se ne raspise sad par strana na tu temu, eno 1.hnl tamo o hajduku i tovarima
  • DrawTube
    3k
    onda mi je simpatičniji taj tovar od 10 purgera u rosteru
  • Zagi
    5.1k
    Ne vidim iz intervjua da je tovar.
    Nebitno uostalom.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Po čemu je Špikić tovar? Jer je bio ko klinac u Hajduku?
  • Sajla
    3.5k
    Špikić: "ovdje imam dojam da i čistačice žive za uspjehe kluba, da im je stalo da bude što bolje. U Dinamu to baš i nije slučaj, tamo ljudi dođu, odrade svoj posao, i to je to"
    a 4 godine kasnije i mi sami govorimo i pišemo isto to - primjer s godišnjim kartama i kako (ni)je sve oko njih iskomunicirano dovoljno govori.
  • Neki tip
    19.3k
    Šizofreno je to uvijek oko Dinama bilo.

    U klubu Mamić, kritiziramo na sve strane. Kritizira netko tko nije "mi", odmah branimo klub premda je rekao istinu, od koje inače ni sami ne bježimo.

    Normalno je to. Da si i u svađi sa ženom, ako ti je netko drugi blati vratom bi mu zavrnuo.

    Ako ti kritiziraš, to je uvijek iz ljubavi i jer želiš da bude bolje, ako netko drugi, to je napad na ono(g) koga/što voliš.
  • SAS1987
    13.5k
    Aluminij postane nova Dinamova filijalaJurki

    Klub sa jakim sponzorom (Talum), jednom od najboljih mladinskih skola u Sloveniji, jako dobrom infrastrukturom (4 ili 5 dobrih terena, + "stadion" koji je minimalan al im više ne treba). I cca jedan sat avtom od Zagreba. Super odluka ako prođe.
  • Patak
    2.2k
    Koliko ima Menalo golova/asistencija po minuti igre? Imam osjećaj da je dobar po tom pitanju, iako nemam točne podatke. Nevezano na to, meni je drag igrač, pristojan, ne žali se na ulogu u ekipi. Ja bi ga svakako zadržao u ekipi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.