• blueboy
    140
    Koliko ima Menalo golova/asistencija po minuti igre?Patak

    154 min za G/A
    Ukupno ima oko 620ak minuta ove sezone u hnlu
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako kolega misli na ukupne brojke u Dinamu, to bi bilo

    -2651 minuta
    -11 golova
    -7 asistencija
    -147 min za G/A
  • NORTE
    11.5k
    Trofej na svom terenu se jednostavno mora osvojit, posebno jer su ovi bez Livaje po svemu dosta loši, uostalom bez njega su dobili samo nekog niželigaša u kupu...

    U ligaškoj ih je isto važno dobit da se odmah malo odlijepimo i stvorimo si dobru atmosferu za početak sezone, dok bi se njima onda stvorio problem ako (bez odgoda tekmi zbog Europe) kiksaju protiv Rijeke ili Osijeka.
  • Sava Krpa
    294
    slažem se. Menalo kao takav nemali broj puta donio željenu svježinu svojim ulaskom a nikad nije prigovarao zbog broja minuta koje je igrao niti zbog činjenice da kod Cacica nije bio starter skoro pa nikad.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    jebote ove brojke izgledaju skroz nelose
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne sviđa mi se Sesvete kao filijala jer su tu Mamićevi ljudi.
    Bez obzira sto sam iz Sesveta
  • NORTE
    11.5k
    Priča se o dovođenju 2-3 igrača (ne tako dovno se spominjalo 5-8), a istovremeno i o prodaji najboljeg što imamo kojekakvim Turcima i Nizozemcima...

    Nimalo mi se ne sviđa ovo s Ivanušecom, pristajanje i na nižu cifru odštete da se ide na ruku igraču koji igra krilo u prvoj postavi repke.

    Dovodi se napadača Empolija koji je u 31 tekmi zabio čak 2 gola da valjda zamijeni odlazak napadača Hrvatske koji trpa Brazilu i Nizozemskoj...
    Možda je baš pojačanje, ali statistika ne blista.

    "Tek" je 8.7. i ništa još nije ni odrađeno, ali ne izgleda mi obećavajuće cijela ova priča. Očekivali smo jači dinamo, ali ništa ne govori da će to tako biti, naprotiv.
  • Armagedon13
    959
    Priča se, pa stalno se nešto priča .A što se tiče napadača,sjećaš li se koliko dugo gol nije zabio Petković kad je došao kod nas
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Znas li da smo do danas prodali vec Livakovica,Sutala,Petkovica,Ivanuseca,Baturinu i doveli nekih 30ak igraca vec?
  • blueboy
    140
    Priča se o dovođenju 2-3 igrača (ne tako dovno se spominjalo 5-8), a istovremeno i o prodaji najboljeg što imamo kojekakvim Turcima i Nizozemcima...NORTE

    Kao da je bitno tko je kupac, svaki igrač ima svoju cijenu.

    Dovodi se napadača Empolija koji je u 31 tekmi zabio čak 2 gola da valjda zamijeni odlazak napadača Hrvatske koji trpa Brazilu i Nizozemskoj...NORTE

    A sjeti se sa kakvom je statistikom došao Petković u Dinamo...
  • LovroZG
    1.3k
    Ma ko priča o "prodaji najboljeg što imamo kojekakvim Turcima i Nizozemcima..." Novinari koji znaju iznos transfera dok ponuda još nema? Novinari koji jedan dan pišu da nema upita, a drugi da ima pregovora?

    Volio bi i ja da smo doveli više igrača, al ajmo ne (opet) dizat histeriju na temelju novinskih napisa. Niko nije prodan i to je dobro za sada. Pojačanja i popune nisu još tu, osim Bernauera, al reklo bi se da se radi na tome kad nas i strani, ozbiljniji novinari povezuju s mnoštvom igrača.

    Treba dat vremena Šimiću, ne zato jer mislim da je savršen i da će nas odvest u neviđene visine nego zato što je tu i što ne može sve odradit u par tjedana. Ljeto 2018. nije nešto šta se može sam tak napravit. Pogotovo ak uzmete u obzir da su tad igrači koje smo dovodili bili prihvatljive cijene, a sad kad bi se doveli Frigan i Stojković ko šta se onda dovodilo Majera, pizdilo bi pola foruma na iznos koji smo platili.
  • Patak
    2.9k
    Mi smo prodali Franjića za 6+ milijuna, da sad dovedemo Frigana i Stojkovića za neku razumnu cijenu to su skoro sigurne oklade da će se razviti u reprezentativce i biti novi Ivanušec ili Majer...dakle nositelj Dinama za godinu dvije.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne postoji sigurna oklada, pogotovo frigan za 5 milijuna, to je bas suluda cifra za igraca za pola godine dobrog nogometa
  • CrniJack
    49
    Frigana ne, ali Stojkovića obavezno moramo dovest.
    Uložiti 3,4 m€ je skoro pa sigurna investicija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.