• Robi T
    230
    Ovo sam jutros dobio na w'app.
    Gledao sam na stranicama MAX SPORTA ali još nikaj nije objavljeno.
    Vidjet ćemo za 9 dana.
  • Vučko53
    172
    Nebo i zemlja u odnosu na onu sramotu od prosle godine. Nadam se da su slzubene.

    Ako nisu i samo su privatan rad, onda dodatno pokazuju koliko produkciju i nositelje prava zapravo boli briga za sve osim samog prijenosa.
  • DrawTube
    3k
    Grafika je top, malo mi baca na belgijsku ligu
  • marcio amoroso
    32.4k
    Biscan kaže da želi imati u kadru 22-23 igrača plus trojicu mladih. Trenutno nas je 33. Mislim da od sutra ili od vikenda neki ne nastavljaju sa prvom momčadi. Koji su prekobrojni?

    Livaković, Nevistić, Zagorac, Mandić
    Ristovski, Moha
    Šutalo, Šutalo, Perić, Perković, Bernauer, Gurlica
    Ljubičić, Bočkaj, Štefulj
    Mišić, Bulat, Baturina, Krdžalić, Sučić, Vrbančić, Lukanić, Soldo
    Ivanušec, Špikić, Emreli, Menalo, Marin, Topić, Rukavina
    Petković, Drmić, Barišić

    Po meni su višak Mandić, Gurlica, Štefulj, Lukanić, Soldo, Marin, Topić i Barišić
  • San Lorenzo
    11.6k
    Krdžalić i Vrbančić će vjerojatno na posudbe...za Topića vjerujem da ostaje, neznam tko će drugi biti backup za Špikića, ako ne on.
  • Krizy
    36.2k
    Gurlica bi mogao u Zrinjski na posudbu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Krdžalić i Vrbančić će vjerojatno na posudbeSan Lorenzo

    Osmica koju je dobio Krdžalić mi nekako sugerira da će on dobiti mjesto u kadru. Vrbančić mi je top i najbolji od tih mladih.

    neznam tko će drugi biti backup za Špikića, ako ne on.San Lorenzo

    Emreli i Menalo.
  • OsamŠest
    2.6k

    Po meni još dvoje ili troje s popisa otpada.

    + naravno eventualni odlasci nekih stožernih igrača

    Jedno 13 igrača s popisa + 5 novih.. Vjerujem da ćemo sezonu iznijet s nekih 25 igrača u kadru.
  • Ivdzo11
    3k
    lcca8xfl4r9n1sjx.jpg
    Što bi neki rekli " spreman ko puska"
  • Nino Bule
    11.5k
    Vrbancic ide u juniore i na dvojnu, krdzalic i sucic bi mogli ostat u kadru, topic, gurlica,lukanic, soldo i barisic posudba, mislim da ce probat i naci kupca za menala i stefulja probat poklonit negdje
  • Mr Anderson
    5.4k
    Prodajemo Menala, Štefulj gratis.
  • Neki tip
    19.3k
    Ispada da ste svi sigurni da Rukavina ostaje u kadru?

    Prije bih tipovao na ostanak Topića u kadru, nego Rukavine.
  • Šteco
    530
    Biscan kaže da želi imati u kadru 22-23 igrača plus trojicu mladih. Trenutno nas je 33. Mislim da od sutra ili od vikenda neki ne nastavljaju sa prvom momčadi. Koji su prekobrojni?

    Livaković, Nevistić, Zagorac, Mandić
    Ristovski, Moha
    Šutalo, Šutalo, Perić, Perković, Bernauer, Gurlica
    Ljubičić, Bočkaj, Štefulj
    Mišić, Bulat, Baturina, Krdžalić, Sučić, Vrbančić, Lukanić, Soldo
    Ivanušec, Špikić, Emreli, Menalo, Marin, Topić, Rukavina
    Petković, Drmić, Barišić
    marcio amoroso

    Osobno bi popis skratio za: Mandić, Gurlica, Lukanić, Soldo, Menalo, Rukavina, Barišić. S tim da bi većinu posudio, dok bi npr. Menala prodao pošto-poto.

    Naravno, puno toga ovisi koga se pikira za kupovinu, ali da sad moram odabrati tko od ovih ostaje bez dolazaka/prodaje, to bi bilo to.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Menalo uopće ne košta puno za ono što donese, a donese energiju, lani nas povukao protiv Škupija i generalno bio dobar na otvaranju sezone, zabio gol na Bišćanovom debiju u suludo važnom preokretu protiv Lokomotive...rotacijski igrač koji nema problema s tom ulogom...radije bih prodao Špikića, doveo pošteno desno krilo i držao Menala na klupi.
  • Juznjak
    3k

    Slažem se. Menalo je meni strašno drag, čovjek odiše nekom dobrotom, a i moj je Hercegovac pa i to daje na težini. :lol: Međutim, i on i Špikić su igrači koje mogu gledati nekih pola sata i onda gubim strpljenje i živce. Još bi dodao da je dao i gol protiv Lokomotive u prvom kolu za pobjedu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.