• Zagi
    7.8k
    Martín Satriano is close to being a new Dinamo Zagreb player on loan but with a purchase option, in turn Inter would have the option to play him off.blueboy

    in turn Inter would have the option to resign him
    bi bio precizan prijevod

    Ne vezano za ovog igrača specifično, kakvo nam je mišljenje o ovoj opciji?

    Ja to tumačim kao:
    posudba uz opciju kupnje za 3-3.5 m eura ali uz klauzulu da ako zbilja eksplodira, Inter ga može otkupiti za 7.

    (brojke su izmišljene i prate vrijednosti na TM koje su upitne)
  • Laugreano
    2.5k
    Ovisno koliko ona iznosi. U ovoj situaciji 10m bi bilo sasvim prihvatljivo
  • Captain America
    17.7k
    Imamo u unutarnjim rezervama najbolji primjer kolko je teško napadačima u Italiji. Sigurno su tolki klubovi imali dobar razlog što su se motali oko njega. Nek bude ko Henriquez prvu sezonu, bit će bomba.

    Samo se nadam da ovaj buyback Intera nije za neki smiješan iznos ako ga uopće dovedemo.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak ispadne (pre)kvalitetan, to bi značilo da smo ga besplatno posudili na godinu dana i još dobili neke pare za njega. Financijski OK, al to znači da za godinu dana opet moraš tražit nvoog igrača jer ovaj kojeg si doveo već odlazi.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Naš otkup 3-4
    Njihova opcija 8-10
    Tako nešto bude.
  • Zagi
    7.8k
    Ak ispadne (pre)kvalitetan, to bi značilo da smo ga besplatno posudili na godinu dana i još dobili neke pare za njegaLovroZG

    I to kaj veliš. win-win za nas
    Iako više preferiram dugoročno slaganje momčadi (pre)kvalitetan igrač nikako ne može biti na odmet.
  • Juznjak
    3.8k
    Vi koji malo više pratite i bolje znate, kakve budu cifre kod tih buyback opcija? Bilo bi logično kad bi to bile neke cijene koje su dosta više od realnih u tom trenutku. Tako da se slažem da bi bilo dobro da je minimalno 10m
  • Zagi
    7.8k
    Bome za ovu opciju buyback nakon posudbe uz opciju otkupa prvi put čujem.
    Nikad jednostavno s talijanima.
  • Laugreano
    2.5k
    Pa to i mi imamo sa Duvnjakom u istri i vjv sa Jankovicen.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak dobro shvaćam, to vam zapravo nije prava buyback klauzula tak da ste možda malo preoptimistični s ciframa. Ovdje se vjerojatno radi o opciji da Inter, ak poželi, može odma "poništit" opciju kupnje koju mi iskoristimo tako da uplati nešto veću cifru koja je isto fiksirana u ugovoru. Nešto tipa, mi iskoristimo opciju otkupa za 4M, a Inter onda ima tjedan dana da nama uplati 5M i vrati is igrača.
  • Zagi
    7.8k
    Drugo je sa Duvnjakom. On nije na posudbi nego Istrin igrač s buybackom.
    Ovog bi mi posudili, pa otkupili pa bi postao naša verzija Duvnjaka.
  • Armagedon13
    959
    Čavlina u Lokomotivi je najbolji primjer,otišao besplatno,ako se proda dijeli se 50-50,mi ga možemo vratit za 0,5M
  • Jurki
    11.8k

    Deni Juric razmislja o povratku u Australiju.. Deni sretno
  • Lynx17
    4.1k
    Postoji i takozvani "right of first refusal", gdje Inter samo bi trebao ponuditi iste novce kao sto je drugi klub (u slucaj da Dinamo prihvati tu ponudu).
  • Krizy
    43.9k
    Svakako ćemo morati početi više ulagati.
    Po koeficijentu smo šesti klub izvan liga petica a po uloženome u transfere u zadnjih 5 godina smo 31. klub izvan liga petica.
    Pokazatelj kako dobre igrače izbacujemo ali trebat će više i ulagati. Vidjet ćemo jel ovaj smjer dobar, kupovati od najbogatijih koji imaju opciju otkupa nazad.
    Također, kao što je Marcio već par puta pisao po posjeti i stadionu nismo ni u 200.
    Puno posla je pred novom upravom, nadajmo se da ćemo nastaviti napredovati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions