• keppi
    209
    Oporavljeni Boško Šutalo bi za nas bio veliko pojačanje. Nadam se da će mu stanje, makar postupno ići na bolje te da će uskoro biti potpuno fit.
  • Sajla
    5.1k
    glupo je i meni i dalje drviti po temi "lijevi bek", ali ne slažem se s tezom "nismo ga nikad ni imali, pa nam ne treba ni sad". ne znam za druge, ali barem ja imam očekivanja od novih ljudi da naprave iskorak. ne očekujem da se dovede novog Paola Maldinija ili Roberta Carlosa, ali nekoga kome je to primarna pozicija i tko to može korektno i pouzdano odigrati se valjda može naći. a možda i ne može ako to toliko dugo traje :) ja svejedno to i dalje želim, ali neću ako se to ne dogodi pljuvati po ekipi. te moje želje i očekivanja su odraz povjerenja i pozitive, a ne da prigovaram Šimiću i timu. traženje tog l.beka od njih je kao da nekoga pošalješ izvesti penal - vjerujem da to može, ali ako fula, jbg, dogodi se.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ono što bismo svi mi htjeli od lijevog beka ne košta milju i pol ili 2 koliko bismo maksimalno htjeli dati.

    Lovu veću od te daješ eventualno za nekog napadača, krilo, pa i plemenitog veznjaka, ali dobro, ovo zadnje znamo "proizvesti" bolje od svega.

    Razumljivo mi je da se teško odlučiti dati, štajaznam, 3.5 milijuna za lijevog beka i opet nisi siguran da nije neki moubandje u pitanju.
    Neki tip

    Bravo :clap: :clap:
  • The Undertaker
    5.5k
    Mi lijevog beka nemamo toliko dugo da smo lagano mogli proizvesti barem dvojicu. Da smo ih našli u pionirima sad bi bili taman.
  • Šteco
    686
    glupo je i meni i dalje drviti po temi "lijevi bek", ali ne slažem se s tezom "nismo ga nikad ni imali, pa nam ne treba ni sad"Sajla

    Nitko nije rekao da nam ne treba jer ga do sada nismo ni imali. Nisam vidio da je to iko igdje napisao.

    ali nekoga kome je to primarna pozicija i tko to može korektno i pouzdano odigrati se valjda može naći. a možda i ne može ako to toliko dugo traje :)Sajla

    Mislim da svaki igrač koji bi korektno i pouzdano pokrio tu poziciju za našu razinu igrački i platežno, je na radaru i drugih klubova. Tu onda i klubovi i igrači kalkuliraju. Novi ljudi su u klubu zapravo jako kratko, od SD, do trenera, mislim da samo treba strpljenja.

    Teško je naći kvalitetnog lijevog beka za razinu koja nama treba. Vjerujem da se zato i dugo važe oko kupovine.Šteco
  • Eduardo
    20.3k
    Mi lijevog beka nemamo toliko dugo da smo lagano mogli proizvesti barem dvojicu. Da smo ih našli u pionirima sad bi bili taman.The Undertaker

    Kad bi bar bilo tako lako proizvesti igrača za poziciju koja ti treba. Možda bi isto uspjelo i ovima u košarci s pozicijom playmakera, kroničnom boljkom hrvatske košarke.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kaže twitter ovako:

    × Petkovic's salary demand is around 2 million Euros, Trabzonspor is trying to reduce this salary. Dinamo Zagreb, on the other hand, does not accept the transfer fee in installments.

    hahahah
  • The Undertaker
    5.5k
    Igrače proizvodimo čitavo vrijeme. Kako napravimo plemenitog veznjaka i stopera? Stavi jednu ili dvije generacije najbolja krila na bekove pa ćemo viditi rezultat.
  • Sajla
    5.1k
    Nitko nije rekao da nam ne treba jer ga do sada nismo ni imali. Nisam vidio da je to iko igdje napisao.Šteco

    istina, nigdje to eksplicitno ne piše. to je problem pisane komunikacije na forumima jer često dodajemo značenje "između redova" kojeg možda nije bilo u mislima onoga koji piše, a fali onaj dio neverbalne komunikacije kojeg imamo kad smo skupa za stolom s hladnom pivicom/gemištom u rukama :)

    eto, ja sam protumačio ono "koliko dugo nam fali LB i s kim ste uopće bili zadovoljni u zadnjih 15 godina" na pogrešan način, ali vidim da smo na istoj valnoj duljini. ako ne dođe - snaći ćemo se. ne treba biti negativan, nervozan i svađati se oko toga, ali svi se slažemo da bi bilo dobro da se pojačamo na toj poziciji.
  • Eduardo
    20.3k
    pa nije LB bez vraga najdeficitarnija pozicija svjetskog nogometa. Da to u praksi ide tako lako ne bi i drugi klubovi muku mučili s istim problemom. Zašto bi se zaustavili na beku? Idemo proizvesti i jednog golgetera i njih nam fali zadnjih godina.
  • The Undertaker
    5.5k
    Golgeter se rađa a bek se proizvodi. Ako je Juranović postao bek onda može svatko. Samo što mi to ne znamo.
    Otkad je bek najdeficitarnija pozicija?
  • Eduardo
    20.3k
    Golgeter se rađa a bek se proizvodiThe Undertaker

    Ima istine u tome.

    Ako je Juranović postao bek onda može svatko.The Undertaker

    Ako ti tako kažeš.

    Otkad je bek najdeficitarnija pozicija?The Undertaker

    Konkretno pričamo o lijevom beku. Rekao bih da je to već dugi niz godina pozicija na kojoj je najteže pronaći vrhunskog igrača ili da kažem ovako - broj vrhunskih lijevih bekova je u debeloj manjini u odnosu na broj vrhunskih igrače koji pokrivaju sve druge pozicije. Za svaku poziciju ćeš prije pronaći dostupnije i kvalitetnije rješenje nego za poziciju lijevog beka.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Aluminij bi nam mogao postati filijala .....

    Brkljaca upravo tamo ide
    Gurlica -----> Bravo
    Lukanic ------> Sesvete/Šibenik
    Vrbancic-----> ostaje u juniorima (po potrebi prva momčad)
  • LovroZG
    1.3k
    Ako je Juranović postao bek onda može svatko.The Undertaker
    Juranović je posto bek nakon 3-4 godine nerezonskog mrcvarenja na toj poziciji isključivo zato jer je kvalitetan i radišan igrač i moro je isplivat. Forsiranje najboljih krila na beku bi samo smanjilo šansu da ti igrači postani dovoljno dobri za prvu momčad.
  • Neki tip
    21.3k
    Moj malac ima 11 godina, strpite se još 6, 7 za vrhunskog lijevog beka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions