• Ivdzo11
    4.2k
    Ekipa se tek sutra vraca iz Slovenije.... Subota ili pocetak tjedna se vjejr ocekuju neka dogadanja
  • nwankwo646
    342
    Nevjerojatno je da netko ne odluči sada iskrcati 15 mil na pojačanja, makar uz 4 kredita. Naslov prvaka ove godine donosi vječno ligu prvaka. Ako stvarno dovedu Perišića, Hajduk ide all in na to.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Oni ce i ici all in... Ali nemaju pribijene... Čekaju transfer Vuskovica koji je trebao ici u PSG ili premier league za 10+.... Al dosla ponuda Salzburga 6,5mil...on bi u Salzburg a Hajduku se ne svida ponuda.... Tako da vjejr ko i mi cekaju da lova dode
  • Jurki
    11.8k
    Naslov prvaka ove godine donosi vječno ligu prvakanwankwo646

    Po kojoj to teoriji naslov prvaka u sezoni 2023/2024 donosi vjecno ligu prvaka? Ako cemo svake godine morati igrati kvalifikacije?

    Istina je da ulazak u lp 2024 donosi vagon eura i primat nama u Hr, i to je jedini benefit.
    Svake godine cemo ju morati izboriti kroz kvale
  • nwankwo646
    342
    Zar mi po onom koeficijentu i renomeu ne bi trebali izravno? Ili vrlo blizu tome da bude izravno?
  • nwankwo646
    342
    Oni, uz ostalo, Perišiću mogu obećati da mu ide sav profit od majica s njegovim likom... A toga će bit...
  • criticus
    2.3k
    Kakav crni all in... Neće Perišić doć kod nas on je tovar. Neznam zašto ga spominjete.

    Lipo zvuči ta romantika da ti dođu bivši igrači, ali Dinamo je nadiša to davno. Nismo više klub kojem može pomoć raspali Jens Nowotny, a nismo još dovoljno jaki da zadržiš legendu cilu karijeru (čast izuzetku 5). Al sad kad budemo konstantno u Ligi prvaka doće i to. Martin Baturina će se umirovit sa 37 i "milijun" nastupa za Dinamo, džaba spominjete milijune tu.
  • Jurki
    11.8k
    Mi gubimo veliki koeficijent sljedece sezone (prva Bjelicina sezona) 17.000 ak se sjecam to tek treba obraniti ove sezone ak je ikako moguce. Ako ne obranimo taj koeficijent padamo na ljestvici..
  • Jurki
    11.8k
    kakve veze ima Perisic s ligom prvaka sljedece sezone?
  • nwankwo646
    342
    Moja poanta je, a to je općepoznata činjenica, ko se domogne lige prvaka slijedeće godine, čekaju ga vedra vrimena.
  • nwankwo646
    342
    pa nije li je hajduku lakše doseći s njim???
  • Jurki
    11.8k
    nebi ja bas to nazval ne znam kakvim blagostanjem.. jer ako cemo htjeti biti i dalje konkurentni.. morat cemo i dalje poslovati ovak kak i do sad.
    Racunaj da ce zbog toga doci jos do povecanja cijena nogometasa, vece place i ta ako ne sva zarada ti bu otisla na nogometnu inflaciju.
    Npr kupili smo Maxima za 1,5 milja.. za dve - tri godine za isto takvog Maxima bumo morali dati 2,5-3 milje (te kvalitete igraca).
  • nwankwo646
    342
    Pa bolje bit u situaciji da si standardan u ovoj LP i da igrače plaćaš 3 umisto 1,5 za conf league i još ti se takvi sami nude na vagone. Ova HNL je najbitnija u povijesti i treba ići all in.
  • Jurki
    11.8k
    imas temu Hnl.
    A ovo je tema transfera Dinama.
    I ne kuzim zkj uopce spominjes tog tovara i tu raspalu sirotinju?
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Ma zasto stati na 15 idemo na 50,pa i na 100 ako treba. Nikakve garancije nema da cemo iduce godine igrati LP, treba biti pametan i odigrati ovo ljeto pametno do kraja.

    Evo daj mi primjer koga bi ti doveo za 15 milijuna?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions