• Efes Pilsen
    8.4k
    Nije tu pitanje samo fizicke spreme, tu je vece pitanje motiva. Modrica vuce zelja za jos jednom LP, ne znaci mu lova vise nista jer odbio je saudijske milione, ne znaci mu HNL, samo reprezentacija i Real.
    Nasi su svi osvojili s Dinamom sta se da osvojit, donjeli su klubu i lovu i rezultat. Kad bi mi imali neku stvarno ozbiljnu ekipu i najavili lov na titulu EL il sta ti ja znam pa se eventualno probudi neki dodatni motiv onda ok.
    Da se Krama vuce po terenu, igra na rolicu - dvije zvao bi se Tolic, a to je eto fizicki spremni nemotivirani Krama.
  • BBBaranja
    2.6k
    Zaboli me ona stvar oce im doci Perisic ili ne..
    Fokusirajmo se na nas,zazivamo pojačanja,mrgudamo stalno..a zapravo bio bi najsretniji da nikog ne dovedemo,to bi valjda značilo da nas niko neće ni napustiti od glavnih igrača..
  • Yovitssa
    663
    Na žalost, mislim da je prošlo vrijeme nogometne romantike, gdje bi se igrači vratili da zaključe karijeru u klubu u kojem su stvorili ime. Jednostavno je danas previše (arapskih) klubova koji će jednom Modriću i u pedesetoj ponuditi ugovor koji mi možemo sanjati.
    Izuzetak su bivši igrači Hajduka (i ja Hajduku zavidim na tome kao i kolega iz par postova prije) koji jednostavno na neki čudan način motiviraju svoje igrače da dođu pa tako realiziraju naizgled stvarno nerealne transfere.
    Ali kao što sam spomenuo u uvodu, sve bude manje takvih transfera jer ili se pojavi klub iz Kine ili klib iz Emirata i ode Lukica tamo,..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pa dobro, nećeš takvog igrača dovest, ali ako vidiš da u njemu ima motiva, da je želja velika, naravno da će nam oni i s 35 bit od velike pomoći.

    Dovedeš onog kojeg ti paše i koji ti treba, vrlo jednostavno
  • Fanboy
    2.6k
    A tko je njima došao iz "ljubavi" iz jačih liga? Njima dolaze igrači se okoristiti sa klubom, umirovljeni Subašić, polomljeni Kalinić itd.
    Livaja je igrao u Grčkoj, ne u ligama petice kada se vratio.

    Imate Maldinija, Gerrarda, Tottija od legendi koje su ostale privržene klubu, no to su top klubovi i oni su tamo bili legende uz vrhunske plaće. Većina se busa u ljubav do prve zamamne ponude.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    cudan nacin = nedostatak trofeja. Stvori se kriticna masa, iscekivanje, psihoza. Pa i kod nas si imao famozno proljece pa se uzimalo Simunica, Kovaca, Biscana, Simica, Butinu, Balabana da nas povedu do sna. Na kraju nas poveo posten trener s karakternom, radnom ekipom i disciplinom.
  • Orc123
    8.1k
    Fucka mi se za njih ali bore se i bez para pokusavaju nesto i realno bit ce konkurentni. Mi moramo gledati samo sebe jer nama bi trebao biti cilj da napravimo iskorak u europi. Za to je potrebna nadogradnja momcadi....
  • Zagi
    7.8k
    Kad bi mi imali neku stvarno ozbiljnu ekipu i najavili lov na titulu EL il sta ti ja znam pa se eventualno probudi neki dodatni motiv onda ok.Efes Pilsen

    Lijevi bek, desno krilo i Kova i eto ti momčad za osvajanje EL.
    Nismo mi baš toliko daleko.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    ako zadrzis Livakovica, Ivanuseca, Sutala, Petkovica, Baturinu. To ce opet kostat, kad njima das trazit ce i drugi jer jbg nasi igraci u prosjeku imaju oko 150 nastupa za klub..
    Nije to bas realno.
  • Patrik11
    164
    Nije mi jasno kako još niko nije ponudio 20 miliona za baturinu mozda nema atraktivnost u igri kao guler ali definitivno bi vise pomogao u igri od njega u bilo kojem timu sve mi djeluje da ce zavrsiti kao dele ali
  • miro
    4.4k
    Baturina će, ako Bog da i zaobiđu ga ozljede, bit prvi preko 30 milja
  • Zagi
    7.8k
    20 miliona za baturinuPatrik11

    glatko odbijanje
  • Nino Bule
    13.8k

    Vjerovatno jer kad bi se raspitivali oko njega, tipa arsenal sto se pricalo, vjerovatno bi se porucilo ili da nije na prodaju jer ga se zeli zadrzat bar jos godinu dana ili trazilo da nas izuju iz cipela sto je njima signal da traze dalje, ovo je naravno samo pretpostavka jer mali ocito nije dosegao svoj vrhunac u dinamu i nema ga smisla jos prodavat
  • Maximo
    526
    Od tolko najava početkom tjedna stvarno nećemo nijednog igrača dovesti ovaj tjedan...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Uopce se ne sekiram. Mediji pale, samo lagano, nemojte se paliti kao juznjaci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions