• Mr Anderson
    8.3k
    Ako dovedemo sva potrebna pojačanja, neki više neće imati o čemu pisati na forumu pošto ih ništa drugo ne zanima osim transfera. Dok nitko nije prodan, mislim da je ekipa OK.
  • Orc123
    8.1k

    Ali je bolje kad se ima para pa onda mozes platiti vecu odstetu nego da nemas para ili imas manje pa mozes platiti manju ili nikakvu!? Prodavat ce se uvijek....i Ajax, Benfica, Porto prodaju igrace samo ne za kikiriki...i mi kad bi se digli i bili redovni clan LP i mogli kupiti bolje igrace bi prodavali za vise...logicno je....ako ce odstete biti vece, onda ce i odstete za tvoje igrace biti vece...da nam primat u hnl mora biti prioritet mora jer bez njega nema ni kvalifikacija za LP. I realno nama je sada 10 puta jednostavnije uc u LP nego peije 7-8g....ako nastavim tako dalje bit ce tako dugorocno...a da nam sljedeca LP mors biti prioritet, mora. Ogromni su novci u igri i sad nije sezona za stednju i rezanje i stezanje remena, pogotovo ne jer ocekujes oko 100mil eura peihoda u blizoj buducnosti, i to nije napumpano vec realno.
    Uđeš sljedece godine u LP i osigurao si budjet , nemas nikakvu potrebu nekog prodat za kikiriki jer si financijski miran...eto to si osigurao sa sljedecom LP.
    A ako slucajno napravis neki top transfer to ti je extra profit. Ima logike ja mislim....
  • nwankwo646
    342
    Za 15 mil bi dovea igrače koji se mogu dovesti za taj budget, više ih je nego za ovaj posudba za sitno pa možda otkup. Samo kažem, moje mišljenje, u ovoj sezoni ne treba biti ovoliko oprezan (ako Šimić i ostali stvarno jesu).
  • Ivdzo11
    4.2k
    1cv4caun9q00y0de.jpg
    Evo kakvo je stanje dogodine....
  • Ivanmtk
    1.1k
    naslov prvaka donosi vječno LP, ali samo nama. Njima naslov prvaka s njihovim mizernim koeficijentom ne donosi ništa. Moraju proć četiri pretkola od kojih su u svakom ne nositelji.
  • nwankwo646
    342
    Nama donosi vječnu LP, figurativno, a njima donosi to da je nama odnosi :)
  • Orc123
    8.1k

    Tako je, sam kaj to nama treba biti najmanja briga, mislim na njihov koeficjent...Nama bi bila velika briga da sad nedaj Boze izgubimo prvenstvo. Necu to ni zamisliti .... I to se ne moze dogoditi osim ako cemo saminsebi pucati u nogu s nekim losim potezima .... Vejrujem da smo toliko pametni da to ne napravimo.
  • San Lorenzo
    16k
    Od transfera ne očekujem ništa, jednog def. veznog da igra u paru s Miškom i to je to...završnica sezone i pripreme su mi dovoljan hint da shvatim što se namjerava s Ljubom...veza Miško, ?, Baturina, Sučić, Bulat, po potrebi Ljubo, a vjerujem da će se i Francuza uskoro prebaciti u vezu jer je tehnički odličan, ali defenzivno, postavljanja i fizička snaga su nedovoljna za neki visoki nivo.
    Kad ode i Šutalo, onda očekujem stopera ili desnog beka jer mislim da Ristovski ide na Šutalovu poziciju koju je odigrao odlično svaki put.
  • Ivanmtk
    1.1k
    ne bi se složio. Neće se ništa katastrofalno dogodit ako ne budemo prvaci. Nova LP će se igrati i godinu iza i godine iza. Treba strateški jačati ekipu da se svake godine osvaja dvostruka kruna, naravno, ali isto tako i da sve normalno funkcionira i one prve godine kad se naslov ne osvoji. A dogodit će se to, kad-tad
  • Orc123
    8.1k

    To bi bio jedan od pucnjeva u nogu jer ja mislim da i slijepac vidi da Ljubo ne moze bit dobar bek vec samo korektan....nije do njega, on se trudi ali to raditi imdalje momku je samoubojstvo. ipak vjerujem da ga biscan ne vidi tu nego jednostavno trenutno nema tko to bolje igrati od njega. To mogu zakljuciti iz ove utakmice sa Csk kad je 2. Pol igrao u sredini a realno nije bilo potrebe da igra nego jednostavno ga zeli sacuvati za sredinu i dati mu i tu minuta...jednostavno Biscan trenutno nema koga staviti na beka i to nije njegova krivica.


    Jesi svjestan koliko bi to njih dole doglo i na valu euforije i u tom zanosu svake sljedece godine bi bili jos opasniji, a za nas bi to bio ogroman udarac, ne samo igracki vec i financijski. Nije isto lad je Rijeka osvojila naslov kad je nakon toga rasprodala sve sto valja. Vjeruj mi ovi to dole ne bi napravili nego bi nastavili jos jace jer imaju nevjerojatnu euforiju dole,...ne zelim da se ta prekretnica dogodi, ne jos sad....desit ce se kad tad ali sad ako radimo planski i strucno se ne moze desiti osim ako sami sebi uzmemo naslov glupim potezima.
  • Sajla
    5.1k
    ako pogledamo ekipu koja je prošla Bodo/Glimt slabiji smo za Ademija i Oršića, a otišli su i KTC, Lauritsen, Dilaver, Gojak itd. za koje možda možemo reći da su nadomješteni ili da nisu bili ključni igrači, ali su bili bitni u rotaciji.
    dobar lijevi bek zbog kojeg bi Ljubo išao u sredinu bi bila dostojna zamjena za Ademija, Oršićevo mjesto popunjava Ivanušec i možemo reći da smo na taj način igrački s prvih 11 na razini prošle godine u isto vrijeme. to je minimum koji nam treba jer smo bez LB slabiji nego smo bili prije godinu dana. a onda tek dolazi na red širina kadra tj. jaka klupa... naravno, ako ne dođe pojačanje onda se pokrivamo s onim što imamo, ali po meni ne možemo reći da smo jednako jaki kao u prošlim kvalifikacijama. a to nije dobro.

    znam da nisam napisao ništa novo...
    btw. baš čitam "Kibici Purgera" pa da citiram nešto iz Športskog lista iz 1928. gdje se opisuje kibica Građanskog: "Za vrijeme igre on se grize. Ne viče, već guta. ... Nikad ništa ne govori. Tek po katkad vrisne kakovu nerazumljivu riječ. On se uvijek boji, a ne daj bože da tko udari igrača, on tad vrisne kao priklan. Pesimista je i skeptik. Nikad ne vjeruje u pobjedu, pa ni onda kada naši vode. Dok se igra ne svršava on je kao na iglama nesiguran. ... Sve dok se ne svrši igra. Tek onda je on zadovoljan, ali to zadovoljstvo ne odaje tako lako. Ostavlja igralište šuteći i tek tada primjećuje da je izgrizao sve nokte, da mu je netko zablatio hlače i cipele, čak da mu je pljunuo na šešir. Sve to on dosad nije znao."

    Čini se da se neke stvari nikad ne mijenjaju jer evo i 95 godina kasnije mnogi među nama pesimistično gledaju kaj će se dogoditi s transferima, tko dolazi, tko odlazi, kak se drugi (možda!) pojačavaju i kak ne bu dobro. Ali zato Športski list također piše: "Dok druker vjeruje, kibic sumnja." Budimo drukeri! :strong: :grin: Bit će to dobro!
  • Facke
    3.6k
    Inter Milan striker Martin Satriano is studying his next career step with Dinamo Zagreb and four Ligue 1 clubs waiting in the wings.
    Izvir


    Znaci decke razmislja oce nece u Dinamo. Eh mali, dojdi, pokazi se i vrata vu europu su ti sirem otprta.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Ako razmišlja između Dinama i nekavog francuskog Slaven Belupa, onda nek ide u Slaven.
  • Neki tip
    21.3k
    Ako razmišlja između Dinama i nekavog francuskog Slaven Belupa, onda nek ide u Slaven.Mr Anderson

    Daj pa nismo djeca.

    Onaj kojem je Dinamo bio najveći klub svijeta je otišao u nekakav engleski Dragovoljac, posve je legitimno da Urugvajac razmišlja o francuskom Belupu.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Pa onda nek ide tamo i problem riješen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions