• Neki tip
    19k
    Mogao bi skinut ban Slavoncu, ovako se nemozete kladitImamo Dinamo

    Mogao bi @Klenx uletit?
  • Bosna86
    11.5k
    Tom sam u ovo vrijeme prošle godine nudio 7:1 omjer pa se ušutio… Opet je imao ponudu i u doba krize pod Cacicem, pa se opet ušutio
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Teško je za igrača koji krilo igra samo u reprezentaciji (a od nedavno i tamo igra naš igrač) reći da je među top 5 krila svijeta. Perišić se ne sjeća kad je vidio krilo zadnji put


    Nađi si nekog tovara s mora za oklade. Upalit će, vjeruj mi, radio sam to
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nađi si nekog tovara s mora za oklade. Upalit će, vjeruj mi, radio sam toImamo Dinamo

    Radio sam i ja na drugom forumu pa stoka nije ispoštovala dogovor. Radilo se o tekmi kada ih je Gavran ugasio na Poljudu.
  • Klenx
    4.1k
    Mogao bi Klenx uletit?Neki tip

    Koliko god znam bit pesimist osušili bi mi se unutarnji organi da se kladim na njihovu titulu.
  • Neki tip
    19k
    pa to sam htio čuti! :up:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Vulic uzvraca Fabriziu

    Jedna od zanimljivijih izjava Vulica; "Mnogi pričaju o krizi Dinama, ja tu krizu baš i ne vidim."
  • Keyser Soze
    8k
    Duplančić je rekao da Perišić ne dolazi ni danas, ni sutra ni cijeli srpanj
  • Jaro
    5.4k
    igraca pod ugovorom ce svaki normalan klub probati prodati ma za kolko sitnu cifru i do kolko god moze cekati. Tek ce na kraju prijelaznog roka davati slobodne papire onima koje nije uspio prodati jer tu vec mora i igracu isplatiti dio preostalog igovora i ne dobija nista nazad...
    Jedina iznimka je naravno Dinamo koko iz nekog razloga voli prije svega Rijeci predati igraca prvom prilikom...
  • superhik
    10.2k
    Mislim da se ovdje ipak radi o PR manevru. Perišićevo ime s ove dvije objave od Romana i Di Marzia skočilo je do neba. Na Google trends je došao do 100 bodova worldwide. Ovo je nešto što bi ja napravio. Dao bi do znanja klubovima da imaju igrača na raspolaganju iako im do sad zbog drugih igrača nije bio u fokusu.
    Dakle, očekujem njegov potpis u nekom klubu od liga petice

    a42qxwvyzolhsvqp.jpg
  • Nino Bule
    11.3k
    Fabrizio sluzbeno glasilo tottenhama, sve mu odma jave :rofl:

  • DrawTube
    2.8k
    Kako ga je ušutkao bahatog
  • maddaddam
    2.9k
    Maribor masakrira Varazdin. 5:1 na polcasu. Jakupovic novi Vipotnik. Krznar radi dobar posao, a i u Sudaniju jos baruta ima.
  • Krizy
    35.1k
    Hajduk bez juniora ima 4 zamjene. Ne mogu bez širine ništa, evo i njihovi im to pišu:

    a3z7i0sdbprngsni.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.