• Common Sense
    809
    Za Drmića postoji ponuda za višegodišnji ugovor s bliskog istoka, ali bez odštete klubu. Ja bih ga odmah pustio.
  • Nino Bule
    13.8k
    Također, i ibrahim sissoko i ovaj iz intera mi izgledaju ko bolja rjesenja
  • Zagi
    7.8k
    Sobzirom na Šimićeve najave o plaćama, Petkova potraživanja povezana sa Drmićevom i igračima koji su nam navodno na radaru, ne vjerujem da ćemo Drmu više gledati.
    Ja sigurno neću suzu pustit. Bez obzira na gol Bodu.

    Nije mi se uklapao ni u Čačićev, a definitivno se ne uklapa u Bišćanov dinamo.
  • Jaro
    7.5k
    Jel moze negdje tocan citat Simiceve izjave o placama na koji se svako malo netko poziva?
    Ili je to kao i ona famozna izjava da ce u susretu Milan-Dinamo navijati za Milan?
  • Droljo
    8.2k
    Glede livakovića, sjećam se iz managera da kad sam htio dovesti nekoga sa takvom klauzulom a nisam imao dosta para. Ako je klauzula 10m ja ponudim 5 odmah i 7m na rate i tek onda pristanu. A 5 + 5 nisu htjeli. Iako u zbroju bude tih 10m. Možda je tako
  • Nino Bule
    13.8k
    Kod klauzula se uglavnom govori o jednokratnoj uplati, pa klubovi znaju ponudit malo vise a dogovore sebi normalniju dinamiku isplata (3,4,5 rata, nebitno)
  • Common Sense
    809


    Šimić je izjavio da će nova uprava revidirati Dinamovo poslovanje i financije. I zaključio je da je prema njegovom dosadašnjem iskustvu u upravljanju (lokali, Aquaviva itd) uvijek lakše skresati rashodovnu stranu proračuna nego generirati nove prihode.
  • Patak
    2.9k
    A gdje je to izjavio?
  • Olmic
    3.7k
    intervju karlo ledinski vecernji
  • Krizy
    44.1k
    Vetlesen, kojeg se često spominjalo, da bi ga se moglo dovesti za 3-4 milijuna eura - prešao u Brugge za 8 milijuna eura. Napisao sam da neće ići ispod 5, znaju ovi odlično prodati.
  • Krizy
    44.1k
    Agoume rastura u defenzivnim zadaćama, vrlo dobar i u posjedu.
    Riješio bi pitanje pravog zadnjeg veznog.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Malo kasnim na Zoni, nisam bio nesto baš aktivan sa vremenom.

    Zanimljivost uglavnom za ovog Agoume, na FIFI 21 čini mi se, ima možda 10-ak ocjena lošiju ocjenu od Camavigne, al zato mu je plafon, odnosno konačni razvitak potencijala veći. :smile:

    Bio bi vjerujem jebeno pojačanje ako dođe.
  • Zagi
    7.8k
    Ma lik na filmicima izgleda kao Tchuameni ili Pogba u mladim danima.
    Ne želim se ni početi nadati.
  • OsamŠest
    3.5k

    Mislim da je netko od kolega napisao da je na FM19 imao potencijal 10/10.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions