• Orc123
    8.2k

    Da nisu oni, netko bi drugi. Da su bili nepotrebne kupovine, jesu. Bockaj kostao 3 mil eura skoro, a doslovno ne znamo na koju bi ga poziciju stavili. Drmic, nit je razvojan vise, nit cemo zaraditi, nit je donio toliko koliko kosta a kosta puno .....1mil eura po sezoni....previse puno ...
  • OsamŠest
    3.5k

    Dobrodošao.

    Možeš li molim te, ako nije problem, kod pisanje objave stisnuti ptičicu, odnosno Twitterov logo i onda zalijepiti link.

    Mi koji nemamo Twitter nismo u mogućnosti ući u tvoj link..
  • marcio amoroso
    36.7k

    O da, njega sam zaboravio. Mislim da je bio oko 8, ali značajan novac, da.
  • Ivanmtk
    1.1k
    ne mora značiti. Smanjivanje troškova ti je sad riješit se ovih igrača šta su na posudbama bili lani.. To je 30 igrača od kojih ti 7,8,nek je 10 može pomoć..
  • Juznjak
    3.8k

    Ne može Dinamo toliko tražit kad postoji klauzula od 10 mil. To je cifra s kojom oni mogu odvest Livakovića bez da se nas išta pita.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Plasman u LP i smanjivanje troškova većinom jedno isključuje drugo.
    Ispalo je da su Drmić i Bočkaj nepotrebni troškovi a odigrali su ključne uloge protiv Bode.
    striko

    Vjeruj da ne isključuje. Dinamo ima jednostavno previše igrača koje plaća nerealno mnogo i tu uopće ne mislim na Drmića ili Bočkaja nego na igrače koji nisu ni blizu kadru Dinama.
  • Zagi
    7.8k
    Istina , klasni napadači iz naše škole su više iznimka nego pravilo.
    Za to smo uvijek imali Osijek.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Još jedna patka iz Turske. Ko da 10 ima ga. Jedino ako naši nisu u međuvremenu produžili ugovor s njim..
  • Krizy
    44.1k
    Ako se ne varam piše s bonusima, npr 7 odmah + 6 u bonusima. Ali to su ionako turci, već mjesecima samo mijenjaju brojke...
  • marcio amoroso
    36.7k
    Alfredo Pedulla je napisao post u kojem piše da se barata iznosima od 12, 13 milijuna eura.
  • Bosskovitz
    12.1k


    Kad god pomislim da su naši novinari svakakvi kad krenu prijelazni rokovi, ovi Turci su potpuno suludo. Ne da slobodno tumače, nego doslovno otvoreno lažu, montiraju igrače u dresove svojih klubova da izgleda kao da su potpisali, izmišljaju cijele vijesti... neka potpuno nova, gotovo utuživa razina clickbaita.

    Zašto to pišem? Zato kaj ovo gore nema smisla. Ako Livaković ima klauzulu od 10 milijuna eura, a prema svemu sudeći on ju ima, onda Dinamo naprosto ne može tražiti 12-13 milijuna ni od koga. Dinamo može maksimalno tražiti 10 milijuna - onaj tko se pojavi s 10 milijuna dalje dogovara osobne uvjete s Livakovićem, tu se Dinamo više ništa ne pita i upravo je to poanta odštetne klauzule. Oni mogu pregovarati s Dinamom i probati nagovoriti naše da ga puste za manje od 10 milijuna, ali za jedan cent preko 10 milijuna više pregovora nema.

    EDIT: napisali ste par komentara dok sam ja svoj pisao, to je jedino što onda ima smisla - oni pregovaraju s Dinamom da odustane od klauzule 10 milijuna eura i pusti ga za 7 milijuna plus bonuse s kojima bi to moglo biti 12-13 milijuna (čemu bi se mi nadali), ali i 8-9 milijuna (čemu bi se oni nadali).
  • Ludovic IX
    7.3k
    moze bit 12 ako je 7 + 5 npr.. može onda biti 100 ako stave kaluzulu da ako livi ne primi gol 50 utakmica zaredom da će nam platiti 90 miliona
  • Maximo
    526
    Taj Satriano stvarno koliko god pogledo njegovih videa ne izgleda nešto, ali dosta dobrih igrača se izgubi u Italiji, pogotovo klubu iz donjeg doma ko empoli, pa ćemo vidit ako stvarno dođe...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k


    meni je ok 7+5 za igrača koji želi naplatiti dobre rezultate i igre. Ista stvar vrijedi za Petka. Tko želi otići neka ide, šteta što ćemo za Petka dobiti samo 3-4M po svemu sudeći.
    Drmića bi također pustio odmah samo što nema zainteresiranih čini mi se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions