• BornaPŽ1986
    1k
    Awaziem natrag u Boavistublackbully

    Hoce li sad clanak "odlaze kapitalci, raspad itd." Ne znam kolika mu je otkupna bila ali mislim da mogu lako naci zamjenu ako im i treba uopce.
  • Captain America
    17.7k
    Ne znam kolika mu je otkupna bilaBornaPŽ1986

    2.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Prgava familija se baš prgavo ponijela prema svom bilom tiću, ni 15 minuta u kupu za oproštaj nije dobio iako je Leko znao da ne računa na njega u ovoj sezoni.
  • Nino Bule
    13.8k

    Navodno su s boavistom dogovorili manji otkup, tamo je kaos financijski i prijete im uefine kazne, ali je awaziem htio jacu placu koju mu u hajduku ne mogu dati
  • BornaPŽ1986
    1k

    Sve jasno, nekako puno
  • blackbully
    4.5k
    ako im i treba uopce.BornaPŽ1986

    Mislim da su povratkom Eleza i dolaskom Šarlije pokrpani iza.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Ni meni nije Kalinić drag, ali s njihovog stajališta je ovo baš ispalo ružno. Odbacili su ga ko staru kantu.
  • Orc123
    8.1k
    S obzirom koliko su ga najavljivali i kolika je hajka bila kod njegovog dolaska ja sam ocekivao bar da se casno oproste od njega i da mu poljud zapljeska ali ono.....meni tak svejedno ali nisu ispali bas fer i korektni.
  • Sajla
    5.1k
    ja sam ocekivao bar da se casno oproste od njega i da mu poljud zapljeska ali ono.....meni tak svejedno ali nisu ispali bas fer i korektniOrc123

    Ako je Perišić imao kakvih dvojbi, ovo mu sve govori s kim ima posla.
  • Nino Bule
    13.8k
    Odbacili su ga ko staru kantuMr Anderson

    To me i veseli, nema kluba i reprezentacije di zbog svog ponasanja nije imao problema, i za mandat u hajduku se svasta pisalo, naravno ne treba svemu vjerovat, ali ako mu leko u jedno zadnjih 10 utakmica nije dao doslovno 30 sekundi na terenu ocito je opet neka kavga s njim.
  • NORTE
    11.6k
    I ja bi volio da se pojačaju. Samo tako i mi možemo rasti.marcio amoroso
    ?
    Nije li to žalosno? Tako smo razmišljali prije 10-15 ili više godina.
    Da se jedan uspješan dinamo, trideset i neki klub Europe, u 2023. godini ravna po gzirastom tobolastom Hajduku.

    Ne pristajem i ne priznajem više takav stav, dinamo je to prerasao i treba se uspoređivati sa Salzburgom i sličnima.
    Jaki dinamo mora gledat sebe i svoj europski uspjeh, stremiti izbacivanju nekog novog Tottenhama i "napraviti korak dalje".
    Cilj dinama trebaju biti najveće europske ambicije i to ne samo sudjelovanje u financijski nikad jačoj LP.

    Što se tiče naših najvećih rivala, i u Europi im želim samo neuspjehe...
  • Neki tip
    21.3k


    Miješaš kruške i jabuke.

    Jači rivali i teža liga ne znači uspoređivanje s Hajdukom. Barem ne u smislu mjerila kvalitete.

    Međutim, pa jebemu igramo u HNL-u, a ne 1. Austrijskoj, doslovno svaki vikend se "uspoređujemo" s Hajdukom, Rijekom, Varaždinom i Rudešom, a ne Salzburgom i Sturmom.

    To je to, to je naše ligaško okruženje i meni je normalna stvar željeti da je ono što izazovnije.

    Marcio je, dopuštam si to reći umjesto njega, jer znam što o tome misli, valjda zadnji na Zoni koji bi navijao za Hajduk ikad i igdje pa ni u Europi. Valjda da sa Zvezdom igraju, bio bi neutralan. Dakle posve sigurno nije riječ o tome da im ikad želi uspjeh.

    Ali ono što želi, mislim, ipak dosta nas, je da Dinamo ima što jači podražaj, izazov, napor, kako bi rastao.

    Mišići rastu pod opterećenjem koje izaziva napor, a ne koje s lakoćom svladaš.
  • marcio amoroso
    36.7k

    Nije žalosno.

    Dobar Hajduk tjera i nas da budemo još bolji.

    Dovezali smo se toga famoznog tridesetog mjesta. Po čemu smo mi to točno još osim po trenutnom koeficijentu u top 30 klubova Europe? Po vrijednosti igrača? Infrastrukturi? Marketingu? Posjeti?

    Po ničemu, doslovno po ničemu.

    Kakva su onda šanse da se zadržiš u top 30 ako po ničemu drugom ne zaslužuješ biti tu? Male ili nikakve.

    Potpis Perišića i Bašića bi uvjeren sam i Dinamo natjerao da bude bolji. Prodaja Livaje i Krovinovića da bude gori. To je jednostavna matematika.

    Ja Hajduku želim uvijek poraz i uvijek sve najgore, ali bolja liga znači bolji Dinamo, to je činjenica.
  • Jaro
    7.4k
    otprilike - nek budu sto jaci, a da skupe sto vise poraza... totalno se slazem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.