• Orc123
    8.1k
    Po meni se uopce oko toga ne treba brinuti jer smo vec sad veliko ime u europi i ako smo do sad sa ovakvim vodenjem di smo fakat bili rastrosni svake godine zavrsavalo u plusu onda ja ne vidim na koji nacin mi s transparentnim vođenjem nebu mogli zatvoriti proracun. Uvijek ces imati u momcadi igrace koje u nuzdi mozes unovciti, a da to bude tako, za to se mora pobrinuti sportski sektor koji bi sad trebao biti definitivno strucniji nego do sad.
  • Jurki
    11.8k
    Decki, mi ako se sljedece sezone ukrcamo na prebogati vlak zvan Liga prvaka, uz transparentno vođenje imamo skoro pa nedostizni primat u Hrvatskoj.
    A s obzirom da ide povecanje nagradnog fonda u svim takmicenjima, mozemo bez brige pokriti ovaj budzet.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kad nam vec fali obrambenih a i Sutalova aktualna ozljeda pa da se nadovezem i uz tu zaradu od igraca. Ocekivao sam makar Zivkovica u rotaciji cisto da nekog i stvorimo opet a ako ide u Loksu na posudbu znaci da nista od toga.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Imaš dva pravca vođenja.. All in sad i odmah i planirati dugoročno. Ako ti se all in isplati onda si dugoročno relativno miran, a ako s ne isplati u problemima si. Europa je majka svega, a Dinamo zahvaljujući dobrom koeficijentu može bit relativno miran.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Dobar koeficijent je još samo par sezona. Tj već ove godine moz2mo jako pasti
  • Jurki
    11.8k
    za Zivkovica je bolje da igra i da okusi seniorski nogomet s vise minuta.
    Ako se B. Šutalo ne oporavi do kraja da bu spreman za opterecenja, nebres ostati na drugom Šutalu, Pericu, Perkovicu i Maximu. S tim da su Perkovic i Maxim jos uvijek samo “prinove”.
    Jos ako J. Šutalo ode moras dopeljat nekog iskusnijeg stopera.
    Tesko da bi Zivkovic dobil neke minute u kontinuitetu.
  • Orc123
    8.1k

    Nama LP sljedece sezone mora biti imperativ i da fakat ak de ukrcamo na taj vlak onda postajemo nedodirljivi ....
  • Orc123
    8.1k

    Ako je Maxim samo upola dobar u defenzivi koliko je dobar u izgradnji i s loptom imamo top pojacanje a ne prinovu....ostaje za vidjeti....
  • Jurki
    11.8k
    zato sam i napisal pod navodnicima prinova. Jer ne znam kam bi ga svrstal (za sad).. kak si napisal..ostaje za vidjeti.
    Nadam se i ja da bu top pojacanje.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Da. Nova LP će bit tvornica novca. To je zapravo UEFA supreliga. Tu uć znači dominaciju sljedećih 10 ak godina bez ovih briga o kojima pričamo. Možda bi u jednu ruku i ja sad riskirao zbog toga. Jedino ako ekipa misli da možemo s ovim rosterom bez briga osvojit prvenstvo. Možda..
  • Jurki
    11.8k
    Jedino ako ekipa misli da možemo s ovim rosterom bez briga osvojit prvenstvoIvanmtk

    Pa s obzirom na to kaj i kak nam radi konkurencija.. 100 posto da bumo osvojili prvenstvo.
    Jos ako ostanemo svi na okupu, onda nam je jedini konkurent za naslov prvaka mi sami.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Jedino ako ekipa misli da možemo s ovim rosterom bez briga osvojit prvenstvo. Možda..Ivanmtk

    Mozemo možda ako nitko ne ode od reprezentativne četvorke, a netko će sigurno ic možda i dvojica. Al tu je i ovaj drugi front europski. Tako da definitivno se moramo pojačati. Pa Biscan je to jučer naglasija ako mislimo da to do kraja bude ozbiljno
  • Orc123
    8.1k

    Mozemo vjerojatno iakonse zna gdje fale igraci da se tako ne moze uc u sezonu. I sam Biscan je jucer to napomenuo. Imamo mi 18-19 kvalitetnih igraca ali fale ona 2-3 i na ovu momcad a kamoli ako tko ode od kljucnih igraca. Ne zelim vise gledat silovanje Ljube na beku jer decko ne zasluzuje to a s druge strane u sredini jedva da imas za pokrpat ekipu...da ne govorimo da ako uđemo u LP igramo na dva kolosjeka, tj. U bilo koju skupinu europe...ja ocekujem sljedeci tjedan određene reakcije po pitanju dolaznih transfera.
  • Ivanmtk
    1.1k
    ako ovi dovedu Perišića... Gledaj ja mislim da smo i s njim mi jači, ali možda bi taj transfer bio dobar jer bi nas sigurno natjerao na veći angažman...
  • Jaro
    7.4k
    Kad se prica o smanjenju nekima nije jasno - pa prodaja igraca i ulazak u LP nije garantirano nesto. Na to ne mozes sa 100% racunati. Evo sutra nek ti Sutalo se polomi, Gvardiol zabrije i odluci karijeru zavrsit u RBL - eto ti 40ak milja manje nego kaj si racunao.
    A sva pretkola ne moze garantiarti ni Real da ce proci. Uvijek se moze desiti Sherif ili oni Albanci, crveni karton, uzasno vrijeme. Zbog toga uprava govori o proracunu koji mora biti sto manje postotno ovisan o tim varijabilnim i nesigurnim stavkama.
    Ako znas da ces zaradit 10, ako si 90% siguran za jos 10, i ako ti je na UEFA prize i transferima baziran ostatak - to je lutrija.
    Ako si trosio 50, od toga 10 na nepotrebno i sumnjivo - onda ides na proreacun od 40, ako od tih 40 mos smanjit jos 2-3 na onih 30 igraca koji nikad nece zaigrat u dianmu - mos smanjit na 37.
    E sad, ako ti u kolovozu udjes u LP i ode Gvardiol u City i dobijes za Sutala 25-30 - onda lako napravis rebalans pa tih 37 povecas na 40-45 i kupis pojacanje/dva za LP sa odstetom i placom.
    Na "prvoj momcadi" - a to su svi seniori pod ugovorom jer nemas drugu momcad - moras ustedit jer tamo imas balasta koji nije i nece bit za Dinamo. Neces stedit na prvih 11-15 igraca, ali na sljedecih 20-30 bogme...
    Jedini problem je sto ocito ova ekipa bas nije s komunikacijskim vjestinama na ti (za Simica to znamo jos od "Noine arke", a ostali se ili ne trude ili ni oni nisu tu sasvim ok).

    Jedino ako ekipa misli da možemo s ovim rosterom bez briga osvojit prvenstvo.Ivanmtk
    pa jel s ovim rosterom i osvojeno prvenstvo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.